Şimdi Ara

Cepteteb - GittiGidiyor'da %20 İndirim Kampanyası (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
26
Favori
52.177
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yurtdışı pasaport noktalarında tav passport hızlı geçiş kodu kullanan arkadaşlar..

ben tav kodu fotosunu arkadaşa atsam o gösterip tav noktasından geçebiliyo değil mi? sıkıntı olmuyor değil mi
  • Gittigidiyorda steam cüzdan kodları var onlardan alıp deneyen oldu mu hiç? 50 liralık kod 55 lira mesela. Alsak 11 lira indirim gelir 46 liraya 50 liralık kod almış oluruz. :D
  • Ölücülüğü geçtim resmen mezarcılar var aramızda. Kardeşim sen alışveriş yapma hiç boş mezar bulalım sana..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boyle oluculer yuzunden amazondan alisveris yapamiyoz eminim buna.

• nabiaga kullanıcısına yanıt
    ekranda çıkan kodların süresi vardı diye hatırlıyorm. onun yerine cepteteble arkadaşınızın telefonunda giriş yapın. bir daha login olmanızı istemiyorlar zaten hızlı geçiş kodu için
  • quote:

Orijinalden alıntı: spacenet

quote:

Orijinalden alıntı: kadir1983

Ben 158 tl lik alış veriş yaptım indirimimle birlikte ödediğim rakam 132 tl.cepte teb bana 132 tl nin %20sini iade etti.niye alış verişim ne kadarıysa o fiyattan %20 indirim yapmadı.max 30 tl iade edeceği yere 26.66 gibi bi rakam iade etti.

Ayrıca alış verişten önce TAKSITIM Yazıp 4616 ya yolladım bakalım 10 tl bonus gelecek mi?ve 6 taksitle satın aldım.

132 ödediysen, 132'nin %20 iade edilir tabi. Senin kullandığın indirimleri TEB nereden görsün, görse bile gg'nin indiriminden TEB niye komisyon ödesin. Mantıklı olun biraz.

Baklava kutusunun gramını hesaplayan adam olabilir mi bu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Toplamda 30 tl lik indirimi her hesap döneminde bir kere mi yoksa her ay bir kere mi kullanıyoruz arkadaşlar? Deneyen var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: C..

Toplamda 30 tl lik indirimi her hesap döneminde bir kere mi yoksa her ay bir kere mi kullanıyoruz arkadaşlar? Deneyen var mı

1 ayda uygulanacak maksimim indirim 30 TL

• cardigans78 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.

• cepteteb qr kodu çıkınca ekran görüntüsü aldırmıyor.. engelliyor.. fotosunu çektim başka telf ile.. akabaya verdim kullanabildi mi daha haberim yok
  • Cepteteb ile Enpara çok iyi kampanyalar yapıyor mesela ben Enpara kullanıyorum Steam kampanyasında 100 tl'ye oyun aldım 2-3 ay sonra hesabıma 50 tl geri geldi.
    Enpara

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nabiaga

cepteteb qr kodu çıkınca ekran görüntüsü aldırmıyor.. engelliyor.. fotosunu çektim başka telf ile.. akabaya verdim kullanabildi mi daha haberim yok

O akraba şu an sorgu odasında

• KIZILBEY kullanıcısına yanıt
    Umarım geçen yıl için diyorsunuzdur enpara için

• pusat1249 kullanıcısına yanıt
    Evet bu sene bi güzelliklerini görmedik daha

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • OLSADA KULLANSAK
  • Cep telefonuma gelen bu mesaj 30 lira indirimi beğenmeyen ölücülere gelsin. Belki bahaneyle ibret alırsınız. Sizin 150 liraya 30 lira olarak beğenmediğiniz indirimi, ben 500 lira harcasam yine alamıyorum.

Kampanya:VakifBank Worldcard'la 15 Mart'a kadar gittigidiyor.com'dan tek seferde yapacaginiz 500TL ve uzeri alisverise 25TL,1000TL ve uzeri alisverise 50TL Worldpuan.GITTIGIDIYOR yazip kartin son 6 hanesini 6635'e gonderin.Kampanya SMS iptali icin VBRED yazip 6757'ye gonderin.

• Arkadaşlar gittigidiyor ödeme kısmındayım ancak kampanyayla ilgili bir bölüm göremedim nasıl yapıyoruz acaba ödeme sırasında ?
  • Hasret62 H kullanıcısına yanıt
    Ödemeyi normal yapıyorsun, banka ekstrende indirimi yansıtıyor.
  • Cepteteb kredi kartı ilk 50 bine kart aidatı yok ohh ayda yılda bir kullanırım aldım dursun aidat yok bişe yok

• cepteteb 30 tl indirim 15'tl karşılığında kullandırılır.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.