Şimdi Ara

Cepteteb - GittiGidiyor'da %20 İndirim Kampanyası (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
26
Favori
52.173
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kartım onaylandı. henuz kuryeye verilmedi.
    sanal kart olusturarak gittigidiyordan alısveriş yapmayı denedim ama 3d güvenlik hatası verdi.
    Müşteri hizmetlerini aradım, kart elinize ulaşmadan alışveriş yapamazsınız dedi.
    illa kartı beklicez.
  • CepteTeb banka kartı da %20 iade ediyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thefann1

CepteTeb banka kartı da %20 iade ediyor mu ?

https://www.cepteteb.com.tr/gittigidiyor-yuzde20-indirim

Sadece kredi kartı.
  • Bonus bahar kampanyası ile birleşmiyor herhalde di mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

Kartım onaylandı. henuz kuryeye verilmedi.
    sanal kart olusturarak gittigidiyordan alısveriş yapmayı denedim ama 3d güvenlik hatası verdi.
    Müşteri hizmetlerini aradım, kart elinize ulaşmadan alışveriş yapamazsınız dedi.
    illa kartı beklicez.

online işlemnlerde kart ile ilgili ayarlarda interenet kullanımına açık mı kart ? ben geçen sene kart elime ulaşmadan sanalkart ile bilet almıştım diye hatırlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marxx

quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

Kartım onaylandı. henuz kuryeye verilmedi.
    illa kartı beklicez.

online işlemnlerde kart ile ilgili ayarlarda interenet kullanımına açık mı kart ? ben geçen sene kart elime ulaşmadan sanalkart ile bilet almıştım diye hatırlıyorum.

Acik

Fakat guvenlik nedeniyle islem kapaliymis

• bende mi alsam diye düşünüyorum bu kartı, hem üret falanda yok ama sonra süpriz falan yapmasın arkadaşlar
  • Forumda gerçekten çok tuhaf insanlar var.

• 21.02.2017 tarihinde bir ürün almıştım iadesi de geldi 30 TL. Bugün itibariyle başka bir ürün alsam yine iade kazanabilir miyim? Yoksa 21.03.2017 tarihinde mi almam gerekli? Yani aylık dediği ilgili ay mı? Yoksa hesap kesim tarihi ayı mı? Ya da iki alışveriş arasında geçen tam 1 ay mı?

Böyle bir açıklama göremediğim için soruyorum böyle yapan arkadaşlar var mı?
  • sarper26 kullanıcısına yanıt
    Mart ayında 30tl indirim kazandıysan limitiniz doldu nisanda devam edersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: sarper26

21.02.2017 tarihinde bir ürün almıştım iadesi de geldi 30 TL. Bugün itibariyle başka bir ürün alsam yine iade kazanabilir miyim? Yoksa 21.03.2017 tarihinde mi almam gerekli? Yani aylık dediği ilgili ay mı? Yoksa hesap kesim tarihi ayı mı? Ya da iki alışveriş arasında geçen tam 1 ay mı?

Böyle bir açıklama göremediğim için soruyorum böyle yapan arkadaşlar var mı?

İlgili ay hocam. Şubat ayrı Mart ayrı. Alışveriş tarihleri arası 1 ay olmasına gerek yok.
  • @pusat1249 @matandberenice

Çok teşekkürler.
  • iki aydır dibine kadar faydalanıyorum teşekkürler teb.
  • Gayet güzel kampanya yüksek tutarlı alışverişlerde pek önemli değilde ufak tefek eksiklerde 30 tl güzel indirim :)
  • Cepteteb e başvuru yaptım. Geçen gün aradılar beni açamadım. Daha sonra beni arayan numarayı aradım çıkan görevli kişi arkadaşım sizi tekrar arayacaktır ben bişey yapamam dedi. Başına böyle bişey gelen oldu mu ? Tekrar dönerler mi yoksa yeniden mi başvuru yapmam gerekiyor

• Kartim geldi. Iyide oldu.

• ben de başvuru yapacam da hep bir şekilde fırsat bulamıyorum
  • tuhaf tuhaf sorular var nasil bu kadar her gun populer diye bakiyorum bundanmis

• Bu ay kullanmayacak ve başkasına kullandırabilecek olan var mı?

• Ogrenci arkadaslar nasil aldiniz karti ? Farkli bankalardaki mevduata bakiyorlar mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.