Şimdi Ara

CEPTETEB 2018 GİTTİGİDİYOR %20 İADE DEVAM EDİYOR (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.162
Cevap
83
Favori
109.548
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yemeksepeti biten kampanyalar arasına alınmış, yarın yeni yemek kampanyasını duyururlar sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: export20

Ben şu temazsız ödemeyı bır türlü yapamadım. Galiba telefon kaynaklı xiomi mi5 var

temazsızı şokta yaptım ama direk kartı okudu geçti şifresiz. Telefonla hiç bişi yapmadım. Puan kazanmak için telefondan mı yapmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ns.xombe

quote:

Ben şu temazsız ödemeyı bır türlü yapamadım. Galiba telefon kaynaklı xiomi mi5 var

temazsızı şokta yaptım ama direk kartı okudu geçti şifresiz. Telefonla hiç bişi yapmadım. Puan kazanmak için telefondan mı yapmak lazım.

Evet dostum nfc ozellikli bi telefondan yapman lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Evet, 25 iade temassız ödeme değil mobil ödeme kampanyasıydı.
  • yemek sepeti bayağı uzun sürmüştü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dekareme -- 1 Mart 2017; 11:35:16 >
  • quote:

quote:

quote:

Evet dostum nfc ozellikli bi telefondan yapman lazim

NFC var telefon ama nfc nin içerisinde pek bişi bulamadım. NFC i açıp direk pos cihazına okutsak oluyor mu ?
  • Yemeksepeti de bitti tekrar başlar mı?
  • yemek sepetı ıcın almıstım zaten bıtınce kampanya pekte kullanma dusuncem yok artık
  • yeni bir yemeksepeti kampanyası getirmeleri lazım hemen. şöyle aylık 50TL yıllık 500TL indirim gibi :P
  • Yemek sepeti devam etse keşke..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kredi kartını öğrenci olarak alabilen var mı?
  • ns.xombe kullanıcısına yanıt
    Bunu bende merak ediyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ben aldım hocam 1500 limitli
  • Bende de kart kurye verildi yazıyor ne zaman teslim edilir acaba? Sizde kaç gün oldu?

• tüm online yemek sparişlerinde %20 bende gördüm biryerde ama nerde gördüm bilemiyorum ne zamn gelecek bilen var mı

• pusat1249 kullanıcısına yanıt
    hocam valla benimki kuryeye zimmeylendi yazdı 1 hafta olmadan geldi ki zaten kuryeyle görüşüp randevu almalısınız

• export20 kullanıcısına yanıt
    Xiaomi mi5 kullanıyorum. Mobil ödemede en sorunsuz telefonlardandır.NFC ayarlarınızın yapılı olduğundan emin olun.

* NFC'nizin açık olduğundan emin olun. Varsayılan cüzdan olarak HCE Cüzdanın seçili olduğundan emin olun. Mi Cüzdan seçiliyse değiştirin.

CEPTETEB 2018 GİTTİGİDİYOR %20 İADE DEVAM EDİYOR

* Dokundur ve Öde bölümünden Ödeme Varsayılanı olarak CEPTETEB uygulamasını seçin.

Bu şekilde mi5 ile bir sıkıntı olmaması lazım.

• Acıktık yemeksepeti yok mu Cepteteb

• quote:

Orijinalden alıntı: Alladierre

Xiaomi mi5 kullanıyorum. Mobil ödemede en sorunsuz telefonlardandır.NFC ayarlarınızın yapılı olduğundan emin olun.

* NFC'nizin açık olduğundan emin olun. Varsayılan cüzdan olarak HCE Cüzdanın seçili olduğundan emin olun. Mi Cüzdan seçiliyse değiştirin.

* Dokundur ve Öde bölümünden Ödeme Varsayılanı olarak CEPTETEB uygulamasını seçin.

Bu şekilde mi5 ile bir sıkıntı olmaması lazım.

Çok sağol kardeşim ya HCE cüzdanı seçili değilmiş bende denicem bugün

• yıllık limiti değiştirmeleri gerekiyor, spotify aile 21 lira, 10.5 x 12 = 126 lira. bunlar 75 veriyor
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.