Şimdi Ara

CEPTETEB 2018 GİTTİGİDİYOR %20 İADE DEVAM EDİYOR (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.162
Cevap
83
Favori
109.541
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yemeksepeti, işbankası maximumobil uygulaması üzerinden kampanya yapmış, 30 tl alışveriş için 20 tl hediye kodu gönderdi sms le.
    teb işi bitti herhalde.
  • yemeksepeti işbankası üzerinden değil işbankası yemeksepeti üzerinden kampanya yapmış mobil programını duyurmak için.
    yemeksepeti için müşteri yada sponsor farketmez, isteyenle anlaşır cebinden bişey çıkmıyor ki, işbankasının ki çok kayda değer bir kampanya değil zaten, 1 defa kullanıyorsun (hatta dün kullandım yedim içtim bile) bitiyor.
    teb işi bitmez, kampanyayı duyurdular, şartları kısarlar en fazla, zaten sadece yemeksepeti için değil online tüm yemek siparişi veren yerlerde geçerli olacak, bunun altyapısı için uğraş veriyorlar diyerek iyiye yormak istiyorum ve bekliyorum.
    önce ki mesajlarımda da dediğim gibi 2 adet cepteteb kart var, yemek siparişlerini düşünerek kapattırmadım. bekliyorum.. haa gittigidiyorda da işime yaradı fena olmadı
  • JackAvrupa J kullanıcısına yanıt
    Usta bende öğrenciyim bana vermedi siz aylık gelirinize ne dediniz ve işte filan çalışıyormusunuz ek olarak.
  • Kampanya için ay başını bekliyor olabilirler, bankalar kampanyalarını ay başı başlatmayı severler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurkiller

Usta bende öğrenciyim bana vermedi siz aylık gelirinize ne dediniz ve işte filan çalışıyormusunuz ek olarak.

Üni nin kısmi zamanlı işinde çalışıyorum güvenlik sigortasıda var belki o yüzden vermiş olabilirler .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cepteteb ile görüştüm online yemek kampanyası 1 nisandan itibaren başlatıyoruz dedi
  • CEPTETEB 2018 GİTTİGİDİYOR %20 İADE DEVAM EDİYOR
  • İyi.bende bunu bekliyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GG üzerinden oyun alışverişlerinde iade alabilirmiyiz arkadaşlar deneyen var mı?
    Mesela bf1 premium pass alıcam 30 tl iade eder galiba yanlış anlamadıysam

http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/battlefield-1-premium-pass-pc-origin-cd-key-7-24-aninda-teslim-270705567
  • Bu sefer isime yarar

• 1 Nisan'ı bekliyelim o zaman
  • yemek sepeti bitmiş 01.03.2017 den itibaren iade yok.
  • 28 Şubat'ta zaten bitecekti, kampanya geçen yıl başladığında şartlar şurtlar belliydi zaten.
    Konuda yazıyor zaten, yemeksepeti kampanyası bitti, iki kartında limiti aylaar önce bitti bende.
    Şimdi tüm online yemek siparişlerinde geçerli olacak, yani yemeksepetide dahil tiklagelsin vs. dahil olacak.
    Tam detayları şaka gününde açıklayacaklardır, bekliyoruz işte.
  • gg artık hediye çeki vermeyi kesti?
    anlayamadım...
    bekle bekle :)
  • cepteteb bazen sorunlu olsada genel olarak memnunum pazartesi kart kayıp bildirdim salı basıp kuryeye vermişler kuryenet e baktım kk posta acil yazıyor çarşamba öğleden sonra kart teslim edildi zarfın üstündede acil yazıyordu cepteteb müşteri önem verdiğini daha iyi anladım kredi başvurdum hemen onaylandı bende kullandım internet alışveriş iadelerinide hemen yansıtıyor hepsiburada dün iade yaptı hemen gece provizyona düşmüş banka hızlı çalışıyor genel olarak memnunum kart limitimide sorgusuz arttıran banka oldu

genel olarak herkese tavsiye ederim yıllık ücreti yok zaten
  • Bugün gittigidiyor alışverişi yapsak iade yarin geleceği için kota nisan dan gitmez değil mi?

• yasin613 Y kullanıcısına yanıt
    işlem yaptıgın tarih baz alınır iade tarihi değil
  • RoyalWatch55 R kullanıcısına yanıt
    Bu haftanin donanimhaber sicak firsatlar olucusu odulunu bu arkadasimiza verilim bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoyalWatch55

ayakkabi almistim 190 tl ye 30 tl geri iade ettiler numarasi olmadi geri falan yolladim yollarkende dedim ayirtin sonra kalmazsa vs diye neyse oraya gidene kadar onlar dönüş yaoana kadar numarasi bitmis mecbur degisim yerine para iadesi olarak yaptık bu surede hesap kesim tarihi 1-2 gun once bitti suan bakıyorum 190tl olarak iade olmus yani 30tl kardayim numarayi yanlış sipariş vererek 😂 kombo boyle olur 😂

Malesef canım sonraki dönemde borç olarak yazıyolar :)
  • arkadaşalr açık olarak yazılmış gerçi ama altın alıp da iade alabilen oldu mu ? bu ay hakkım yanacak alacak bir şey yok maalesef. özel mesajla cevap verebilirsiniz şimdiden teşekkür ediyorum
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.