Şimdi Ara

CEPTETEB 2018 GİTTİGİDİYOR %20 İADE DEVAM EDİYOR (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.161
Cevap
83
Favori
109.549
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: genclik17

Başvuru yapan arkadaşlara sorum olacakti basvurunun son sayfasinda talep edilen kredi tutari diye birsey yaziyo dogru mu bu kredi karti icin belirlenecek tutar midir bu bir sikinti yok dimi kredi falan cekmiyelim yanlislikla??

BANADA ÇIKTI 8000 TL YAZIYOR NEDİR HOCAM BU?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gencerr

quote:

Başvuru yapan arkadaşlara sorum olacakti basvurunun son sayfasinda talep edilen kredi tutari diye birsey yaziyo dogru mu bu kredi karti icin belirlenecek tutar midir bu bir sikinti yok dimi kredi falan cekmiyelim yanlislikla??

Kredi karti miktari herhalde benim kredi kartim kabul edildi ve 2000 tl limitle basildi talep edilen kredi tutari da 2000 yaziyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Kredi karti miktari herhalde benim kredi kartim kabul edildi ve 2000 tl limitle basildi talep edilen kredi tutari da 2000 yaziyordu

ADRES VE ÇALIŞMA BİLGİLERİNİ GÜNCELLEMEM GEREKİYOR AMA O KISIMI ATLIYOR NE YAPMAM LAZIM?

• quote:

quote:

quote:

quote:

ADRES VE ÇALIŞMA BİLGİLERİNİ GÜNCELLEMEM GEREKİYOR AMA O KISIMI ATLIYOR NE YAPMAM LAZIM?

Hocam tam bilmiyorum ya ben ogrenciyim ogrenci olarak basvurdum kabul etmediler calismiyor yaptim kabul etmediler en son yan gelir sahibi yaptim kabul ettiler 6-7 kere basvurdum

• genclik17 kullanıcısına yanıt
    GELİRİ 10K YAZDIK BEKLİYORUZ GARANTİYEDE KAFADAN LİMİT SALLAYINCA ORTASINI BULUYORLAR BAKALIM BU NE YAPACAK
  • BDDK'nın kredi kartı limitleri konusundaki direktifleri çok açık. Artık eskisi gibi gelir sallamasyonu yapılamıyor. SGK (yada bağlı olduğunuz sosyal güvenlik sistemi) kayıtlarında görülen gelire ek bir gelir göstermiyorsanız, orada yazan tutarlar üzerinden mevcut kartlarınızın da limitleri dahil edilerek bir çatı limit belirlenir. Atıyorum, çatı limitiniz 10.000 TL ise, tüm aktif kartlarınızın toplam limiti 10.000'yi aşamaz gibi.. Buna uyulmaması durumunda denetimlerde sıkıntı yaşayabilir bankalar.

Tabii bu belli bir tarihten sonra alınan kartlar için geçerli. Asgari ücret alan kimsenin 15000 lira limitli kartları yok artık yani. Zamanında almışsa onu kullanır ama yeni kart talebinde o limitleri göremez.

• Arkadaşlar cepteteb kredi kartım gelecek acaba cepteteb hesabı açtırmama gerek varmı hesaba para atmak gibi niyetim yok sadece havale eft ücretsiz diye düşünüyorum

• ŞAHIS FİRMASI HOCAM ÇOK DEĞİŞİK OLUYOR ŞARTLARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarthWorm -- 14 Şubat 2017; 20:34:0 >
  • Arkadaşlar şimdi cepteteb hesap açtırsam mesela başka kredi kartının borcunu eft veya havale etsem herhangi bir ücret kesilirmi veya başka banka hesabına para gönderirsek

• serseri441907 kullanıcısına yanıt
    Hiçbir işlem ücreti kesilmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Hesaba gerek yok ama açtırmanında bir zararı yok bedava zaten.
  • Şahıs firmasında eğer ticari nitelikli kredi kartı alacaksanız mali verilerinize ve istihbarat bilgilerinize bakılır. Banka insiyatifinde limitinize karar verilir hocam. Ticari nitelikli kartlarda bir takım ayrıcalıklar da mevcut olabilir. Daha fazla taksit sayısı, cep telefonuna taksit vs. gibi..

• quote:

Orijinalden alıntı: NovariX

Şahıs firmasında eğer ticari nitelikli kredi kartı alacaksanız mali verilerinize ve istihbarat bilgilerinize bakılır. Banka insiyatifinde limitinize karar verilir hocam. Ticari nitelikli kartlarda bir takım ayrıcalıklar da mevcut olabilir. Daha fazla taksit sayısı, cep telefonuna taksit vs. gibi..

Bu banka çok zorladı beni vermedi
  • ceptetebliler size güzel haberim var teb gittigidiyor anlaşması sayesinde sipariş iptal edildikten sonra

kredi kartına anında para iade oluyor biraz önce siparişi iptal ettirdim bankadan kontrol ettim

ödeme görünmüyor bonusta iade olmuş bu durum bizim çok işimize yarayacak
  • kart onaylanmış ama limit yazmıyor nereden bakabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarthWorm -- 15 Şubat 2017; 11:0:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -IMAX-

ceptetebliler size güzel haberim var teb gittigidiyor anlaşması sayesinde sipariş iptal edildikten sonra

kredi kartına anında para iade oluyor biraz önce siparişi iptal ettirdim bankadan kontrol ettim

ödeme görünmüyor bonusta iade olmuş bu durum bizim çok işimize yarayacak

kart onaylanmış ama limit yazmıyor nereden bakabilirim ? İnternet şubesinden yeni başvuru linki çıkıyor anlamadım bu işi
    Eğer atm den para yatırmayacaksan gerek yok hocam fakat atm den para yatırmak istiyorsan banka kartı ve hesabı olması gerekli.
  • Eoudoxias kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam sağol

• Şu %50 kampanyası acıklansa artık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim banka kartım pazartesi geldi ama hala giriş yapmam için bi şifre felan gelmedi ne yapmam gerekiyor yardımcı olcak varmı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.