Şimdi Ara

[+1 ay] Cepteteb kitapyurdu.com %50 indirim (28 mayıs-31 ekim) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
713
Cevap
37
Favori
50.000
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ohh listemin geri kalanının bir kısmını da böyle tamamlamış oluruz :) Sırada enpara var o da yapsın bakalım.
  • Bende bir adet banka kartı var. Başka bir şubeye gidip şubeden bir kart daha alamıyor muyum kendi adıma?
  • süper oldu bu. 70-80 liralık bir sepet yapmıştım kampanya bekliyordum ben de.
  • Claimant kullanıcısına yanıt
    Dostum Eft Havale hesap işletim ücreti yok sitelerinde yaziyor zaten bu kampanyayı biz istedik die geri getirdiler😉😉

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Annalise kullanıcısına yanıt
    0850 222 0929 bir ara cepteteb destek merkezi ile görüş onlar PTT ile bana 2 günde geldi kart

• k35 K kullanıcısına yanıt
    Kart gelmeden faydalanamazsın bazı illere kendi personelleri geliyor çağrı merkezini ararsan hemen işini hızlandırabilirsin 😀

• Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    Takvim ayından kasıtları 3105 te aldın haziranda iade olcak haziranda da alabilirsin

Aşağıdaki madde dostum

Kampanya kapsamında iade edilecek tutar, harcamanın yapıldığı takvim ayı içerisindeki iade kotasından düşecektir. Örneğin; 31 Mayıs’ta harcama yapan müşterinin iadesi Haziran’da yansır, yansıyan iade Mayıs ayı kotasından sayılır

• antireis A kullanıcısına yanıt
    Önce mobilden cepteteb hesap aç sonra ara 0850 222 0929 bulundun ile göre PTT ile teslim ediyorlar 1 2 gün işte 1 gün falanda basım

• Miyovsdinie kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarı ile tebde 5 tane şubeden hesabında olsa bir tane banka kartı veriyorlar internet şubesi ve çağrı merkezinden ana hesabını değiştirerek kampanyalardan faydalanabiliyorsun

• karatebilenkedi kullanıcısına yanıt
    Şubeye gidip normal hesap açıp şubeden hemen de anında kart veriyorlar bunu belirt ellerinde olmayabilir ben arkadaşıma 3 şube gezdim sonra mobilden cepteteb hesap aç kartın ana şubesini o hesap yap kartın elinde kampanya indirimi cebinde 😁😂😀

• 53₺’lik sipariş verdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekdellal -- 29 Mayıs 2018; 3:28:6 >
  • Cepteteb sayesinde 1 kitap alcaksamm 2 alıyorum var ol CEPTETEB lee 😂😂😂

• quote:

Orijinalden alıntı: canezixx

Şubeye gidip normal hesap açıp şubeden hemen de anında kart veriyorlar bunu belirt ellerinde olmayabilir ben arkadaşıma 3 şube gezdim sonra mobilden cepteteb hesap aç kartın ana şubesini o hesap yap kartın elinde kampanya indirimi cebinde 😁😂😀
    Burada tek şube var bizim böyle yaparım bende olursa teşekkürler
  • Hocam kargo ücreti var mı? 40 TL ve üzeri ücretsiz yazıyor. Hazır almışsınız bende sorayım dedim. Yoksa 25 tl ye 2500 puan alıp (12.5 ye geliyor oda) hem bu ay, hemde bir sonra ki ay için kargoyu ücretsiz hale getirip indirimlerden yararlanmayı düşünüyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim. Ayın son 2 günü kaçırmayalım fırsatı.

Edit: şimdi baktım hocam MNG ile ücretsiz, yurtiçi kargo ile 90 kuruşa gönderim yapıyolarmış. Kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slhttnshn61 -- 29 Mayıs 2018; 4:9:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enpara’dan beklerken gönlümün kralından geldi kampanya. Teşekkürler cepteteb!

• Yalnız bu sene çok iyi kitap yaptı nazar değmesin ne diyelim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampyanyaya 28 mayıs dahil miydi? Sonra sıkıntı olmasında
  • kitap alacak olanlara tavsiye olarak,

george orwell 1984

John Steinbeck Fareler ve İnsanlar

Livaneli Son Ada

okumamış olan varsa alsın okusun tavsiyedir
  • hakses H kullanıcısına yanıt
    Kuveytin kampanyasında hediye çeki almıştım, olmustu, bunda da olur, sonuçta çek de sadece kitapta geçerli.

• slhttnshn61 kullanıcısına yanıt
    40₺ üstü kargo ücreti yok, evet.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.