Şimdi Ara

CEPTETEB 3 FATURAYA 50 TL BONUS(6Ay) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
330
Cevap
30
Favori
19.826
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jeje15

ben faturaları iptal etmiştim üçü de birer kez ödendi 50 bonus yatmış sazan gibi atladık hemen şimdi fatura başına 25 bonus kampanyası yaptılar

Merhaba arkadaşım, fatura başına 25 TL Bonus kampanyası nasıl oluyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda yeni kampanyaya basvuru yapabildim birde sms atmaya gerek varmi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değerli müşterimiz sonu xxxx ile biten kartiniza CEPTETEB fatura kampanyasindan 50 lira yüklenmiştir mesajı geldi. Müşteri hizmetlerini arayım kayıp oluşturmuştum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Muhtemelen bana da öyle bir açıklamada bulnurlar o zaman. Çünkü yıllar önce ben de Teb Bonus üzerinden otm ödeme talimatı vermiştim. Mantıksız saçma ama yapıyorlar işte. YemekSepeti indirimi olmasa ben de kapatırdım ama sırf yemeksepeti için almıştım bu sebeple de tutuyorum hala.

benim bonusu dün yatırdılar.. ilginç bi banka.. hocam sizin durum da aynı, teb bonusa çok önce verdim, cepteteb ile lk defa talimat verdim deyip biraz yakındım, bide kapatın kartı diye yazdım mobil uygulamadan. sanırım bunların etkisi oldu.
  • Fantasticoo kullanıcısına yanıt
    Bana da bugün sms geldi, yatırmışlar 50 TL puan :)
  • Bende sadece vadesiz hesap karti var, kredi karti yok yine de talimat verebilir miyim ?

• kredi kartından verince ekstra ücret almıyorlar değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyberteror

Bende sadece vadesiz hesap karti var, kredi karti yok yine de talimat verebilir miyim ?

cepteteb banka kartiniz varsa kampanyadan faydalanabilirsin, 3 adet fatura tanimlarsaniz 50tl nakit olarak hesabiniza yansir, her faturanin birer defa odenmiş olmasi gerekmektedir

• Merhaba arkadaşım, fatura başına 25 TL Bonus kampanyası nasıl oluyor?

• Arkadaşlar,
    Cepteteb kredi kartının yanında normal TEB Bonus da alınabiliyor mu? İkisini birden veriyorlar mı?
  • 10 kasımda 3 adet talimat verdim bonuslar ne zaman yatıyor?
  • 1 kere ödenme şartı puan yatması için şart ama

nuvo gibi

sonra ki ayları manuel ödenince puan geri alımı olur mu acaba

bunu deneyen var mı aramızda
  • şimdi ben 3 adet talimat verdim. Faturalar aralık ayı içinde otomatik ödendi, atmden de para çektim, cepteteb hesabına 50 tl ocak sonunda mı yatacak?
  • Eylül talimatları için iadeler yatmış.
    1 adet fatura hiç ödenmediği halde ve atm den para falan çekmediğim halde yattı iadeler.

• Kasım ayın yatan varmı?
  • Cepteteb kredi kartı ve teb bonus kredi kartı arasında bir fark var mı bilgisi olan yardımcı olursa bu konuda makbule geçer. Teb bonus kartım ile 4 fatura 1 yıl kampanyasına katıldım çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugur1418

Cepteteb kredi kartı ve teb bonus kredi kartı arasında bir fark var mı bilgisi olan yardımcı olursa bu konuda makbule geçer. Teb bonus kartım ile 4 fatura 1 yıl kampanyasına katıldım çünkü.

Evet hocam, biri cepteteb kredi kartı, diğeri de teb kredi kartı. Yani evet, aynı şey değiller.
    Biri cepteteb
    Diğeri teb
    Kampanyaları ayrı oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: seizma

Kasım ayın yatan varmı?

kasımda 3 tane verdim daha yatan bir şey yok. 3 faturanında kasım ayı içinde ödenmesi gibi bir şart var mıydı.
  • Clk akdenizden yeni abonelik aldım eve.ilk fatura geldi.abone olalı fatura kesim tarihinden itibaren 1ay az olduğu yüzden faturaya ücretyansımamış.teb e ptomatik ödeme talimatı gireyim dedim abone yok hatalı die ekran çıktı.

• Ses

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.