Şimdi Ara

CEPTETEB 2018 GİTTİGİDİYOR %20 İADE DEVAM EDİYOR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.162
Cevap
83
Favori
109.547
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akrepss A kullanıcısına yanıt
    Bana cevaben yazmış :))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hadi bakalım, beklemedeyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: akrepss

quote:

Orijinalden alıntı: JackAvrupa

Yemeksepeti devam etsinde napmak istiyorlarsa yapsınlar .

Yemeksepeti tam gaz devam yazmislar,

bu gittigidiyor olayi da cok iyi olmus, bakalim devami ne gelecek

Hocam öyle yazmışlarda ortada kesin birşey yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spotify zamlanmisken oraya bi indirim gelse super olur

• Ortalık karışacak vaziyet alalım. Yalnız tek korkum var, bu enparanın iyice bozması enpara taraftarlarını ceptetebe çekecek. Allahtan herkese kredi kartı vermiyorlar. Çok müşterisi olursa bunlar da bozar diye korkuyorum.

Kampanyalar süper devam ediyor, ben %50 olmasa da %30, %20 ulaşım bekliyorum 2017 boyunca ceptetebden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vocalzone

Ortalık karışacak vaziyet alalım. Yalnız tek korkum var, bu enparanın iyice bozması enpara taraftarlarını ceptetebe çekecek. Allahtan herkese kredi kartı vermiyorlar. Çok müşterisi olursa bunlar da bozar diye korkuyorum.

Kampanyalar süper devam ediyor, ben %50 olmasa da %30, %20 ulaşım bekliyorum 2017 boyunca ceptetebden.

Hocam cepteteb kredi kartında taksit imkanları nasıl ?

Genç bonus ücretsiz 2 taksit veriyor diğer fazla taksitler ücretli .

• Yemeksepeti lutfen devam etsin. Ulasim harcamalarina da bi guzellik bekliyoruz. Ayrica 6taksitli avansda baslasin artik.

• Dijital platformlarda %50 indirim diyor ama ayrıntı yok...Muhtemelen Spotify ve Netflix tir...
  • Enpara'nın yerini alıyor sanırım :))
    CEPTETEB 2018 GİTTİGİDİYOR %20 İADE DEVAM EDİYOR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RecepB10 -- 25 Ocak 2017; 19:20:1 >
  • Dijital Üyelik Kampanyamız ile çok yakında en sevdiğin 🎧, 🎬, ve 📱platformları artık CEPTETEB ile %50 indirimli

CEPTETEB 2018 GİTTİGİDİYOR %20 İADE DEVAM EDİYOR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 25 Ocak 2017; 19:23:56 >
  • Deniz bonus a geçtim internet iadesi için . TEB sadece gg ye yaparsa gerek yok zannimca

• efsane ulaşım kampanyası yeniden başlarsa ve yemeksepeti devam ederse süper olur. enparayı çoktan rafa kaldırdık.
  • işte bu süper oldu
  • Allah Allah oldum olası sevmişimdir TEB i :) zaten cebteteb bankamatik kartım var ama kredi kartı vermiyorlar bari bankamatige de verseler iade. Eskiden ne güzel oluyordu.

• Guzel haberler enpara durağanlasti baya, ucak otobüs biletlerinde %20 indirim fln olda daha güzel olabilirdi

• Bu CEPTETEB ısrarla limit yükseltmeyi reddediyor zaten kredi kartını zar zor veriyor 500 tl limitli almıştım şimdiye kadar ödemeleri hiç aksatmadan gününde ödedim adamlar 500 tl den 1 kuruş artırmıyor limiti

• hsndnc kullanıcısına yanıt
    enpara müşteriye doydu onun için fazla kampanya yapmıyor şirketim diye ayrı hesap bile açmış yakında kredi kartıda gelir :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Averell Dalton

Bu CEPTETEB ısrarla limit yükseltmeyi reddediyor zaten kredi kartını zar zor veriyor 500 tl limitli almıştım şimdiye kadar ödemeleri hiç aksatmadan gününde ödedim adamlar 500 tl den 1 kuruş artırmıyor limiti

Hocam ben dün başvurdum 2 dk sonra onayladılar

1500 TL de limit verdiler

İşin garibi öğrenciyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackAvrupa -- 25 Ocak 2017; 19:36:45 >
  • Dijital üyelik kampanyası banka kartlarında da geçerli galiba. Gittigidiyor kampanyasında CEPTETEB Kredi Kartı ile %20 indirimli derken, bunda CEPTETEB ile %50 indirimli demişler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.