Şimdi Ara

CepteTEB BONUS RAMAZAN KAMPANYASI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
14
Favori
11.113
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BU kampanyanın 100 tl harcama kısmının doğru olmadığını düşünüyorum. 125 e çıkartabilirler ansızın.
  • Kuyumsuz ramazan kampanyası olmaz.
  • batyaz kullanıcısına yanıt
    Sahurda altın yerik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deniz. 125 yapmış

• quote:

Orijinalden alıntı: phantasm

BU kampanyanın 100 tl harcama kısmının doğru olmadığını düşünüyorum. 125 e çıkartabilirler ansızın.
    Aynen hocam katiliyorum sana Ben bi kac gun bekleyecegim ne olacagi Belli olmaz

• TEB Bonus kartlarınız yazıyo, cepteteb dahil midir?

• üye işyeri muhabbeti olmayaydı daha can olurdu...
  • phantasm P kullanıcısına yanıt
    125tl ye çıkartırlarsa söverim. kampanyaya katıldım ve bugün 124,30tl lik alışveriş yaptım...
  • cepteteb bonus kredi kartı demiyor. Teb bonus kredi kartı diyor.

boşuna gittim 100+100=200 tl benzin aldım. farklı farklı yerlerden.

edit: forumdan arkadaşlar uyardılar. aksi belirtilmedikçe ve mobil uygulamada çıktı ise sorun olmuyormuş. Müşteri hizmetlerine sordum aynı cevabı aldım. harcama yapmaya devam yani. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efe3297 -- 12 Mayıs 2018; 15:47:56 >
  • aksi belirtilmedikçe cepteteb bonus kartlar dahildir arkadaşlar boşuna kuruntu yapmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: sofist67

125 olarak düzeltmezler umarım.
    Ben ekran görüntüsü aldım

• Benim bugüne kadar cepteteb kartım ile katılamadığım Teb kampanyası olmadı cepteteb mobil uygulamada çıkıyorsa sıkıntı olmaz merak etmeyin.

• Ben bugün migrostan alisveris yaptim.Ilk defe cebteteb kullanıyorum. Alisveristen sonra mesaj felan geliyor mu?Fişte de herhangi bir şey yazmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: onur1155

Ben bugün migrostan alisveris yaptim.Ilk defe cebteteb kullanıyorum. Alisveristen sonra mesaj felan geliyor mu?Fişte de herhangi bir şey yazmıyor.
    Gelmez

Günü gelince yükleniyor

O zaman bilgilendirme geliyor

• Adiosda puan biriktirip uçak otel vs. Kullanıyorum fakat teb bonus kartımda puanların silinme tarihi var. Uçak biletinde kullanmak için ne yapmak lazım? Avans kullanıp bileti mi almak lazım puanlar silinmesin diye?

• reactor1111 kullanıcısına yanıt
    Çıkarma diye bir durum yok hocam. 100 TL yapmışlar. Her banka farklı yapmış bu sefer.
  • hector81 kullanıcısına yanıt
    Evet cepteteb kart kampayaya dahildir
    Dahil olmayan kartlar sade kart ve ticari kartlardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onboarder -- 13 Mayıs 2018; 21:18:22 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teb total kartta "TEB TOTAL Card'ınız ile 20 Nisan – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında araç bakımında ve tüm akaryakıt istasyonlarından yapacağınız 500 TL'ye kadar akaryakıt(benzin veya otogaz) alımlarına %5 indirim!" kampanyası ile kombo olur mu acaba? Eskiden Teb Total karttı muaf tutuyorlardı böyle bir ifade yok.
  • 500 e 70 verecek yanlış anlamadım değil mi?
  • CepteTeb uygulamasında dahil olan işlemleri yada sayıyı gösteren bir yer varmı ben bulamadım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.