Şimdi Ara

Cepteteb Dijital Kredi Kartı *Kampanya İadesi Ağustos da Bitiyor (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.146
Cevap
85
Favori
168.738
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dün akşam müşteri hizmetleri benim kartı kullanıma açtı ama hala harcama yapmaya izin vermiyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • CallOfTheWild kullanıcısına yanıt
    Hocam ben normal kartı alırken sorun yaşadım böyle. Fiziki kart gelmeden de şifre belirleme olmamıştı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • NEVERDIES kullanıcısına yanıt

Cepteteb de bonus özellikli değil mi zaten hocam arka yüzünde i <3 bonus simgesi var Benim kaçırdığım bir nokta mı var?

• Squixse kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam. Düz cepteteb kartlar bonus özellikli değil.

Edit. Ben böyle biliyorum diyelim :) Logo var ama özelliği yok diye biliyorum. Ne taksit, ne kampanya görmedim bununla ilgili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NEVERDIES -- 5 Kasım 2021; 11:53:0 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • cepteteb bonus özelliği olmayan, cepteteb kredi kartı mı var, gösterirmisiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CallOfTheWild kullanıcısına yanıt

aynı durumu yaşıyorum. ben dün şifre de olusturamıyordum onun için kayıt açtırmıştım. bugun şifre olusmasına ragmen hala açmıyor. bugun tekrar bu sorun için arama yapacağım.

• NEVERDIES kullanıcısına yanıt

https://www.teb.com.tr/sizin-icin/teb-bonus/

Burada ki hem TEB Bonus hemde Cepteteb kampanyalarına appden ulaşıp katılım sağlayabiliyorum ben. O nedenle cepteteb de bonustur olarak düşünüyorum.

Zaten garanti kendisi haricinde ki bonus yandaşlarına pek birşey koklatmıyor , denizbankta bonus ama teb gibi az kampanyalar.

• Kimliğim yeni kimlik. S20fe ile bir türlü kimliğin fotoğraf çekemedim. Çık çık ses yapıyor ama ilerlemiyor.

• octopusokan O kullanıcısına yanıt

Müşteri hizmetlerinin bazıları eksik bilgiye sahip. Başka biriyle görüştüm ve digital kart olduğu için kulkanıma açabildiklerini söyledi. Açtı şuan aktif benee.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CallOfTheWild -- 5 Kasım 2021; 12:29:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karta başvuru yapıcak olursa öğrenci insanım kodumu kullanırsa migros hediye kodu veriyor pm atabilirsiniz.

Edit: Yeni hesap için de verebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CengizGurkan -- 5 Kasım 2021; 12:42:31 >
  • wiru5 kullanıcısına yanıt

çözülürse buraya yazarmısınız. kart kullanıma açık ama harcama yapmaya izin vermiyor.

• canezixx C kullanıcısına yanıt

3d li işlemde de hata verdi.

• İlk 50.000 Müşteri içindeyim , Cepteteb kredi kartımda var. Şimdi dijital kredi kartı başvurusu yaparsam bunun için yıllık aidat ödeyecek miyim ?

Bu netleşti mi arkadaşlar müşteri hizmetlerine soran oldu mu ?

• spdial S kullanıcısına yanıt

yeni başvuranlar ne kadar limit ile onaylanıyor

• Kartı gelmediği için kullanamayanlar, ödeme hatası alanlara bir tavsiye Vodafone paye karti ekleyin ,yükleme yapıyor ayrıca Vodafone pay 150 harcama kampanyasında var

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.