Şimdi Ara

Cepteteb - GittiGidiyor'da %20 İndirim Kampanyası (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
26
Favori
52.177
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben gecen hafta basvurdum kart bugun geldi.Teb Bonus vardi zaten onceden o yuzden sorun olmadi.Hemen degerlendirip gonderdiler karti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • süreli ( nisan sonuna kadar) ve iade miktarı sınırlı (en fazla 60 tl) olması dışında on numara kampanya. bunu okuyan teb yetkilisi varsa bu sınırları biraz arttırsın lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 21 Mart 2017; 0:34:15 >
  • para olmadıktan sonra hepsi boş
  • Ben bu ay 10 lirasını kullandım. 20 lira iade hakkım kaldı. İsteyene ücretsiz kullandırtabilirim. İşlem ne kadar pahalı olursa o kadar iyi olur benim için. Amacım alışverişi taksitli yapıp gelecek parayı kullanmak. Malum öğrenci olmak... :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cepte TEB bildiğim kadarıyla aidatsiz ücretsiz kampanya promosyon olmayan kart değilmi?

Para ile özellik ile yükleniyor (para puan taksit kazanmak için) buda +100/200 TL yani klasik bonus kart daha iyi yıllık +100 TL ama arayınca hediye bonus para veriyor yani 1 sene daha kullanmak şartı ile veriliyor

• öğrenciyim kart bugün geldi kağıtta limit 15000₺ yazıyor internetten düşüremedim bankayı arasak düşürüyormu çok sakat

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler selamlar, ne alıyorsunuz gittigidiyordan işe yarar birşey yada oluşturduğunuz combolar var mı

• Kuryenet kadar beceriksiz (buraya daha ağır şeyler gelebilirdi, gelmedi) bir firma yeryüzünde yoktur. 1 aydır kartı ulaştıramadılar ve bugün delirip iptal ettirdim kartı MH'ye bağlanıp. Gerizekalı herifler vermediğim ev adresime getirmeye çalışıyorlar, defalarca işyeri diyorum, tekrar adres veriyorum gene yok gene yok. Aptallığın da bu kadarı gerçekten.

Nakit ihtiyacı olup iadesini kullandırmak isteyen olursa GittiGidiyor alışverişim olacak. Bilginize arkadaşlar. 90 küsür liralık alışveriş olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jay jay justified -- 22 Mart 2017; 9:43:8 >
  • ibo83 kullanıcısına yanıt
    kartları karıştırdın herhalde hocam. Taksit puanla ilgili bir sıkıntı yok. Bonus'un tüm kampanyalarına dahil.
  • bende öğrenciyim de bana vermedi size nasıl verdi
  • Bende teb kredi kartı ve sanal kart mevcut. Cepteteb kartım da onaylandı fakat cepteteb uygulamasında sanal kart oluştur seçeneği göremedim ben.siz direk kart bilgileri mi giriyorsunuz internet alışverişlerinde?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    sanal karta limit belirlediniz mi?
  • Kadıoğlu321 K kullanıcısına yanıt
    Talep üzerine düşürürler.

• 7 martta alışveriş yapıp 30 TL iadeyi almıştım kesilen ekstrede.

Şimdi bir alışveriş daha yapsam yine iade alır mıyım?

Yani aylık maksimum 30 TL den kasıt 1-31 mart arası mi

Yoksa benim bir ekstrede alabileceğim iade mi?

• ~YuSuFeLiLi~ ~ kullanıcısına yanıt
    Takvim ayı hocam

• zenmavi Z kullanıcısına yanıt
    Sağolun

• Beler 110 tl lik bi alışverişim olacak %20 iadeden başka kombo varmı ?
  • export20 kullanıcısına yanıt
    Bahar, Taksit ve Hergun diye kampanyalar var,şartlara gore kombo olur gibi.

• dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    Hocam o kampanyalar nedir ? Anlayamadım bendekartı bekliyorum onaylandı 360tl lik alışverişim olacak gittigidiyordan cepteteble. Nasıl kombalar yapabilirim onu araştırıyorum bahsettiğiniz kampanyalar yararmı işimize baktım bulamadım

• mehmett06 M kullanıcısına yanıt
    www.teb.com.tr/sizin-icin/kampanyalar/

Bi incele istersen

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.