Şimdi Ara

CEPTETEB ile Gittigidiyorda %20 İndirim 31.12.2018'e Kadar Devam (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.146
Cevap
74
Favori
115.367
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • küçük komisyon ile alışveriş yapmak isteyen var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar o konu hakkında özelden bilgi verebilecek var mı?
  • ya bu cepteteb denen belaya başvuru yaptım. aranacaksınız diyor sadece arayan soran yok. bunun bir kolay yolu var mı ? üye olamadık. şubeye gitsem işlem hızlanır mı???

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tears0fDevil

ya bu cepteteb denen belaya başvuru yaptım. aranacaksınız diyor sadece arayan soran yok. bunun bir kolay yolu var mı ? üye olamadık. şubeye gitsem işlem hızlanır mı???

Şubeye gidip hesap açtırın bazı şubeler bankamatik kartını anında veriyorlar.Hesap açtırdıktan sonra internet şubeye girip cepteteb hesabı açın bankamatik kartını cepteteb hesabına bağlayın ve eski vadesiz hesabınızı kapatın işlem tamamdır.

• Alışverişin bir kısmının iptali halinde iade alabilir miyim? Daha önce deneyen oldu mu?
  • hasobilo H kullanıcısına yanıt
    iptal edilen tutar hariç %20 den hesaplanıyor yani alırsınız.
  • Bu indirimi kullandıracak birisi varsa pm atabilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgür54

quote:

ya bu cepteteb denen belaya başvuru yaptım. aranacaksınız diyor sadece arayan soran yok. bunun bir kolay yolu var mı ? üye olamadık. şubeye gitsem işlem hızlanır mı???

Şubeye gidip hesap açtırın bazı şubeler bankamatik kartını anında veriyorlar.Hesap açtırdıktan sonra internet şubeye girip cepteteb hesabı açın bankamatik kartını cepteteb hesabına bağlayın ve eski vadesiz hesabınızı kapatın işlem tamamdır.

kart işletim ücreti var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: doncorleone06

quote:

quote:

Cepteteb hesabı yaparsan kart veya hesap işletim ücreti ödemezsin ayrıca havale eft ücretsiz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: doncorleone06

quote:

quote:

Cepteteb hesabı yaparsan kart veya hesap işletim ücreti ödemezsin ayrıca havale eft ücretsiz.

teşekkür ederim o nasıl yapılıyor?şubeye gitmek zorunda mıyız?
  • ₺200, 120gb sandisk ssd aldim 150/30 çek kullandım + cepteteb ile odeme yaptım 30 lirada oradan iade geldi (henüz yatmadı tabi) 150/30 çeki de ₺2 satin aldim.

Kisaca ₺142'ye 120Gb'lik SSD sahibi oldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nsrtyksl

₺200, 120gb sandisk ssd aldim 150/30 çek kullandım + cepteteb ile odeme yaptım 30 lirada oradan iade geldi (henüz yatmadı tabi) 150/30 çeki de ₺2 satin aldim.

Kisaca ₺142'ye 120Gb'lik SSD sahibi oldum

gittigidiyor 150/50 çek alsaydınız daha ucuza gelirdi. 120 tl alırdınız.
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Maalesef ki yazdığım yoruma cevap gelmedi bende telefon numarasını konuya ekleyen birine sms atıp gece işlemi başlattım. Elinde 150/50 çek olan varsa alırım tabi :)
  • merhaba çek satıstan aldıgım kuponla banka teb kartımı kullanmak istiyorum, herşeyi dogru girdigim halde 3d secure de dahil, gg kabul etmiyor güvenlik dogrulanamadı mı vs. sacma hata veriyor(kargo alıcı da benim). Bankayı aradım orada başarılı gözüküyormus. Çözümü var mı bunun %20yi almak için, bkm express falan?
  • kartı ile 180 liralık gittigidiyor alışverişime yardımcı olacak biri var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revenge®

merhaba çek satıstan aldıgım kuponla banka teb kartımı kullanmak istiyorum, herşeyi dogru girdigim halde 3d secure de dahil, gg kabul etmiyor güvenlik dogrulanamadı mı vs. sacma hata veriyor(kargo alıcı da benim). Bankayı aradım orada başarılı gözüküyormus. Çözümü var mı bunun %20yi almak için, bkm express falan?

Hocam bende de 3d secure verdi nasıl hallettiniz siz?
  • Hocam bkmye ekleyip kartı öyle alışveriş yaptım, iade geldi mi bilmiyorum ama kontrol etmedim daha.
  • isteyenlere yardımcı olunur
  • Revenge® kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam öyle yaptım zaten sağolun.
  • Arkadaşlar acaba sanal kartla yapılan işlemler kampanyaya dahil oluyor mu ? sanırım sanal kart oluşturulabiliyordu cepteteb de
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.