Şimdi Ara

CEPTETEB Ek karta başvur 150 TL Bonus. Üç tane ek kart çıkart 50 x 3 toplamda 150 TL bonus....

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
4
Favori
7.376
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CEPTETEB ek karta başvuru yapınca, kart başına 50 TL bonus veriyor. Toplamda 3 ek kart çıkartırsan 150 TL bonus veriyor.

Kampanya Detayları
    1 Kasım – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında CEPTETEB Ek Kart başvurusunu yapan ve onaylı ek kartıyla harcama yapan müşterilerimiz için geçerli.
    Kampanya döneminde iptal edilip yeniden oluşturulan ek kartlar kampanyaya dahil değil.
    50 TL bonus kazanım hakkı 31.12.2018 tarihine kadar yapılan harcamalar için geçerli.
    Banka personeli kampanyaya dahil değil.
    50 TL bonus, kredi kartı yapılan ilk harcamadan sonra karta otomatik olarak yüklenecek ve kullanım süresi yükleme tarihi sonrası 2 ay olacak.
    CEPTETEB İnternet Şubesi, CEPTETEB Mobil Uygulaması, Destek Merkezi kanallarından yapılan başvurular geçerli.
    TEB kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
    Bir ek kart müşterisi kampanya dönemi boyunca en fazla 150 TL bonus kazanabilir..

Kampanya sayfası:https://www.cepteteb.com.tr/cepteteb-kredi-kartina-50-tl-bonus-hediye

• Daha önceki ekkart kampanyasına katıldık kazandık. Tekrar çıkartsak gelir mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ek kartlardan 37 tl aidat alındığını duydum. Mh teyit etmeden uğraşmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adem_2c kullanıcısına yanıt
    Ben daha önce ek kart çıkarttırmıştım ama aidat almadılar
  • 8 lira için uğraşmak isterseniz.

CEPTETEB Ek karta başvur 150 TL Bonus. Üç tane ek kart çıkart 50 x 3 toplamda 150 TL bonus....

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FA7DB07DC

8 lira için uğraşmak isterseniz.

ve bir kampanyayı başlamadan bitirdin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quarisma2005 -- 2 Kasım 2018; 8:22:36 >
  • eski kart sahiplerinden aidat alınmıyor, çıkardıkları ek kartlardan da alınmıyor
  • Ben geçtiğimiz ay normal kredi kartını almıştım 85 tl kullanım ücreti aldılar. Ama puanlarla fazlasıyla tutarını çıkardım.

Şimdi bu ek kartta da 42 tl ücret varmış 8 tl için aksiyona gerek yok. Ek Kart ücretsiz olsaydı konu alev alıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: moustapha129

eski kart sahiplerinden aidat alınmıyor, çıkardıkları ek kartlardan da alınmıyor
    hocam bir önceki kampanyadan hatırladığım kadarıyla, bize de ek ücret var, kartı kullanırsak eğer
    o yüzden hatta , bir önceki kampanyada kartı kullanım zorunluluğu yoktu , kartı çıkartıp , bonusu alıp , kartı kullanmadan kapatmıştık
  • Kafaları iyice karıştırayım

Geçen kampanyada iki ana karta iki ek kart çıkarttım.

İlk elli bin içinde cepteteb bu yüzden aidat alınmıyor.

İki kartı da kullanmadım. Bonus geldi. Ama birinden aidat aldılar ek kartın. İtiraz ettim iade ettiler.

• bende Cepteteb kredi kartı var hiç kart aidatı ödemedim, eşim için ek kart çıkarttım sonraki aylarda kart aidatı yansıttılar iptal ettirdim.
  • Belki ek kart çıkardığınız zaman ceptetebin aidatsız olduğu zamandı şuan ilk ay hemen alıyor ücreti.

65 liralık ücreti bile 85 yapmış adamlar

yıllık ücreti iade alabilen oldu mu? İade etmiyorlarsa kapamak lazım.

• Tam iade etmiyorlar ama ben baya bi ısrar sonucu bonus olarak geri aldım. iptal edecektim yoksa. En son bunu teklif ettiler kabul ettim. Otomatik ödeme istiyorlar yalnız..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mh yi aradım 42.5 tl kart aidatı var. Durduk yere çıkarılmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar cebteteb ile banka kartı başvurusu yapmıştım, aktif ileti evde yoksunuz mesajı göndermiş. Aynı şey garanti anlaşmasında da olmuştu, gelmeden geldik yoktunuz oluyor 1-2 gün sonra kendiliğinden getiriyorlar. bu da aynı mıdır, bekleyeyim mi yoksa geri mi döner?
  • Müşteri hüzmetleri ilk 50 bin içinde bulunan kurucu üyelerin kartlarına çıkarılan ek kartlardan ücret alınmayacak dedi

• quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

Müşteri hüzmetleri ilk 50 bin içinde bulunan kurucu üyelerin kartlarına çıkarılan ek kartlardan ücret alınmayacak dedi
    Ben de sordum bunu;kesin konuşmadı,alınmayabilir dedi. Ayrıca cepteteb kartıma ek kart almak istediğimde,cepteteb kart şeçeneği çıkmıyordu,normal bonus seçtim mecburen
  • bende esime almak istiyorm kart aidati varmi acaba ? musteri hizmetlerine soruyorjm bilemiyiruz diyorlar nasil is anlamadim.. anakarta aidat alma ek karta aidat kes sen cogu kampanyayida ek karta dahil etmiyorlar bide

• quote:

Orijinalden alıntı: moustapha129

eski kart sahiplerinden aidat alınmıyor, çıkardıkları ek kartlardan da alınmıyor
    alınıyor.benden 42 lira aldılar.ben ilk 50 binin içindeydim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tobey

bende esime almak istiyorm kart aidati varmi acaba ? musteri hizmetlerine soruyorjm bilemiyiruz diyorlar nasil is anlamadim.. anakarta aidat alma ek karta aidat kes sen cogu kampanyayida ek karta dahil etmiyorlar bide
    aidat var.benden 42 lira aldılar.ben ilk 50 binin içindeydim.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.