Şimdi Ara

Cepteteb-26 eylüle kadar ilk alışverişin yarısı hediye(Max:40 tl) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
2
Favori
16.930
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben gittigidiyor dan 3-4 kez alışveriş yaptım %20 iade mevzusundan. Sanırım o yüzden bana gelen giden bir şey yok.
  • Ben ilk mesajda max 50 tl gelmişti gittim 102 tl market alışverişi yaptım geçen yine geldi max 40 tl diye. Hayır o zaman iki kere vermiceksen neden 2 kere kampanya gönderiyorsun. Bize aksiyon yaşatma da üstüne yok teb :)))

Kampanya detayları da yok insan bir mail gönderir kampanya detayı yazar. Şimdi alışveriş yapsak mı yapmasak mı bilemedim. :(
  • Bana 20 eylüle kadar diye mesaj geldi ama unuttum bugün geçer mi?
  • Bugün geçerli 20 eylül dahil hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iade hemen geliyor mu acaba yapan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr.tyler

iade hemen geliyor mu acaba yapan var mı?
    10 ekimde iadeler gelicekde.

Şimdi benim şöyle bir sorum var itunes üzerinden bir program satın aldım. Kartı ekledigimde güvenlik için 4.5 tl bi ön cekim işlemi yapıp geri yüklediler tekrar sonra siparişimi verdim inş bizim hak o 4.5 tl cekimde gitmemiştir :)
  • Bilgilendirme için sağolun hocam :) umarım bir sorun olmaz sizin için gelir iade
  • eddy kullanıcısına yanıt
    Bana gelen bir kampanya mesajı yok buna rağmen faydalanabilir miyim?
  • benzin alımı da geçerli mi yoksa sektör bazında sınırlama var mı? kampanyadan yararlanmış arkadaşlar yazarsa iyi olur.
  • Bende geçen online alışverişte kullandım şimdi 10 eylülü bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ishizaki

benzin alımı da geçerli mi yoksa sektör bazında sınırlama var mı? kampanyadan yararlanmış arkadaşlar yazarsa iyi olur.
    Akaryakıt harcamalarında da geçerli. Müşteri bazında kampanya bu her sektörde geçerli.

• quote:

Orijinalden alıntı: murtin

Banada max 40 tl mesajı geldi. Acaba GG %20 iade ile birleşir mi?
    Acaba birleşir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: UzunEsmer

Acaba birleşir mi

Alıntıları Göster
    Bence birleşir ama zaten süre geçti

• Arkadaş bugun neden tüm eski fırsatları fortlatiyorsunuz

• 10 Ekim'e kadar CEPTETEB Kredi Kartin ile ilk defa BKM Express uzerinden yapacagin ilk islemin %50'si bizden! Diger kampanyalarimizla birlestirebilirsin. bit.ly/CEPTETEBYUKLE SMS istemiyorsaniz 2941'e IPTAL yazip gonderin. 0876004342000105 B002

Şimdi 1000 TL'lik ürün alsam 500 TL iade mı? Sinir yazmamislar bana

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alacak ürün bulmayan arkadaş varsa 105-115 tllik alışverişim için yardımcı olabilecekler yazabilir mi?

• N*?*N N kullanıcısına yanıt
    Banada geldi de ayrıntı max 25 tl miş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhalif13 -- 3 Ekim 2018; 22:47:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cepteteb kredi kartı kullanıyorum aidatsız... lakın banka kartım yok.. banka kartına basvuru yapabılır mıyım? yaparsam hesap işletım ucretı keserler mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: N*?*N

10 Ekim'e kadar CEPTETEB Kredi Kartin ile ilk defa BKM Express uzerinden yapacagin ilk islemin %50'si bizden! Diger kampanyalarimizla birlestirebilirsin. bit.ly/CEPTETEBYUKLE SMS istemiyorsaniz 2941'e IPTAL yazip gonderin. 0876004342000105 B002

Şimdi 1000 TL'lik ürün alsam 500 TL iade mı? Sinir yazmamislar bana
    Daha önce bkm express ile alışveriş yapmamış müşteriler için geçerliymiş. Bkmexpress ile ödeme yapmayan forumcu yoktur sanırım.

• Ben ilk mesajda max 50 tl , ikinci mesajda max 40 tl kampanyaları gelmişti. her ikisinin de yatırılış tarihi 10 Ekim di.

sadece 50 TL iade yatmış ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.