Şimdi Ara

CEPTETEB [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
6.674
Cevap
327
Favori
650.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncel Kampanyalar :https://www.teb.com.tr/sizin-icin/kampanyalar/

E-TİCARET-SEKTÖR BİLGİSİ
    AMAZON -> ELEKTRONİK DEĞİL
    ÇİÇEKSEPETİ-> EV DEKORASYON
    HEPSİBURADA-> 2 HARCAMA TÜRÜ DE ELEKTRONİK
    N11-> ELEKTRONİK
    Pttavm : elektrikli ev aletleri
    A101 kapıda : bilgisayar donanım yazılım
    TRENDYOL-> ELEKTRONİK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 18 Kasım 2023; 15:11:1 >

• CEPTETEB benim kartımı haber vermeden yenileme ve kargoyla gönderme kararı almış. Kurye 'de sözde adresi bulamamış diye kart edilmediğinden kartımı iptal etmişler. İlk 8000 müşterinin faydalandığı karttan isteğim dışında faydalanamıyorum.

Adres işyeri adresi ve hafta içi her zaman gün içinde açık olan bilindik bir yer.

Adamlar adreste bulamıyor ve cepteteb arayıp demiyor kardeşim bak kartını yeniledik adreste bulamadık öldün mü kaldın mı ? Hiç bir bilgilendirme yapmadan kartımı kapatıyor.

problem aidatların artması değil ki ? aidata gelince anında zammı yapıyorlar iyi güzel, harcama limitleri de artıyor. ama iş ödüle gelince sabit ya da çok az artıyor. geçen sene %6-7 görünce dalga geçerdik. şimdi iş bankası ve vakıfbank hariç kampanya oranları komik hal almaya başladı. koskoca bonus bile 500/40 dan 2 kere 500e 60 olarak değiştiriyor. hadi garanti ek kampanyalarla yine kullandırıyor ama deniz ve teb de o da yok.

en basitinden teb 2 veya 3 sene önce 3 kere 150/15 e 450/45 yani %10 oranında bonus veriyordu. bu ay ki bonusun kampanyası %6 . gerçi teb de bu ay o da yok.

ön ödemeli kartlar daha iyi.

içinde bulunduğumuz enflasyona en uygun kampanya yapan bir tek iş bankası oldu. artık 500/40 değil. 5000/400 falan sıradan olması gerekiyor.

bundan tam 10 yıl önce teb in bir kampanyası;

Teb Bonus kredi kartı sahiplerine özel kampanyada Aralık 2012 süresince TEB Bonus ile yapılacak dördüncü 100 TL ve üzeri işleme 40 TL, sekizinci 100 TL ve üzeri işleme 100 TL bonus kazanma fırsatını kaçırmayın!

2012 de 800/100. aradan 10 yıl geçmiş 500/50 görsek seviniyoruz. 2012 de asgari ücret 740tlymiş. BU da alım gücünün geldiği durumu gösteriyor. Asgari ücrete zam yazanları direk engelliyorum artık.

İlk 50bin kullanıcıdan biri olarak, dün itibariyle kartımı kapattırmış bulunuyorum. Taksit yapılabilinecek bir üründe taksit seçeneği ile satın almaya bloke koydu müşteri hizmetlerini arayıp destek almaya çalıştım fakat sistem izin vermediği için v.s dye bahanelerle tek çekim olarak almam gerektiği söylendi. Kendi çapında işgüzarlık yaptılar. Kredi kartlarım arasında aktif kullandığım, kart limitlerinin %70e yakınının bu karttaydı. Böyle bir anlayışa sahip bankayla bedava kart verse bile çalışmaya gerek yok.
  • Tesekkurler
  • ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, eksik gördüğünüz veya eklenmesi gerektiğini düşündüğünüz bilgiler olursa yazabilirsiniz.
  • cepteteb'in bonus kazandıran paketleri var.

hafta sonu paketi çok iyi aslında. ayda 75 tl bonus, yılda 900 tl yapar. bedeli 200 tl. başvursam mı diye düşünüyorum.

https://www.cepteteb.com.tr/cepteteb-kredi-karti
  • Konu için teşekkürler Bu 5GB hediye internet için banka kartıylamı yükleme yapmamız gerekiyor? Tüm operatörler için geçerlimi?
  • o.madanoglu kullanıcısına yanıt
    Kampanyanın detayları şu şekilde:

Kampanya 01.09.2018 - 30.11.2018 tarihlerinde geçerli.
    Yükleme yapmadan önce BANKA yazıp 5555'e SMS göndererek kampanyaya kayıt olunması gerekmekte.
    Kampanyadan yararlanabilmek için kampanya kaydını başarılı bir şekilde tamamlamalı, ardından kampanya geçerlilik süresi içerisinde banka aracılığıyla tek seferde 35 TL ve üzeri yükleme gerçekleştirmesi gerekmekte.
    Banka aracılığıyla yapılacak yüklemeler kapsamında banka internet şubesi, mobil şube, ATM’ler, banka kioskları, telefon bankacılığı gibi tüm banka kanalları geçerli.
    Kampanya süresi boyunca tek seferde yapılacak her 35 TL ve üzeri yükleme için kampanya kapsamında sunulan hediye cepten internet kazanılacak.

(Kampanya görselinde ise Türk Telekom logosu bulunmakta.)
  • KREDİ KARTI AVANTAJ PAKETLERİ
    -

• Hafta Sonu Paketi: Hafta sonu paketi ile restoran ve sinemalardaki alışverişlerinde avantaj sahibi olursun.

Kullanım Koşulları
    Restoran harcamalarını CEPTETEB Kredi Kartı ile hafta sonu yaptığında 100 TL ve üzeri harcamaların sana %10 bonus olarak geri döner. Restoran harcamalarından bir ay içerisinde 75 TL bonus kazanabilirsin.

Hafta sonu yaptığın sinema harcamalarında ise %50 indirimden faydalanabilirsin. Sinema indirimlerinden bir ay içerisinde en fazla 75 TL indirim kazanabilirsin.

Kazanılan ancak yükleme tarihinden itibaren 1 ay içerisinde kullanılmayan bonuslar iptal olur.

Hafta Sonu Paketi’nin yıllık ücreti 200 TL’dir. Hafta Sonu Paketi’ni satın almandan itibaren 1 yıl boyunca yararlanabilirsin.

###

• She Paketi: She paketine sahip CEPTETEB Kredi Kartın ile tek seferde yapacağın 100 TL ve üzerindeki tüm giyim, çocuk giyimi ve kozmetik harcamalarında %5 Bonus kazanırsın. Her ay 50 TL’ye kadar Bonus kazanabilirsin. Ayrıca kuaför, cilt bakımı, masaj ve sağlık kuruluşu harcamalarını da 3 taksitte yapabilirsin

Kullanım Koşulları
    Bonusların harcama yaptıktan sonraki 48 saat içinde kartına yüklenir. Bonuslarını yükleme tarihinden itibaren 1 ay içinde kullanabilirsin.

She Paketi’nden, paketin CEPTETEB Kartına tanımlanma tarihinden itibaren 1 yıl boyunca yararlanabilirsin. She paketinin yıllık ücreti 69 TL’dir.

Katılım ve İptal Koşulları
    Kuaför, cilt bakımı, masaj ve sağlık kuruluşu harcamalarını taksitli yapmak için harcama öncesinde; kuaför, cilt bakımı ve masaj için "BAKIM", sağlık kuruluşları için de "SAGLIK" yazdıktan sonra boşluk bırakıp kartın son 4 hanesini 4616'ya SMS atman yeterli. *

Taksit talebini iptal etmek istersen cep telefonundan IPTALSAGLIK / IPTALBAKIM ve kartının son 4 hanesini yazıp 4616'ya SMS göndermen yeterli. *

* Avea için KDV ÖİV dahil 0,5TL, Turkcell için KDV ÖİV dahil 0,65TL, Vodafone için KDV ÖİV dahil 0,4TL olarak ücretlendirilir. Avea, Turkcell ve Vodafone katılım mesajı birim fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

###

• Market Paketi: Market Paketi yüklü CEPTETEB Kredi Kartınla yapacağın 100 TL ve üzeri market harcamasında %5 Bonus kazanırsın.

Kullanım Koşulları
    Market Paketi sayesinde 1 ay boyunca 50 TL’ye kadar Bonus kazanabilirsin.

Bonuslarını yükleme tarihinden itibaren 1 ay içerisinde dilediğin zaman kullanabilirsin.

Market Paketinden, paketin CEPTETEB Kartına tanımlanma tarihinden itibaren 1 yıl boyunca yararlanabilirsin. Market Paketinin yıllık ücreti 150 TL’dir.

• Turkcell 2 gb kampanyasında her ay yenileniyor mu hediye yoksa tek seferlik mi acaba ?
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    Kampanya detaylarında,

*Bir müşteri bu kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir. Bu kampanya için aylık 150.000 katılım limiti bulunmakta.

böyle bir ibare mevcut.
  • Gittigidiyor kampanyası yok mu ? Ben mi göremedim acaba
  • cimbomly kullanıcısına yanıt
    Merhaba, var fakat konuya eklerken ben atlamışım sanırım.

Kampanyanın detayları şu şekilde:https://www.cepteteb.com.tr/gittigidiyor-yuzde20-indirim
  • Kampanyadan uzun süredir yararlanıyorum sadece bu listede göremedim. Bana göre en iyi kampanyası :)
  • Kampanyadan yararlanmak için önceki ekstre toplamı 1000 tl ve üzeri olmalıdır ibaresini de ekleyin lütfen. 20 tl bonus için 1000 tl harcama yapalım her ay önceden
  • beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    Hangi kampanya acaba o? Elimden geldiğince düzenli olması için detaylara link verdim. İncelemek isteyenler oradan detaylara erişebilir.
  • Tebin bir ana konusu yokmuydu? Arkadaşta emek harcamış üzmekte istemiyorum ama neyse teşekkür ederiz.
  • soyken kullanıcısına yanıt
    Yandex ile arattığımda ilgili bir şey bulamadığım için, eksikliğinden dolayı açtım. Var ise kapatılabilir tabi.
  • https://forum.donanimhaber.com/ExternalLinkRedirect?url=https://www.cepteteb.com.tr/cepteteb-kredi-kartina-50-tl-bonus-hediye

Cepteteb ilk 50.000 müşteri içerisindeyim.

Doğal olarak aidat odemiyorum.

Üstteki kampanyaya katilsam aidat yansır mı?
  • kimlere ek kart çıkartılabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestro26

https://forum.donanimhaber.com/ExternalLinkRedirect?url=https://www.cepteteb.com.tr/cepteteb-kredi-kartina-50-tl-bonus-hediye

Cepteteb ilk 50.000 müşteri içerisindeyim.

Doğal olarak aidat odemiyorum.

Üstteki kampanyaya katilsam aidat yansır mı?
    bende bunu merak edıyorum esıme cıkarmak ıstıyorum m.temsilcisini aradım srdm bilmiyoruz talepde bulunun belli olur dedi =)
  • Tobey T kullanıcısına yanıt
    Bunların yanıtlarını ben de bilmiyorum maalesef, üzgünüm. Öğrenen birisi olursa konuda da güncelleyebiliriz.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.