Şimdi Ara

CEPTETEB ile Gittigidiyorda %20 İndirim 31.12.2018'e Kadar Devam (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.146
Cevap
74
Favori
115.375
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaßlar ben ilk 100 tl iadeyi almıştım hatta limit 100e tamamlandığı için Mayısta 2-3tl eksik yatmıştı. Şimdi l Haziran iadesinden başlayarak hesaplıyorum 102tl falan olmuş 100'de durması gerekmiyor muydu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: memis0051

Arkadaßlar ben ilk 100 tl iadeyi almıştım hatta limit 100e tamamlandığı için Mayısta 2-3tl eksik yatmıştı. Şimdi l Haziran iadesinden başlayarak hesaplıyorum 102tl falan olmuş 100'de durması gerekmiyor muydu?
    Benim de 105TL olmuş. Kampanyanın yanılmıyorsam Mayısta süresi bitmiş ve uzatmışlardı. Uzatılan kampanyadan yararlandık ama "Önceki kampanyada 100 lira limitini dolduranlar tekrar faydalanabiliyor mu?" tartışmalarından sonra sanıyorum Haziranda sıfırdan tekrar yeni bir kampanya başlatma kararı aldılar ve Mayıs alışverişlerinden gelen iadeler yeni kampanyaya eklenmediği için limit aşılsa da iadeler yattı gibime geliyor.
  • glory34 kullanıcısına yanıt
    Ben de tam onu diyecektim. İkinci kampanya 1 haziranda başladığı için Mayıs harcamasını (bilerek veya bilmeyerek, limit dolmuş olsa da...) iadesini yaptılar ve limitten düşmedi. Bu durumda ikinci 100tl iade ya birazcık aşımla son buldu ya da 25-30 tl daha alabilirim. Bi ihtiyaç olur da harcama yaparsak anlaşılır artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memis0051 -- 24 Ekim 2018; 11:10:55 >
  • 1 hafatdır gittigidiyordan alışveriş yapamıyorum. bankanız 3d güvenlik sorgulamasına olumlu yanıt vermedi hatası veriyor. bankayı arıyorum kartınızda sorun yok diyor. ne yapmam lazım. daha önce defalarca alışveriş yaptım
  • balci1987 kullanıcısına yanıt
    Bkm ile ödemeyi dene

• mx0131 kullanıcısına yanıt
    Hocam bkm ile ödeyince %20 indirim oluyor mu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • balci1987 kullanıcısına yanıt
    oluyo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • saubjk06 kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam bu ayın 24'ünde alışveriş yaptım %20 iade indirimi 16 sında alacağım. Yarın 1 Kasımda tekrardan alışveriş yapsam 16 Aralıkta iade indirimi alabileceğim demi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-Slim -- 31 Ekim 2018; 14:22:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

Merhaba hocam bu ayın 24'ünde alışveriş yaptım %20 iade indirimi 16 sında alacağım. Yarın 1 Kasımda tekrardan alışveriş yapsam 16 Aralıkta iade indirimi alabileceğim demi ?
    +1

• ahmet056 A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam
  • Gittigidiyor ve BKM indirinlerini kombo yapabiliyor muyuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Mojidozirikato

Gittigidiyor ve BKM indirinlerini kombo yapabiliyor muyuz
    Olmuyormuş hocam bkm seçince diğer indirim iptal oluyormuş

• quote:

Orijinalden alıntı: mikropzoft

Olmuyormuş hocam bkm seçince diğer indirim iptal oluyormuş

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim hocam bilgilendirdiğin için

Çok saçma yalnız ikiside farklı kurumlar

• quote:

Teşekkür ederim hocam bilgilendirdiğin için

Çok saçma yalnız ikiside farklı kurumlar

Alıntıları Göster
    Bence de saçma ama öyle malesef. Şimdi denedim ben de,

Bkm indirimini de çek olarak tanımlamışlar, bkm seçince çek aktif oluyor ve seçilebilir, ayrı bir çekin daha varsa bile iki çekten birini seçmek zorunda kalıyorsun, her iki ihtimalde de 30 lira indirim oluyor haliyle, birleştirilemiyor..

• Arkadaşlar merhaba ,

Cepteteb kartı var . Alışveriş yaparken bilgileri girdim . Fakat kart sahibi adı soyadı yazıyor , o kısım malum yok ... ama kendi isim soy ismimi yazıyorum .

3D şifre geliyor , orada teb bankası olduğu belli oluyor . Şifreyi girdikten sonra , çekim gerçekleştirilememiştir diyor .

Ne yapmam lazım ?

• guide G kullanıcısına yanıt
    İnternete kapalı olabilir müşteri hizmetlerini ara sor bi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Bence de saçma ama öyle malesef. Şimdi denedim ben de,

Bkm indirimini de çek olarak tanımlamışlar, bkm seçince çek aktif oluyor ve seçilebilir, ayrı bir çekin daha varsa bile iki çekten birini seçmek zorunda kalıyorsun, her iki ihtimalde de 30 lira indirim oluyor haliyle, birleştirilemiyor..

Alıntıları Göster
    Hocam ben indirim kuponu ile birleştirmiştim Teb i mesela bana gittgidiyor 20 tl indirim vermişti onu fiyattan düştü daha sonra Teb de ayın 17 sinde %20 iadeyi yaptı.

Şimdi BKM 30 TL düşürür teb bunu bilebilir mi ki bilemez bence oda %20 iademizi yapar aslında siz 30 tl indirimi alıp teb in 17 sinde ödemesini alamadınız mı?

• quote:

Hocam ben indirim kuponu ile birleştirmiştim Teb i mesela bana gittgidiyor 20 tl indirim vermişti onu fiyattan düştü daha sonra Teb de ayın 17 sinde %20 iadeyi yaptı.

Şimdi BKM 30 TL düşürür teb bunu bilebilir mi ki bilemez bence oda %20 iademizi yapar aslında siz 30 tl indirimi alıp teb in 17 sinde ödemesini alamadınız mı?

Alıntıları Göster
    İndirim çeki + cepteteb %20 oluyor zaten
    Bkm indirimi + cepteteb %20 de oluyor

Ama indirim çeki + bkm indirimi olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikropzoft -- 7 Kasım 2018; 22:27:36 >

• quote:

İndirim çeki + cepteteb %20 oluyor zaten
    Bkm indirimi + cepteteb %20 de oluyor

Ama indirim çeki + bkm indirimi olmuyor

Alıntıları Göster
    Bkm + Cepteteb %20 yi soruyorum ben :) O oluyorsa ona göre sipariş geçeceğim

• quote:

Bkm + Cepteteb %20 yi soruyorum ben :) O oluyorsa ona göre sipariş geçeceğim

Alıntıları Göster
    Olur onda sıkıntı yok

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.