Şimdi Ara

Cepteteb Dijital Kredi Kartı *Kampanya İadesi Ağustos da Bitiyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.146
Cevap
85
Favori
168.724
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • müşteri bilgilerini tamamlayın hatası veriyor

• Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 116 tl kart ücreti var ve ilk işlemden sonra kesilir yazıyor

• Ben kredi kartını kullaniyorum ilk 1 sene kart aidatı yok diye aldım dijital karta da başvurdum ama alirsa aidat kötü gerçekten bakalim gelmez inşallah diyelim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Telefonda görüştüm, ilk sene ücret alınmıyor dedi bana. İkinci senenin sonunda aidat kesilir dedi. Yalnız benim hazırda cepteteb kredi kartım yok, bu yüzden demiş olabilir. Ben sanal kart gibi bir şey sanmıştım ama farklı bir ürünmüş.

• kurucu cepteteb kredı kartı olup (aidatsız) bu kartı cıkardıgında da almaması gerek mıyor mu? musterı hızmetlerıne sormak lazım..

• hocam denizbank da durum ne? aidat oldu olacak olmayacak belirsizlik var bu ay son kapatacağım ,bundada her ay 500tl ürün alacağım diyeceğiz aidat var mı yok mu acaba?

• Aidata niye taktınız bu kadar aidat olsada yine iyi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • xxxcem kullanıcısına yanıt

başvuru ekranında 116tl aidat gözüküyor. 1yıl ayda 500tl harcama sözüne 50tl bonus veriyor. aidat 66tl ye gelmiş olur. ayda 1000harcama sözüne 116tl bonus veriyor.

denizbank kampanyasında da önceden alan biri aidat kesilince 100tl sini alabildiğini yazmıştı diye hatırlıyorum.

• barikat2005 kullanıcısına yanıt

iki farklı kart olarak gözüküyor hocam, limitler ortak sadece. o yüzden keser muhtemelen aidat.

• frknkll F kullanıcısına yanıt

müşteri hizmetleriyle görüştüm bende de cebteteb kredi kartı var dijital kartta aldım ona da ilk sene aidat yok dendi.

• Kart numarasıni görebilen var mı, işlem nasıl yapacağız kart gelmeden?

• Bu karta yönelim olunca banka kartı kampanyalarında olduğu gibi cebteteb kredi kartının pabucu dama atılır

• Amma takıldınız aidata ha. Aylık 100 tl iade var, daha iyisi Şam'da kayısı.

• Kart bilgilerini ben mi bulamadım acaba, bulabilen anlatabilir mi?

• Nerden başvuracağız bu karta yav 🤔 ben mi bulamıyorum uygulamada

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Japonya kullanıcısına yanıt

ben vazgeçtim normal k.kartı ilk yıl aidatsız ve 100tl bonus kampanyasıda bitmiş ben gene yokum  

kart ücretini hemen geçiriyoolarmış hocam dikkat et

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Eray. -- 4 Kasım 2021; 15:12:4 >
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt

116 Tl gibi duruyor. Digital karta kart aidatı istemek...

Katıldık bakalım, yıllardır bir işe yaramayan bir paraf kartım var, kapatamıyorum da, inşallah ona benzemez.

Kartın şifresini değiştiremiyorum, hata veriyor. Şifre değişmeyince de kullanıma açmıyor.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmucit -- 4 Kasım 2021; 14:59:55 >
  • kart şifresi belirleyemeyenler telefon bankacılıgını arayabilirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sume -- 4 Kasım 2021; 15:19:24 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.