Şimdi Ara

Cepteteb Dijital Kredi Kartı *Kampanya İadesi Ağustos da Bitiyor (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.146
Cevap
85
Favori
168.731
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Açıklamada indirim gün sonu yansıyacak yazıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt

Harcama sözü için hangi kısmı kullanabilirim?

• piayback P kullanıcısına yanıt

Hayır, mobilden

• Prof.Matematik kullanıcısına yanıt

İşlem dönemiçine düşünce mi hocam. Teşekkürler

• Başvurdum 19bin limitle onaylamışlar. Kart Cepteteb mi yoksa Teb mi onu anlayamadım. Cepteteb var zaten keşke bonus özellikli Teb olsa

• tbskvk55 T kullanıcısına yanıt

Teb'de genelde sabaha doğru sayaçlar ilerliyor. Burada da sabah uyanınca dün yaptığımız işlemin sonucunu görmemiz lazım diye düşünüyorum. Ya da dönem içi de olabilir. Bu kampanya yeni olduğu için uygulamalarını birlikte göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prof.Matematik -- 5 Kasım 2021; 9:12:45 >
  • Karta şifre oluşturdum ama hala kullanıma kapalı, fiziksel kart gelmeden açmayacaklar mı acaba? Amazonda 3d yok, bu şekilde de kullanamadım.

MH ile görüştüm, fiziksel kart gelmeden açmıyorlarmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmucit -- 5 Kasım 2021; 10:34:6 >
  • onuryildirim kullanıcısına yanıt

kartın üzerine gelince, sağ altta menü tuşuna basınca sözüne bonus kısmı var. oradan veriyorsunuz

• Yarım saat önce başvurdum değerlendiriliyor gorunuyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • aykutytu A kullanıcısına yanıt
    Dün bu kampanya uygulama da görünüyordu başvuru yaptım ama şimdi kaldırmışlar kampanyayı harcasak gelir mi ?

Teb nasıl bu konularda kayıtla yatırma durumu nedir?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aidatı dert edenler. Söze bonus yaparak aidatı geri alabilirsiniz.

Cepteteb Dijital Kredi Kartı *Kampanya İadesi Ağustos da Bitiyor
  • Maestro26 kullanıcısına yanıt

aylık 1000tl sözü değil mi hocam ?

çok alışveriş yapana uygun ama ben denizbankın 400/200ü zor dolduruyorumCepteteb Dijital Kredi Kartı *Kampanya İadesi Ağustos da Bitiyor 

• kart hala kullanıma açılmadı. Çözebilen var mı?

• cepteteb kredi kartı olanlar dijital karta başvuru esnasında referans kodu girebiliyor mu? migros çekini kaçırmayalım oluyosa.

• Bu dijital Karta sanal kart oluşturuluyor mu.. limiti yüksek kart ile dijital dahi olsa sanaldan alış veriş sakat

• Kartiniz 7500 TL limitle onaylanmistir, Kartiniz size ulasip CEPTETEB Mobil' den kart bilgilerinizi ogrenmek ve internet alisverislerinde kullanmak icin 30 gun icinde diger banka kart limitlerinizi dusurmeniz gerekmektedir. SMS almak istemiyorsaniz IPTAL yazarak 2941 e ucretsiz olarak gonderebilirsiniz. Mersis No: 0876004342000105 B002

her seferinde aynı cevap geliyor bunun limitini başvuru ekranında ayarlama özelliği yokmu, müşteri hizmetleri buradan müdahale edemyioruz diyor.

• kart bilgilerini hangi menüden görüyoruz. bir türlü bulamadım.

• Alışveriş yapamadım.

Kart kapalı görünüyor. Kart şifreside oluşturdum.

Menüde kartın durumu kapalı kısmından aç diyorum.

''Kartınızın durumu bu menüden kullanıma açmaya uygun değildir. Kartınıza yeni şifre belirleyerek kullanıma açabilirsiniz.''

Uyarısı çıkıyor.

Müşteri hizmetlerini aradım çözüm bulamadı bekletirken telefon kapandı.

Bu şekilde sorun yaşayan oldu mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CallOfTheWild -- 5 Kasım 2021; 11:37:55 >
  • Dünkü harcama provizyondan çıkmadı , hala bekliyoruz

• grandprix kullanıcısına yanıt

Başvurdunuz, değerlendirme aşamasındayken sırf bunun için mh arayıp iptal ettirdiniz yine başvurdunuz DOĞAL OLARAK yine değerlendirme aşamasında, bir de yapacak bir şey yok mu diyorsunuz?

İyi küfür yemişsinizdir temsilciden. Bu kadar tezcanlı insanlardan nefret ediyorum. Ben de akşam başvurdum sabah uyandım onaylanmış daha ne olacak yani?

HEMEN OLSUN ŞİMDİ OLSUN OLDU MU.? HALA OLMADI OFFFFFFFF HEMEN ŞİMDİ HALA OLMADI MI=??**?!ALO?? 15 TANE TEMSİLCİYLE KONUŞTUM HALA OLMADI MI???!?!?111BİR

Take a chill pill yahu.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.