Şimdi Ara

CEPTETEB [ANA KONU] (179. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.692
Cevap
329
Favori
653.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

burada gereksiz cüzdan muhabbeti yapanları uyarınca, saldırgan tavırlarla cevap verenler vardı. onlara sormak lazım, sebebini...

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam aidat kesilip iadesi için seçenek sunulmasa ben de kapatırdm muhtemelen. Sizin dediklerinize ek olarak hemen hemen her yerde geçiyor garanti bonus. Ancak aidat konusunda sıkıntı yaşanan bir kart.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Taksitli harcamalarda gecerli degil kuralı peki ne alaka ? Onun sebebi ne sizce ozaman ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trendyol'da her türlü alışverişin sayılması gerekirdi, sayılmıyorsa deniz bonus, garanti bonus, vazgeçilmez değiller elbette.

Bu arada ben harcama yapmış olsam iptal ederdim.

• Şu cüzdana atıp sonra geriye çekenler yüzünden bankalar cüzdana karşı çıkıyor

• o durumda verdikleri faydayı direkt geri alıyorlar zaten, sorunun o olduğunu sanmıyorum.

yine de her kampanyada tyc sormanın anlamı yok evet, denersin oluyorsa olur olmuyorsa olmaz.

konuya gelirsek teb kazanımlarda 1000tl indirim gördükten sonra mı iptal ediyorsunuz dijital kartı?

• evereve kullanıcısına yanıt

ALmıyor diye yazan çok oldu. Bankanın dikkatini fazlasıyla çekti ki kart kapamaya bile gitmeli bbence

O bazen düz trinke de geliyor. 1,59 ile 1,79 arası.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mat34 M kullanıcısına yanıt

Sivri zekalıları uğraştırmak için bilerek öyle diyoruz uğraşsın dursun bi akıllı kendisi ya.

dediklerinize ek. normalde ben garanti maaş müşterisiyim. bonus karta aidat ödemiyorum. sizin anlattığınız gibi yanına bonus amex çıkarttırdım. buna 63 tl kart ücreti her yıl yansıyor. aradığım zaman 60 tl bonusu sorgusuz sualsizde yatırıyorlar. bonus kart ücreti ödeyenler için akış nasıl olur bilmiyorum ama normal alışveriş yaparak bile kart ücreti çıkartıyor. tek dezavantajı amex olmasından dolayı heryerde geçmiyor. ama benzin istasyonlarının ve zincir marketlerinin %90'ında geçiyor. amexe özel kampanyalarda bonus flashta çıkabiliyor.

teb konusunda garanti reklamı yapar gibi olduk ama ben açıkçası ceptetebde kurucu üyeyim. garantide'de maaş müşterisiyim. ikisinede kart ücreti ödemiyorum. kampanya durumlarına göre birbirine geçiş yapıyorum. biri az kullanılmaya başlayınca diğeri kampanya patlatıyor. bol bol bonus kazanma şansım oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul615 -- 9 Ağustos 2022; 10:37:17 >
  • 100 TL Bonus! TEB Kredi Kartinizla 31 Agustos'a kadar yapacaginiz ilk alisverisinize 100 TL Bonus. Kazanilan bonuslar 7 Eylul'de yuklenecektir. Detaylar 0850 2000 666.

Böyle bir mesaj gelmiş. Daha önce faydalanan oldu mu? Alt limit yok sanıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cep telefonu aldım, vade farksız üç taksit yaptı. 5000 TL ústü kampanyasından faydalandım.

• Kartı kapatma kısmı nerede, baktım bulamadım. Mobilden kapattıktan sonra müşteri hizmetleri geri aradı mı?

• Değerli arkadaşlar selamlar, temmuz ayı TEB E-TİCARET kampanyasında TYC ile işlem yapmış, puanlar yüklenmeyince itiraz etmiştim. itirazıma olumsuz cevap gelmişti. Buna rağmen az önce SMS geldi ve 4 işlemden 160 TL bonus kartıma yüklenmiş. Sizler de kontrol edin. Gelmiş olabilir. Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bonuslarlayaşıyorum -- 10 Ağustos 2022; 13:26:46 >
  • Bana da bonuslar yüklenmiş. Hatalı oldukları halde yatırmayacaklardı(taksit ve bonus ile ilgili madde yoktu yatırmaları gerekiyordu) üstüne yatacaklardı ancak çok fazla kartını iptal ettiren olunca geri vites yaptılar bence

• İlginç şekilde bugün yattı puan. Şikayet kaydı falan açmamıştım.

• bonuslarlayaşıyorum kullanıcısına yanıt

Bilgilendirme için teşekkürler.

Bonus yatmış bana da.

• güvenip nasıl kullanalım bu kartı arkadaş ya

işi gücü bırakıp müşteri temsilcisi ile mi uğraşacağız

ilk harcamanıza 50 tl puan mesajı geldi 3 gün düşündüm acaba saymaz mı boşa kullanmayalım diye, kampanya problemleri yüzünden kullanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tridinebandim -- 11 Ağustos 2022; 0:0:21 >
  • Arkadaşlar kafanız mı güzel sizin tyc yapıp üstelik şikayet kaydı oluşturuyorsunuz. Yorumlarda cüzdanlar dahil değildir diyor siz yaparsınız yatarsa yatar yatmazsa kayıt oluşturmanın bir manası yok. Cünkü şartlara bunu koymuşlar birden yüklenince engelli basarlar artık.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.