Şimdi Ara

CEPTETEB [ANA KONU] (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: EdmeE , Stereo Palma , Stereo Palma Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 11 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü3 Mobil
5 sn
6.688
Cevap
329
Favori
652.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
93. Sırada  bugün en iyi #36
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Pardon hocam yanlış resmi yuklemisim malaesef sizin istediğiniz yok bende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,
    17-31 Mayis arasında 75 TL Bonus BASAR kampanyası vardı. onun için kayıt açmıştım. Akşam saatlerinde basvunuz olumlu sonuçlandı şeklinde yanıt gelmişti. Bonus hareketlerinde bir şey yoktu. Şimdi baktım 75 TL Bonus yatırılmış.

Ciro 500' e 20 TL Bonus kampanyasından da kayıt vardı. Ona yanıt gelmedi. 40 TL yatmış 60 TL yatmadı. Onu bekliyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Cepteteb kartlarına yüzde 10 restorant bonusu ne zaman yatıyor. Kampanyada puanın yatacağı zaman söylenmemiş.

• Stereo Palma kullanıcısına yanıt
    Harcamam provizyondan ciktiktan sonraki gün yatti.

• Sume kullanıcısına yanıt

Enteresan benim 3 gün oldu yatmadı şartları sağladım oysaki geçen ay ekstrem 2000 idi. Kayıt actirayim o zaman diğer kampanyada sayaç işledi bide.

• 2 gün sonra yattı

• grandprix kullanıcısına yanıt

Ben 6 haziranda kayıt açmıştım ciro puanı için bugün sonuçlanmış yatırdılar eksik puanı.

Harcama yaptiginiz yer restaurant olarak gozukmuyor olabilir. Kayit actirin belki sonuc alirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: shark1907

Ben 6 haziranda kayıt açmıştım ciro puanı için bugün sonuçlanmış yatırdılar eksik puanı.

Hala inceleme kısmında. 6 Haziran da başvurdum

• Aidatsiz cepteteb kartım var, bugün aradılar ek kart verelim 50 TL bonus alın diye. Asil kart aidatsiz olduğu için ek karttan da ücret almayacağız dediler doğru mu bu bilgi?

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin613

Aidatsiz cepteteb kartım var, bugün aradılar ek kart verelim 50 TL bonus alın diye. Asil kart aidatsiz olduğu için ek karttan da ücret almayacağız dediler doğru mu bu bilgi?

eskilerden ücret alıyorlar diye mesaj okuduğumu hatırlıyorum ama emin değilim. kampanyalar müşteri bazında olduğu için işe yarar mı kişiye bağlı

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin613

Aidatsiz cepteteb kartım var, bugün aradılar ek kart verelim 50 TL bonus alın diye. Asil kart aidatsiz olduğu için ek karttan da ücret almayacağız dediler doğru mu bu bilgi?
    Annem de de aidatsız Cepteteb kartı var ek kart çıkarmıştı kampanya için (yine aynı tarz kampanya 50 TL bonus) neyse ek kart geldi geldiği ay ek kart aidatı aldı Cepteteb sonra kayıt açtırdı ertesi hafta geri iade etmişlerdi yani ek karttan ücret alabiliyorlar ama kayıt sonucunda iade yapılıyor

• yasin613 Y kullanıcısına yanıt
    MH bu şekilde bilgi verdiyse almazlar, alsalar da iade alabilirsiniz. Kayıt altında duruyor neticede.

• mrmuhendis kullanıcısına yanıt

Bende kurucu üyeyim aidat odemyorum,eşim adına da ek kart çıkartmıştım zamanında şimdide arayıp she kart verelim eşinize 50 TL Bonus kazanın diyorlar ,kart ücreti alacak mısınız dedim evet alınır diyor MH ,bende hiç uğraşmadım.

• samil422 S kullanıcısına yanıt
    Ben alınıyor diye biliyorum. Aklımda öyle kalmış. Ya burada ya Ekşi'de alındığını okumuş gibiyim ancak nerede gördüm hatırlamıyorum. Ha şöyle bir gerçek de var. Kart ücreti alınsa dahi bir ayda çıkarırsınız. Genel kampanyalar, kişiye özel teklifler vs illa ki parasını çıkarır.

• Ben de bir yerde aidatsiz kartların ek kartlarindan aidat alındığını okumuştum o yüzden sorayım dedim. Birkaç kere sordum aidat yok deyince iki ek karta başvurdum 3. ek karta da aidat olayı olur diye basvurmadim... Bir de eşimin adına başvurdum iki kart çıkaralım iki kere puan kazanın dediler aynı kişiye iki ek karta iki tane 50 TL gelecek, çok bonkör hareket biraz da bundan kıllandım 🙂
    Cevaplar için teşekkürler sonucu buradan tekrar yazarım

• Restoran bonusu için kayıt oluşturmuştum (Cepteteb yüzde 10 olan, diğer 10 tl bonus sayaca işledi onda sorun yok) dönüş yaptılar, olumsuz. Sebebi geçen ayki ekstrem 3000 tl değil diye. Saçmalığa bak uygulamada 1500 harcanması şartı vardı ki 2000 harcadım ayrıca uygulamada hala 1500. Tekrardan kayıt açtırdım uygulamadan ss alıp bu seferde dönüş yapmıyorlar. Nereye şikayet edebilirim ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stereo Palma -- 16 Haziran 2021; 0:53:58 >
    TBB hakem heyeti

• Kart ucreti iadesi alabilen var mi son donemlerde?Gecen yillarda hepsini ya da %75'ini iade ederlerdi.Simdi hicbir sey teklif etmeden kapattilar.Ararlar mi acaba daha sonra?

• Selamlar babalar günü kampanyasına tyc oluyor mu acaba?

• 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.