Şimdi Ara

CEPTETEB 2018 GİTTİGİDİYOR %20 İADE DEVAM EDİYOR (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.162
Cevap
83
Favori
109.548
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı sıkıntıyı yaşıyorum hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar cepteteb kredi kartım var şimdi gittigidiyor dan direk sipariş versem ödemeyi cepteteb kredi kartıyla yapsam iade geliyor demi? Başka bir işlem yapcakmıyız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cepteteb kredi kartını alsak köşede dursa sadece sipariş verirken kullansam hani enpara vs. banka kartı gibi. Herhangi bir ücret tahsil edilir mi benden?
  • pusat1249 kullanıcısına yanıt
    alisveris yapin kredi kartiyla yeterli. sanal kart da dahil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • UfukAkkus1 kullanıcısına yanıt
    biraz konuyu okuma zahmetinde bulunsanız kolay yoldan cevap beklemek için bu soruyu sormayacaksınız..
  • snl_ S kullanıcısına yanıt
    Yardımcı olduğunuz için teşekkürler, zahmetiniz için ayrıca teşekkürler. Ygs'ye yeniden hazırlandığım için boş vaktim pek olmuyor, olduğunda da ne yazık ki bu boş vaktimi kitap okumak veya spor yapmak gibi aktivitelerle dolduruyorum. Bu nedenle okuma gibi bir imkanım olmuyor. Ayrıca emin olun zamanım olsaydı buraya sormak yerine müşteri hizmetlerini arayıp bilgi de alabilirdim. O nedenle yazdığım bir mesajdı bu.

• Spotify indirimi kac gun sonra oluyor bilen var mi?

• gittigidiyor dan 50.56 tllik temizlik ürünü aldım 10.11 tl iade geldi 53 krş ta bonus vardı onuda kullandım
  • Yemeksepeti kampanyası sona erdi. Reklamını yaptıkları şu yeni kampanyadan ise hala ses seda yok.

CEPTETEB 2018 GİTTİGİDİYOR %20 İADE DEVAM EDİYOR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tremonster -- 19 Mart 2017; 22:49:16 >
  • bende online yemek siparişi konusunu merak ediyorum ne zaman aktif olacak acaba?
  • Bi kampanyanın başlayacağı haberini verip üstünden haftalar geçmesine rağmen başlatmamak kadar profesyonellik dışı bi şey olamaz. Bankanın iş ahlakını ortaya koyan güzel bir örnek.

• online yemekte %20 indirim yalan oldu galiba...
  • yemeksepeti yoksa kapatalım
  • Gittigidiyor iyi işe yarıyorda, şu tüm online yemek siparişleri kampanyası başlasa artık.
    2 kartıda sırf yemek siparişi için bekletiyorum.
    Bu arada yemeksepetinde sanırım maximummobil anlaşması geliyor, sitede çıkıyor sürekli reklamı.
  • gittigidiyor da satın almak istediğiniz ürün taksit seçeneklerinde diğer kartlara peşin fiyatına 6 taksit ancak bonus karta taksit yokmuş gibi gözüküyor.satın alıp kart bilgilerini girince bonus peşin fiyatına 6 taksit gözüküyor ve seçiliyor.
  • Yemeksepeti yok mu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gerçekten ilginç, uzun bir süre de geçti. zaten bitirdikleri bir kampanyayı tekrar başlatmaları ne mantık oluyorsa.. yemeksepetinde yıllar önceki 15/5 enpara iadesi kraldı daha öylesi de olmadı. en son da zaten kuponlara bir darbe de yemeksepeti vurdu derken elimiz ayağımız kesildi
  • Bu gg çek yüklerse haber verin arkadaşlar

• yemek sepetinden şimdiye dek sadece 1 kez alışveriş yaptım.. sipariş vermiyorum kampanya başlamadığı için :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgi alan yok mu.

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.