Şimdi Ara

Cepteteb Dijital Kredi Kartı *Kampanya İadesi Ağustos da Bitiyor (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.146
Cevap
85
Favori
168.725
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana TEB'den her ay 1500 TL harcama hedefine 70 TL Bonus kampanyası geliyor. Her ay katılıp kazanıyorum. Yaklaşık altı aydır durum böyle.

Aylık harcama hedefi kampanyasına katılsam bana özel gelen bu kampanya da gelir mi, yoksa banka artık harcama hedefli kampanya göndermez mi? Deneyimi olan var mı?

• teb banka kartı vardı , kredi kartına BAŞVURMADAN direkt digital karta başvurdum 30 saniye içinde onaylandı. TEB mobil kampanyalar bölümünden ilgili kampanyaya katıldım, haber veren arkadaşa teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 K limitli CEPTETEB kartım var, 6 saati geçti hâlâ onaylanmış değil Cepteteb Dijital Kredi Kartı *Kampanya İadesi Ağustos da Bitiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grandprix -- 4 Kasım 2021; 20:21:54 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Başvurduk onaylandı ama sayaç yok sanırım, sizde durum nasıl ?

• Farklı ve yüksek bir limitle* kart tanımlandı. Madem 10 ay boyunca en az 500TL harcanacak "sözünüze bonus" yapayım dedim hata verdi. Bekleyelim bakalım.

*Diğer Teb kartlarının limitinden bağımsız gibi duruyor.

Ekleme: Daha sonra limitler düzenlenlendi(diğer karttan yaptığım harcama kadar bu kartın kullanılabilir limiti düştü), yani bağımsız limit değilmiş. Ayrıca sözünüze bonus işlemi de yapılabiliyor bir süre sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgi@sayar -- 4 Kasım 2021; 23:4:4 >
  • Bu hatayı alan var mı arkadaşlar? Bir turlu basvuramadim.
    Cepteteb Dijital Kredi Kartı *Kampanya İadesi Ağustos da Bitiyor

• Dijital kartımı oluşturdum. Ama kart kullanıma kapalı görünüyor. Mobil uygulamadan kartı kullanıma açmak istediğimde şifre oluşturmam gerektiği belirtiliyor. Ancak şifre oluşturmak istediğimde ise kartın 3 haneli güvenlik kodu soruluyor. Kart Kullanıma kapalı olduğu için mobil uygulamadan 3 haneli güvenlik kodunu göremiyorum. Bu döngüden nasıl çıkarım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilen Biri -- 4 Kasım 2021; 20:55:11 >
  • caglar_sss kullanıcısına yanıt
    Arayip sordum hocam. Diger kart ucretsiz devam edecek

• Eski müşteri olduğumdan bu bankanın Kredi kartr aidati tarafıma yansıtılmiyor.

Dijital Kart için yeni sözleşme onayı istiyor. Elimdeki den de olmayayım bu sefer. Çünkü sözleşme metninde yıllık aidat maddesi de var.

Kafa karışık

• Bilen Biri kullanıcısına yanıt

Aynen sizdeki gibi bende kullanmadım.

• Sanal Kart açarak deneyebilir siniz

elektrik clk Boğaziçi ile anlaşması yok sanırım Teb bankasının ödeyen varsa dönüş yaparsanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknobomb -- 4 Kasım 2021; 21:13:53 >
  • Sanal kart gibi alışveriş limiti tanımlanmıyor galiba. Kart limiti 10bin görünüyor.

Eğer öyleyse güvenlik sorunu bu.

Şifre tanımlarken hesap bulunamadı diyor.

Kredi kart bilgilerini ayarlara girmeden önce yeşil menü çubuğuna tıklayın en üste kaydırın kart bilgilerini görüntüle var ordan güvenlik kodu kart bilgileri vs görünüyor.

Sözünüze bonusta fatura talimatları geçerli mi bilgisi olan varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CallOfTheWild -- 4 Kasım 2021; 21:35:14 >
  • davet kodu ile üye olunca 75 lira migros sanal market çeki veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliisahiin -- 5 Kasım 2021; 0:4:42 >
  • grandprix kullanıcısına yanıt

Hocam ilginç bir şekilde sadece cepteteb kartı olanlara değerlendirmede diyor ama normal teb bonus kartı olanların hemen onaylanıyor saçma bir durum

• Hem teb bonus hem de ceptetep bonus kredi kartım var. Ceptetep Dijital e başvurdum hemen onaylandı.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.