Şimdi Ara

CEPTETEB ile Gittigidiyorda %20 İndirim 31.12.2018'e Kadar Devam (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.146
Cevap
74
Favori
115.367
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yer gök çay oldu sayesinde, daha başka ürünleri de neredeyse yarı fiyatına aldık. Eyv cepteteb eyv.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30 unda son kalanlarla sipariş geçeyim dedim ondada GG parayı çekti siparişi oluşturmadı, şimdide onla uğraşıyorum.
  • Uzat teb

• Topluca talep oluştursak aslında belki uzatırlar

• Açık ara uzun soluklu en iyi kampanya idi gittigidiyor çekleri kombosu ile beraber; bebek ihtiyaçlarının çoğunu bu sayede %40 indirimli aldım, bez mama ateşölçer ne varsa. Güzel kampanya idi.

• yüzde 20 azdı, aylık 50 de azdı ama yine de bir şeydi bitmemeliydi. enparadan bekliyoruz artık bir şeyler
  • müşteri hizmetlerini aradım , sitenizde halen duruyor güncellenecek mi silinecek mi diye sordum...

kayıt açtırdım uzatılması yönünde , bir iki gün bekleyin bazen uzatılıyor bazen siliniyor dedi... bence sizde kayıt açtırın uzatıcaklar gibi duruyor
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    Deterjan da combo nasıldı ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Twitterdan yazdım siz de yazın bence

• Kampanya güzel ama banka çok saçma. 31'inde alışveriş yapayım dedim mesaj gelmedi bir türlü bankaya diyorum operatörünüzdendir diyor öyle mi diye Enpara'dan yapayım dedim 5 saniyede geldi. Diyorum bakın mağdur olacağım alayım ben ertesi günü olursa yatırın müşteri memnuniyeti adına yok diyor yapamayız. Finansbank'a kurban olsun bunlar.
  • kampanyalardan kaldırılmış
    https://www.cepteteb.com.tr/kampanyalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meeb -- 2 Ocak 2019; 12:56:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bella Ciao

Deterjan da combo nasıldı ki
    gittigidiyor çekleri + cepteteb indirimi.

• İyi ekmeğini yedim

SSD al satlarla gg çekleriyleds kombo yaparak güzel kampanya idi.

• Uzasa keşke. Çok iyi olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Kampanya güzel ama banka çok saçma. 31'inde alışveriş yapayım dedim mesaj gelmedi bir türlü bankaya diyorum operatörünüzdendir diyor öyle mi diye Enpara'dan yapayım dedim 5 saniyede geldi. Diyorum bakın mağdur olacağım alayım ben ertesi günü olursa yatırın müşteri memnuniyeti adına yok diyor yapamayız. Finansbank'a kurban olsun bunlar.
    Ben alışveriş yaptım da noldu . iptal . sutastan kaşar aldım . iptal olunca sutaşı aradım haberleri yok gg aradım stok kalmadığı için dedi. Düşünün sutasin kaşar stoğu bitmiş ona göre alışveriş yapalım. Yılın esprisi herhalde. Ben de gg mh inekler ölse dediginiz mümkün ama öyle birşey de yok dedim .

• quote:

Orijinalden alıntı: izzet43

Ben alışveriş yaptım da noldu . iptal . sutastan kaşar aldım . iptal olunca sutaşı aradım haberleri yok gg aradım stok kalmadığı için dedi. Düşünün sutasin kaşar stoğu bitmiş ona göre alışveriş yapalım. Yılın esprisi herhalde. Ben de gg mh inekler ölse dediginiz mümkün ama öyle birşey de yok dedim .

Alıntıları Göster
    Saçmalamışlar öyle saçma iş mi olur ertelesinler o zaman ineklerin canı isteyip süt verdiğinde kaşar yaptıklarında göndersinler

Ben sütaş'tan peynir aldım 2 kez sorun yaşamamıştım da bu çok saçma olmuş.
  • Isıtıcı bakıyordum kampanya nasıl olsa devam eder diye üzdün cepteteb 30 TL indirim bağıra bağıra gitti :(

• CEPTETEB'in günlük faizinin Enpara'nın yanında çok düşük olması ve 500TL'nin altına faiz işletmem demesi yıllarca CEPTETEB'de ısrar eden beni dahil birçok kişiyi Enpara'ya mahkum etmişken, bu kampanyanın uzamaması CEPTETEB'in ayağına sıkmak olur. Bir an önce Gittigidiyor'la anlaşıp uzatmalı. Çoğumuz kampanya sayesinde hesapta para tutuyorduk, uzamazsa iyice 0TL bakiye kalır hesapta haberleri yok...

• Ben ilk defa Aralık ayında kullandım, normalde sonraki ayın 16’sında yatacağına dair ibare var. Yani bugün yatırılmasını bekliyordum, yatırılmamış. İadesi yatırılmış var mı?

• sirphoenixx kullanıcısına yanıt
    bu gece 2-3 gibi yatar.
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.