Şimdi Ara

CEPTETEB 2018 GİTTİGİDİYOR %20 İADE DEVAM EDİYOR (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.162
Cevap
83
Favori
109.548
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cepteteb kredikarti ilk ciktigindan beri kullaniyorum aidat falan yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aidatsız işte üniversiteli kullanıyorum 650tl limit var iptal edip buna geçmeye değer mi acaba? benimkinde kampanya yok bunun kampanyaları cazip geldi devam eder mi acaba bu tarz kampanyalar? Ziraat burs hesabından kredi kartı başvurusu kabul edilmedi, galiba işbankası var diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joster35 -- 11 Şubat 2017; 12:9:9 >
  • joster35 kullanıcısına yanıt
    onu iptal edersin teb de çıkmazsa ortada kalırsın. riske alınmaz.
  • Cepteteb Kredi Kartı öğrencileri genelde reddediyor.. Bilginiz olsun.

Kredi kartında tüm kartlarınızın dahil olduğu bir limit söz konusudur. Bu limitin üstüne çıkılamaz.

Cepteteb KK Bonus kampanyalarına dahil oluyor mu? Bilginiz var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TEB Bonus dâhil edilince olur. Kampanya şartlarında yazar zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başvuru yaparken şu anda bu işlemi gerçekleştiremiyoruz hatası alıyorum. Benzer hata alan veya hata sebebini bilen var mı? Üzerimede 2 kredi kartı var ve öğrenciyim. %99 kart vermiycekler de en azından veremiyoruz mesajını görsem yeter.

• Kullanan oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi starim07 -- 16 Şubat 2017; 1:27:14 >
  • Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    Ben teb müştersi iken böyle hata alıyordum en az 5 kere şubeye gitmek zorunda kaldım ozaman yeniydi cepteteb tabi iki tarafta bi haberdi sorunlardan ama olay şöyle çözüldü ceptetebin bilmem ne sözleşmesi varmış onu imzalayınca sorun çözülmüştü

• muratacar_ kullanıcısına yanıt
    Cepteteb bizim babamızın oğlu değil 50 bin olayıda hikaye bir sürü şikayet var konuyu gördünüz ve bulaşmamanız dileğiyle.

Akbank Free ve Garanti bonus genç ile yoluma devam ediyorum.

Kredi ihtiyacım olursa en para imdata yetişiyor.

Cepteteb mobil bankacılık sektöründe nuvo ile kapışır ama enpara seviyesine hiç gelemeyecektir.

• Gittigidiyorda Sarıkız alan ve iade olan varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

Başvuru yaparken şu anda bu işlemi gerçekleştiremiyoruz hatası alıyorum. Benzer hata alan veya hata sebebini bilen var mı? Üzerimede 2 kredi kartı var ve öğrenciyim. %99 kart vermiycekler de en azından veremiyoruz mesajını görsem yeter.

Ayni hatayi bende de verdi bir sure sonra denedim onayladı...

• NitroNos kullanıcısına yanıt
    Enpara 1 tanedir ya üstüne tanımam kredi başvuruları hemen onaylanıyor.Bazen size şu kadar kredi limitiniz hazır mesajı geliyor :)
  • Şu ana kadar 1 kere bile sorun yaşatmamış bir bankacılık sistemi olarak enpara candır.

Heyecan aramaya gerek yok 1 tane adam akıllı bankacılık sistemi herkese yeter müşteri hizmetlerine bağlanmak saniyeleri alıyor ve hafta sonu bile kredi başvurularım onaylanıyor.

Enpara bu sistemi çıkarmasaydı cepteteb ve diğerleri halen müşteriyi soyar olurdu.

• Enpara ve diğerleri...

• Bu aylık dediği takvim ayı mi yoksa hesap kesim tarihi mi

• Enparanın maaşlı ordusu da damlamış buraya,sanki babalarının şirketiymiş gibi savunmalar
    Enpara son dönemlerini yaşıyor,katarlıların elinde yok olup gidecek
  • Sanki zorla secim yaptiriyorlar , enpara da al cepteteb de al , her ikisinden de faydalan. Nedir yani devamlı kıyas üzerinden kavga ? Ben ilk başlarda enparadan çok faydalandım ama sonrasında cepteteb özellikle yemeksepeti üzerinden daha iyi bir avantaj sunmaya başladı. Enpara kampanya yüzdesini de düşürdü ve uzun süredir cüzdanımdam bile çıkarmadım. Yine cazip kampanya yaparsa faydalanirım ama sanmıyorum eskisi kadar yapacağını. Yükünü aldı bence enpara ve sattı yabancılara.

• Benim başvuruma şöyle bir mesaj geldi

Kredi kartiniz 19000 TL limitle onaylanmistir, yasa geregi kartinizi gonderebilmemiz icin 30 gun icinde diger banka kart limitlerinizden birini dusurmeniz gerekmektedir. SMS almak istemiyorsaniz IPTAL yazarak 2941 e ucretsiz olarak gonderebilirsiniz.

Bende diğer kartın 11500 olan limiti 5000 e indirdim

Şimdi ne yapmalıyım tekrar aramam gerekir mi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: bérkay

Benim başvuruma şöyle bir mesaj geldi

Kredi kartiniz 19000 TL limitle onaylanmistir, yasa geregi kartinizi gonderebilmemiz icin 30 gun icinde diger banka kart limitlerinizden birini dusurmeniz gerekmektedir. SMS almak istemiyorsaniz IPTAL yazarak 2941 e ucretsiz olarak gonderebilirsiniz.

Bende diğer kartın 11500 olan limiti 5000 e indirdim

Şimdi ne yapmalıyım tekrar aramam gerekir mi acaba

arayın bilgi verin hocam. Anında ilgilenirler. 3-5 güne de kartınız elinizde olur.
  • Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.