Şimdi Ara

CEPTETEB ile Gittigidiyorda %20 İndirim 31.12.2018'e Kadar Devam (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.146
Cevap
74
Favori
115.375
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CyberCombat

ay sonuna kadar kampanya devam ediyor, haziranda yatmasi lazim mantilken. Emin misin ?

Alıntıları Göster
    Kampanya boyunca kazanılacak toplam tutar max 100tl hocam. Ben her ay 30 alıyordum 100'e tamamlandı benim icin bitti artık. Siz toplamda henüz 100 kazanmadıysanız sizinkiler yatacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cegabo85

Yari yariya yardimci olacak var mi
    PM attım
  • Yarı yarıya yardımcı olunur. Mesaj atmanız yeterli. Ben yardımcı oluyorum yanlış anlaşılmasın.

• arkadaşlar cepteteb kartımızı bkm ye tanımlayıp alsak iade veriyormu
  • calculus07 kullanıcısına yanıt
    Veriyor..

Bkm siz, manuel olarak almak istediğinde hata veriyor sistem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestro26 -- 19 Mayıs 2018; 13:50:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maestro26 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam ya 5 sefer denedim sabahtan beri bankayı aradım onlarda bilmiyor bana bkm ile alırsan iade vermez diyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • calculus07 kullanıcısına yanıt
    Aylardır bkm ile alışveriş yapıyorum, alamadığım ay olmadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakkı olup kullandırmak isteyen var mıdır arkadaşlar?
  • İndirim hakkım duruyor yarı yarıya yardımcı olabilirim

• Arkadaslar gg de tanimli olan cepteteb kartimla indirimlerden yararlaniyorum simdi cepteteb kartimi 80/20 indirimi olan diger gg hesabima tanimlasam tekrar indirim saglarmi

• quote:

Orijinalden alıntı: kronikyorgun

Arkadaslar gg de tanimli olan cepteteb kartimla indirimlerden yararlaniyorum simdi cepteteb kartimi 80/20 indirimi olan diger gg hesabima tanimlasam tekrar indirim saglarmi
    Arkadaslar cevap vericek yokmu

• kronikyorgun kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar, senin bankadan alabileceğin indirim tutarları belli. Farklı bir gg hesabı kullansan bile o ayki indirim hakkın varsa alırsın. Banka hangi gg hesabından harcama yaptığına bakmıyor.
  • Indirim hakki yari yariya kullandiracak ozel mesaj atabilir.

• kronikyorgun kullanıcısına yanıt
    Hesaba neden tanımlıyorsunuz? 80-20 için hesaba kart tanımlamaya gerek yok ki! Cepteteb kampanyası içinde öyle. Hesaba tanımlamak sıkıntı olmayacaktır ama hesap bloke riski var sadece.
  • gittigidiyor dan tek siparişte biri 143 tl, digeride 7 tl olan 2 adet ürün aldım.7 tl olan ürünü iptal edersem sizce (iade yatmamazlık gibi) bir sorun olurmu.
  • economist52 kullanıcısına yanıt
    iade yapılana dek iptal edersen ve 7 Tl geri hesabına yatırsa muhtemel yatmaz. yatsa bile geri alırlar hacım
  • economist52 kullanıcısına yanıt
    İndirim için 150TL gibi bir şart yok. Markafoni kampanyasında 7TL için olan indirimi yansıtsa bile geri alıyordu. 143 liralık ürün için indirim alırsınız. Müşteri hizmetleri ile görüşüp içinizi rahatlatabilirsiniz.

Bu arada indirim hakkı kalan var mı? 102 liralık bir işlemim var, yoksada normal kartla alırım.
  • avantajix, 'Gittigidiyor programımız çok kısa bir süreliğine duraklatılmıştır.' diyor. Cepteteb kampanyasının bitmesini mi bekliyorlar acaba?
  • noluyor bu cepteteb'e ? İnternetten alışveriş yaparken kart bloke olmuş. 1.5-2 saat ulaşmaya çalıştım en sonunda 30dk kapatmadım öyle açıldı. Noluyor bu tebe
  • Sadece 7TL nin %20 iadesi yatmaz kalan kismin iadesi olur diye dusunuyorum.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.