Şimdi Ara

CEPTETEB ile Gittigidiyorda %20 İndirim 31.12.2018'e Kadar Devam (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.146
Cevap
74
Favori
115.375
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: selo224

Aldığım ürünü iade etmem gerekiyor sanırım iade etsem tekrar alsam indirim sıkıntıya girer mi ?

Aynı soruyu ben de soracaktım. Bir iade işlemim olacaktı. Acaba sıkıntı çıkarırlar mı?
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Hocam kupon satıcı iptal ettiği halde iptal oluyor tanımlayın diye başvurdum 8gün oldu hala tanımlanmadı cepteteb nasıl bir işlem yapar tam olarak bilemiyorum 16sında iade yansıdıktan sonra iade edin bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyavrucu -- 6 Şubat 2018; 14:58:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyavrucu

Hocam kupon iptal oluyor tanımlayın diye başvurdum 8gün oldu hala tanımlanmadı cepteteb nasıl bir işlem yapar tam olarak bilemiyorum 16sında iade yansıdıktan sonra iade edin bence

Hocam iade değil aslında ben garantiye göndereceğim de, firma ürünü haber vermeden iade falan alır da indirim yanmasın diye söyledim.
  • acaba bu cepteteb %20 indirimi gittigidiyordaki 120-30 indirim çekleriyle birleşiyormu bilen bilgilendirebilir mi acaba birde bugün mesaj geldi banka kartınla 100 tl ve üzeri alışverişle kazan yazarak 20 tl kazanabilirsin diye bunlar birleşiyormu yada hangileri geçerli olacak alışverişimde bilen yardımcı olabilir mi?
  • gittigidiyor 30/120'lik çek vardı dün kullanım süresi sonmuş haberim yok :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: melekly

acaba bu cepteteb %20 indirimi gittigidiyordaki 120-30 indirim çekleriyle birleşiyormu bilen bilgilendirebilir mi acaba birde bugün mesaj geldi banka kartınla 100 tl ve üzeri alışverişle kazan yazarak 20 tl kazanabilirsin diye bunlar birleşiyormu yada hangileri geçerli olacak alışverişimde bilen yardımcı olabilir mi?

Hepsi Birleşiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: melekly

acaba bu cepteteb %20 indirimi gittigidiyordaki 120-30 indirim çekleriyle birleşiyormu bilen bilgilendirebilir mi acaba birde bugün mesaj geldi banka kartınla 100 tl ve üzeri alışverişle kazan yazarak 20 tl kazanabilirsin diye bunlar birleşiyormu yada hangileri geçerli olacak alışverişimde bilen yardımcı olabilir mi?

Gittigidiyor çekleriyle birleşiyor. TEB'in ayrıca yaptığı 100/20TL indirimle de birleşiyor diyor herkes. Birleşmemesi için bir neden yok ayrıca...
  • melekly kullanıcısına yanıt
    sizin normal teb hesabı mı var bana niye mesaj gelmedi acaba
  • .Eray. kullanıcısına yanıt
    Benim sadece Cepteteb hesabı var ve bana da 10 gün arayla iki kez geldi mesaj...
  • 295 TL'lik bir elektronik alışverişim olacak en fazla ne kadar çek kullanabilirim? Cepteteb %20 var, forumdan 120/30 çekler var, bunun dışında bir de cepteteb 100/20tl gibi bir şey varmış onu nasıl alabilirim? Cepteteb kredi kartım da var banka kartım da. Yardımcı olabilir misiniz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mon

295 TL'lik bir elektronik alışverişim olacak en fazla ne kadar çek kullanabilirim? Cepteteb %20 var, forumdan 120/30 çekler var, bunun dışında bir de cepteteb 100/20tl gibi bir şey varmış onu nasıl alabilirim? Cepteteb kredi kartım da var banka kartım da. Yardımcı olabilir misiniz acaba?

çeklerin üresi dün doldu şu anda çek yok piyasada
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Orijinalden alıntı: Mon

295 TL'lik bir elektronik alışverişim olacak en fazla ne kadar çek kullanabilirim? Cepteteb %20 var, forumdan 120/30 çekler var, bunun dışında bir de cepteteb 100/20tl gibi bir şey varmış onu nasıl alabilirim? Cepteteb kredi kartım da var banka kartım da. Yardımcı olabilir misiniz acaba?

çeklerin üresi dün doldu şu anda çek yok piyasada

Yeni çekler eklenmiş.

• 1 şubat 00:13 de gg den işlem yapmıştım adamlar 31 ocakta göstermişler nasıl bir iştir bu ya aylık 30tl iade sınırı varken şaka gibi böyle olayla karşılaşan var mı
  • Ocak ayında bir alışveriş yaptım.

Bu ayda alışveriş yaptim.

Indirimden ikisinde de faydalanabiliriz değil mi?

Kurallardan ay bazında diyor ama ekstre sikintisi gibi birşeyler çıkarırlar mı acaba?

• İadesi yatan var mı bu ay?

• #002# # kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı olmaz ama maksimum 150tl alışveriş yapmanız lazım ayda çünkü maxımum 30tl iade veriyor. 150tl üzeri yapsanız bile 30tl iade alırsınız. Kampanya bitimine kadar 100tl iade edecek banka toplam. Kampanya büyük ama ayrıntılara gelince biraz sıkıntı olabiliyor geçen ayın iadeleri 16 sında yatması lazım daha yatmadı iadeler.

• quote:

Orijinalden alıntı: pusat1249

Sıkıntı olmaz ama maksimum 150tl alışveriş yapmanız lazım ayda çünkü maxımum 30tl iade veriyor. 150tl üzeri yapsanız bile 30tl iade alırsınız. Kampanya bitimine kadar 100tl iade edecek banka toplam. Kampanya büyük ama ayrıntılara gelince biraz sıkıntı olabiliyor geçen ayın iadeleri 16 sında yatması lazım daha yatmadı iadeler.

Ocak ayının iadeleri yatmadı daha, bizde şubat iadelerini bekliyoruz öyle mi?
  • teb genelde akşama yada yarın yatırıyor tabi inşallah :)
  • Baykun B kullanıcısına yanıt
    Ocak iadeleri bugün yatması gerekiyor. Şubat iadeleri m

16 martda yatar şuan ocak iadelerini bekliyoruz halen gelmedi.

• Geçen ay Ocak'ın 16'sinda sabah 7'de yatmıştı.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.