Şimdi Ara

Cepteteb - GittiGidiyor'da %20 İndirim Kampanyası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
26
Favori
52.177
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gittigidiyor hesaplara 100/20 tl tanımlarsa kampanya güzel olur.
  • hic yokten iyidir markafonide guzel kombolar oluyodu bunda da olabilir, cepteteb zaten masrafsiz alin dursun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İtina ile ilk alışverişler yapılır. Paylaşana teşekkürler
  • 250 tl ve üzerine %5 indiirmle birleşiyor mu kampanya deneyen var mı?
  • Gittigidiyordaki visa kampanyasıyla birleşiyor mu?
  • Bende de yok.bu kuponlar neye gore kıme göre tanımlanıyorsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: day_dreamer

Gittigidiyordaki visa kampanyasıyla birleşiyor mu?

Bugün gittigidiyor'dan alış-veriş yaptım. Cepteteb sanal VISA kredikartı oluşturdum, onunla 20tl anında indirim yaptı. Cepteteb olduğu için de %20 ekstra gelirse aldığım blender seti baya uyguna gelecek. Cepteteb'ten iade ile ilgili bir mail yada sms gelmedi ama. Gittigidiyor'un VISA ve cepteteb'in %20 indirimini beraber kullanabilen var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: capricorn79

quote:

Orijinalden alıntı: day_dreamer

Gittigidiyordaki visa kampanyasıyla birleşiyor mu?

Bugün gittigidiyor'dan alış-veriş yaptım. Cepteteb sanal VISA kredikartı oluşturdum, onunla 20tl anında indirim yaptı. Cepteteb olduğu için de %20 ekstra gelirse aldığım blender seti baya uyguna gelecek. Cepteteb'ten iade ile ilgili bir mail yada sms gelmedi ama. Gittigidiyor'un VISA ve cepteteb'in %20 indirimini beraber kullanabilen var mı?

Ben kullandım, birleşiyor, kullanın.

• KONUSU ZATEN VAR
    https://forum.donanimhaber.com/cepteteb-2017-gittigidiyor-da-20-iade-ve-digital-platformda-50-indirim--123534984

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 21 Şubat 2017; 21:23:0 >
  • Tel ile arandıktan sonra bazı bilgiler vermiştim, bugün vazgeçtiğim için başvurudan yani tekrar etmekten,aradım bilgilerimin silinmesini istemek için kadın anamın adını falan istedi dedim vermeyeceğim o da dedi o zaman silemem bende dedim silme o zaman. Zaten verdiğim bilgiler ne zamandır o evdesin falandı dedim kendime önemli bilgi değil boşver.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadyMM -- 23 Şubat 2017; 15:29:51 >
  • test
  • TL yükleme gibi bir seçeneğimiz yok sanırım gittigidiyorda. İadeyi kaçırmak istemiyorum ama ne alsam bilemedim
  • Benka kartında de aynı durum geçerli mi?

• semih01sem S kullanıcısına yanıt
    Kampanya banka kartında geçerli değil maalesef

• 3 haftadır kart bekliyoruz

• Başvurumu yaptım 3 günde onaylandı 10 günde kapımdaydı.Onun harici 3 tane daha kredi kartım var yasa gereği limiti 9.000 TL gelcek kredi kartımı 3.000 tl olarak cıktı.Yeterli , 1 tane axess 2 tane world 1 tane bonus kart oldu.
  • İlk ayki hakkımızı doldurduk bir dahaki ayda kullanırım ama limit az olmuş :)

• gittigidiyor iadeleri nasıl oluyor? direk ekstreye yansıtıyorlar mı? yoksa puan olarak mı yansıyor
  • 50 tl alışverişe 10 tl hediye çekim var son kullanma tarihi bugün isine yarayacak varsa gönderim boşa gitmesin. Hesap seklinde sizde kalabilir

• 100 tl üstü 6 taksit e 10 bonus kampanyası ile birleşir mi deneyen varmı

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.