Şimdi Ara

CEPTETEB 2018 GİTTİGİDİYOR %20 İADE DEVAM EDİYOR (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.162
Cevap
83
Favori
109.548
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hesap kartım var. İçinde her zaman para da var. Kolayca kredi kartı almak için napmak lazım? Ogrenciyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende izmir buca da evim yakınında çalışan atm sini bulsamda kullansam bi keren calıssın kardesım be mh aradım en azından ayda 1 kere dıger atm ucretsız olsun dedım ben bısey yapamam dedıler ama yurtdısından ucretsız yaptılar tamam mılletın ısıne karısılmaz gıdenler faydalansında kalanlar gebersınmı ?
  • kenan35 kullanıcısına yanıt
    Başkan bende bucaya gelip gidiyorum işim gereği. Şirinyer de şubenin atm si falan vardı yanlış hatırlamıyorsam bi sıkıntı yaşamadım. Bence yine iletmek lazım.
  • arkadaşlar. kredi kartından otomatik ödeme talimatı vereceğim. şu 50 TL kampanyasından yararlanmak için. açıklamalarda işlem ücreti alınmayacağı yazıyor ama yine de teyit etmek istedim. fatura talimatı kampanyasından yararlanan oldu mu?
  • hugo__mboy kullanıcısına yanıt
    Hocam dün müşteri hizmetlerini arayıp sordum. Kesinlikle işlem ücreti alınmayacağı ve talimatların ya uygulama yada müşteri temsilcisi aracılığıyla yapılmasi gerekiyormuş. Kurumlar üzerinden verdiğin talimatlar geçerli değilmis.

Bu arada gg den 2 gün önce gece yaptığım alışverişin iadesi daha kargosu gelmeden geldi. 36 saat felan sürdü iadenin gelmesi.

Bu arada sanal kartla yemeksepetinde sorun yaşayan oldu mu? 3d kodu gelmiyor telefona. Bankayı aradım hiç bir sorun gözükmüyor dediler. 3 4 defa aradım. Yemeksepeti canlı yardıma yazdım delirttiler beni. Hala bankayı arayın diyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • IIduayenaII I kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. İnternet şubesinden verelim hocam talimatları. Sıkıntı yaşamayalım.
  • hugo__mboy kullanıcısına yanıt
    Hocam cepteteb müşteri hizmetlerini arayıp versen daha garanti olur. Garantide mail önder ve İnternete kartı kapatınca otomatik ödemeler iptal oluyordu p. Dün temsilciye sordum kartı sadece fiziksel kullanıma açık bıraksak otomatik ödemeler iptal olur mu dedim bizim aracılığımızla yaparsanız sıkıntı olmaz dedi. Ben temsilci den yapacağım kartı kapattım internet alışverişlerine.

• quote:

Orijinalden alıntı: IIduayenaII

Hocam cepteteb müşteri hizmetlerini arayıp versen daha garanti olur. Garantide mail önder ve İnternete kartı kapatınca otomatik ödemeler iptal oluyordu p. Dün temsilciye sordum kartı sadece fiziksel kullanıma açık bıraksak otomatik ödemeler iptal olur mu dedim bizim aracılığımızla yaparsanız sıkıntı olmaz dedi. Ben temsilci den yapacağım kartı kapattım internet alışverişlerine.

Tamam hocam. Bilgilendirme için teşekkür ederim. İyi oldu bu bilgi.
  • Enpara çöküş dönemine girdi, CEPTETEB ise yükselme. Hiçbir elle tutulur kampanyası özelliği kalmadı Enpara'nın. Bari yemeksepeti ile anlaşıp kampanya yapsalar ama nerdeeee

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gittigidiyor fiyatlar çok yüksek

• kartı mail ordera kapatmak faturaların ödemesini durdururmus mh dedı banada mecbur acık bıraktık cok sacma bende netten vermıstım faturaları
  • quote:

Orijinalden alıntı: sserdar93

Tamamdır hocam. Bir arkadaşın kartıyla alacaktım. Ama bana dedi ki, yemeksepeti iadeleri bile gelmedi. Ben de araştırmaya başladım. sıkıntısı olmazsa direkt alacağım m

Ne yemeksepeti ne de baska kampanya. Hic bir ucrette sikinti olmaz. 2-3 is gunu icinde mutlaka yatar.

• ben kartimi mobil uygulamadan telefonla alışverişe kapatmıştım 4 5 ay önce otomatik ödemelerde sıkıntı olmadi hiç

• Yaptığım başvuruya karşılık banka kartı alabildim sadece. Üzerine tekrar kredi kartı başvurusu yaptım, fakat öğrenci olduğum için (bundan dolayı olduğunu tahmin ediyorum) başvurum reddedildi. Aidatsız kredi kartı fırsatını kaçırmak istemiyorum. Başvurumun kabul edilmesi için ne yapmam gerekir?
  • Sut alan var mi gg den?

• 26 ocak banka kartı başvurum ertesi 27 ocak cuma günü arandım. p.tesi randevu verdim. banka kartımı aldım. 27 sinde k.kartına başvurdum. bugün nihayet k.karıtm geldi. ilk sipariş yemeksepetinden verildi. darısı almayanların başına.
  • Scorpioleo kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam alışverişi yapacağım. Gelişmeleri yazarım.

• Scorpioleo kullanıcısına yanıt
    Hocam yalnız az önce siteyi kurcalarken gördüm. Arkadaşımın kartı SADE KART ismiyle geçiyormuş. Bu gg kampanyası ise cepteteb kredi kartı için sanırım. dolayısıyla şu an yalan oldu kampanya sanırım?

• Sarıkız alımında kampanya dahil dimi arkadaşlar deneyen oldu mu

• alışverişi bkm ile yapabiliyor muyuz illa kart ile mi yapıcaz?
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.