Şimdi Ara

Cepteteb Dijital Kredi Kartına İnternet Alışverişe Ayda 100TL, Toplamda 1000TL İndirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ProJelly Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.373
Cevap
99
Favori
102.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 17 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 337
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 60
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 46
  • Favoriye Eklediklerim 99
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM (60 mesaj) canezixx (54 mesaj) Bella Ciao (34 mesaj) Komedidansshow (32 mesaj) MUTAF (29 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (445 mesaj) Mobil (432 mesaj) Mini (181 mesaj) (103 mesaj) (212 mesaj)
  • @
19 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Banka - Kredi Kartı Fırsatları >> Cepteteb Dijital Kredi Kartına İnternet Alışverişe Ayda 100TL, Toplamda 1000TL İndirim
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3119 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Mevcut kredi kartınız varsa başvurduktan 3-5dk sonra onaylanıyor, daha sonra kampanyalar kısmından kampanyaya katılıyorsunuz. İşlem provizyondan çıkınca indirim gözükür.

Kampanya Şartları açık açık yazılmış.

İade Ekstre Bazlı Değil, Ay Baz alır.

Kart başvurusunda aidat alınacağı açık açık yazılmış. 116tl . Var olan cepteteb kk nız, dijitale dönüşmüyor, bu yeni kart.

O olur bu olur diye devamlı soranlar var, Şartlar açık. "Kampanyadan sadece internet üzerinden yapılan harcamalar dahildir." Yani Sektör ve Üye iş yeri şartı yazmıyorsa, evet o da olur .

CEPTETEB’in yepyeni dijital kredi kartı ile, Efsane Fırsatlar’da 1.000 TL’ye varan indirim cebinde! 

01-30 Kasım 2021 tarihleri arasında CEPTETEB Dijital Kredi Kartı onaylanan ve kampanyaya katılan herkese tüm internet alışverişlerinin %20’si ( aylık en fazla 100 TL-kampanya süresince en fazla 1000 TL ) Efsane Fırsat’larda bizden hediye!

Nasıl katılırım?

CEPTETEB’li değilsen; hemen mobil uygulamamızı indirip görüntülü görüşme ile CEPTETEB'li olabilir ve anında CEPTETEB Dijital Kredi Kartı’na başvurabilirsin. CEPTETEB Dijital Kredi Kart’ın onaylandığında hemen CEPTETEB kampanyalar menüsüne tıklayıp, katılabilirsin.

Nasıl kazanırım?

CEPTETEB Dijital Kredi Kart’ın onaylandı ve kampanyaya katıldıysan, e ticaret harcamalarında hemen %20 indirim almaya başlayabilirsin.

Detaylar:

• Kampanya sadece CEPTETEB Dijital Kart sahipleri içindir.
    • Kampanyaya katılım 01-30 Kasım 2021 tarihleri arasında yapılabilir.
    • Kampanya 01 Kasım 2021 ile 30 Ağustos 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
    • Kampanyadan sadece internet üzerinden yapılan harcamalar dahildir.
    • Her işlemin %20’si gün sonunda ekstrene indirim olarak yansıtılacaktır.
    • Bir müşteri tüm asıl, ek ve sanal kartları dahil aylık en fazla 100 TL, kampanya süresince en fazla 1.000 TL kazanabilecektir.
    • Kampanyaya mail order işlemler de dahildir.
    • Kampanya sadece yurt içi internet alışverişlerinde geçerlidir.
    • Bonus kullanımları dahil olmayıp, iptal işlemler dikkate alınacaktır.
    • Bu kampanyanın CEPTETEB kampanyalar menüsünde görünmesi ve katılabilmeniz için onaylanmış bir CEPTETEB Dijital Kredi Kartınız’ın olması gerekmektedir.
    • Kampanyadan indirim alabilmek için ilk işlem öncesi kampanyaya CEPTETEB kampanyalar menüsünden katılmak gerekmektedir.
    • TEB A.Ş. kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 21 Kasım 2021; 19:40:31 >

Bahsedilenler: burak jr

• yahu aidat aidat diye ne ağladınız arkadaş be.

adamlar 1000 tl veriyor.

alacakları 126 lira mı ne aidat. beğenmiyorsanız almayın yahu.

Kampanya sadece yurt içi internet alışverişlerinde geçerlidir.

Başvurdum.
    4 gündür online kullanamadım. MH bıdı bıdısıyla geçti.
    Dün geldi, fiziksel işlem yaptım kullandım ama hala online kullanamıyorum.
    Uğraşmak istemediiğim için iptal etmek istediğimi ve sebebini anlattığım MH diyor ki dijital avantajları olan bir kart:) online kullanamıyorum diyorum bana online vasıflarından avantajlarından bahsedip iptalden caydırmaya çalışıyorlar. Vallahi inanılmaz seviye bu iptal ettim. Kalitesiz bir MH anlayışı var. İlk fırsatta diğer kk mı da iptal edeceğim.
    İyi forumlar.
    İnternet harcama kampanyasına sanal kartla katılana iade vermiyorsan hiç kampanya yapma. Eğer sanal karta iade yansıtma sorununu düzeltmezlerse kartı kapattıracağım. Gerçek kartımı neden internette kullanayım?
    Çok sorun yaşayan olmuş ama çok şükür ben hiç sıkıntı yaşamadım. Süreci ise şöyle aktarayım:

7 yıllık TEB müşterisiyim, Cepteteb kredi kartı çıkınca ilk alanlardan biriyim. Dijital kredi kartı 1 gün içinde onaylandı. Basıldıktan sonra 5269 **** **** 1234 şeklinde Kart no gözükmeye başladığı gibi gidip şifre oluşturdum.

Ama kart numarası skt ve cvc şifreyi oluşturmadan önce de gözüküyormuydu gözükmüyormuydu hatırlamıyorum.

Kart elime gelmeden harcama yaptım. Provizyondan çıktıktan sonra indirim yansıdı..

Şu ana kadar kullandığım yerler:
    1- Ziraat Sanal POS (internet sağlayıcımın Sitesi üzerinden)
    2- MoneyPay
    3- iyzico (aidat ödeme)
    4- Masterpass (opet mobil ödeme)

Masterpass şu an provizyonda. Diğerlerinin tamamından indirim yansıdı.

Fakat FastPay ile harcama yapamadım. Kartı başarıyla eklememe rağmen; ödeme yapmaya gelince Migros kasasında ödemem onaylanmadı. FastPay olsa a101'de de çok rahat kullanılır ama.. Malesef. A101 kapıda ve cepteşok'u gelecek ay deneyeceğim.

FastPay zannediyorum kredi kartı kabul etmiyor. Teble alakalı değil. Eğer FastPay'i kullanmayı başarabilen olursa yazarsa sevinirim.

Masterpassa dijital kartı ekle

Opet uygulamasına gir, Masterpass ekle, kart listeye gelecek

İstasyonda elemana opet uygulamasından ödeme yapıcam de

Dolum bitince telefonda uygulamada öde seçeneği gelecek

Kartını seç öde, güvenlik kodu gelecek. Gir ekrana.

Tamamdır..

• Yarbay
    2967 Mesaj

hmm

şu an ceptetep kartı olanlar yararlanabilecek mi

birde dijital de olsa kartın ücreti olacak mı

• Binbaşı
    1044 Mesaj

Almamak için direnmiştim ama bu gidişle alacağım

• Yüzbaşı
    308 Mesaj
    1.000tl varan indirim yaziyor o 1000tl 100.000tl olsun sonuna kadar sicak firsatci yolunu bulur sonuna kadar alir en para olmayan kisisi bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vip Üye -- 4 Kasım 2021; 13:23:11 >
  • Yarbay
    2699 Mesaj
    Kampanya 1-30 kasım aylarında yani 1 ay sürecek toplam ödül 1000 TL ama aylık 100 TL kazanılacak diyor, max ödül için en az 10 ay olması gerekmezmi kampanyanın

Edit: 2022 ağustosmuş son tarih.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karacaardıç -- 4 Kasım 2021; 13:18:26 >
    |
    |
  • Yarbay
    3119 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

başlıkta sıkıntı yok. ayda 100, toplamda 1000

|
    |
    Vip Üye kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    308 Mesaj

Evet ay da 1000tl diye okudum ayda 1000tl olsa süper olurmus

|
    |
    AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    114 Mesaj
    Mevcut cebteteb kredi kartı kullanıyorum başvurdum onaylandı hemen. Kampanyaya katılabildim.
    |
    |
  • Yarbay
    3119 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

hmm

şu an ceptetep kartı olanlar yararlanabilecek mi

birde dijital de olsa kartın ücreti olacak mı

fiziksel kartı da kurye ile gelecekmiş. hemen onaylandı başvuru mevcutta kart olduğundan, onaylanınca kampanyalar kısmından katılıyoruz kampanyaya

|
    |
  • Yarbay
    3344 Mesaj
    Çok güzel kampanyaları var. Ben başvurdum kartım gelecek bikaç güne. Alacak olan varsa benim davet kodumu vereyim. Benim kodumla üye olana 5 tl atarım
    |
    |
  • Yüzbaşı
    502 Mesaj

Kart sözleşme formunda 116₺ yıllık yazıyor

|
    |
    yedikeresekiz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2967 Mesaj

işte bu olmadı. cepteteb e para vermiyoruz ilk 50 binden dolayı. buna da vermek bilemedim.

|
    |
    HerGiyotineBurnunuSokma kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    25 Mesaj

Garanti de bonus kart olduğu için diji karta aidat alınmıyor, bunda da aynı mıdır acaba? normal cepteteb kartım var bunu da alırsam buna da aidat keserler mi?

|
    |
  • Yüzbaşı
    319 Mesaj

Bu kart ücretsiz değildir, ücretsiz olsa her yere yazarlardı diye düşünüyorum

• Onbaşı
    17 Mesaj

Mevcutta cebteteb kredi kartı olanlara aidat var mı?

|
    |
  • Yarbay
    5412 Mesaj
    Hadi hayırlısı
    |
    |
  • Yüzbaşı
    308 Mesaj

Ben dijital e basvurdum. Onceki ne yıllık bende de yok simdi yeni kart gonderip bunu da eskisinide sozlesmede yenileyip aidat almayabaslamasinlarda yarardan cok zarar olur :D

Ekleme : 10 dak içinde onaylandi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vip Üye -- 4 Kasım 2021; 14:3:14 >
    |
    |
  • Yarbay
    3119 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

bende ilk 50deyim başvurdum. iki kart da ayrı olarak gözüküyor, numaralar farklı. muhtemelen 116tl kesecek dijitale. kampanya sonu olmadı kapatırım

|
    |
  • Binbaşı
    1110 Mesaj
    Kart ücreti varsa ben yokum
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
valorant points
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,229
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.