Şimdi Ara

Cepteteb 100 tl alışverişe 20 tl indirim 27.01.2018 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
218
Cevap
34
Favori
26.690
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teb kartınız ile alışveriş yapmanız gerekli arkadaşlar, fakat iki kampanyadan faydalanabilmeniz için teb kartınız ana hesap olarak cepteteb hesabına bağlı olmalı, fakat teb birleştirir birleştirmez onlara kalmış :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Banada mesaj gelmedi ama katılım mesaji attım kaydiniz alınmıştır dedi baskada mesaj gelmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alışveriş ihtiyacı olmayan arkadaşlar, 190 tl alışverişim için indiriminiz alınık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 111222333hhh -- 28 Ocak 2018; 18:55:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 111222333hhh kullanıcısına yanıt
    banka kartı taksit yapabiliyor mu? yapmıyor bence.
  • "Toplamda yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişe" demiş. Bu cümleden tek kalemde 100 TL anlamı çıkmıyor. Parça parça harcayıp 100 TL'ye tamamlarım, inşallah yamuk yapmaz TEB.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambo34_orijinali

banka kartı taksit yapabiliyor mu? yapmıyor bence.

Kredi kartı sanmıştım hocam. bilmiyordum.

• SMS gelmedi ama SMS attım alışverişte yapacağım nasıl olacak bekleyip görelim

• Bilen Biri kullanıcısına yanıt
    tek sefer şartı yok. toplamda yapacağınız şeklinde belirtmiş. yamuk yaparsa şikayet ederiz.

• banka kartı mı kredi kartı mı ? 100tl lik marketten alışveriş yapsam iade eder mi ?
  • Cepteteb başvurusu sonrası kart bugün teslim edilse, hemen bugün alışveriş yapılabiliyor mu? Yoksa aktif olması ertesi güne sarkabiliyor mu?
  • Mesaja cevap gelmediği zaman yalan mı oluyor iş

• harcama yaptıktan sonra sms atsak kabul eder mi arkadaşlar daha önce tecrübe eden varmıydı?
  • büyük ihtimal 1 gün sonraya sarkacak
  • Cepteteb kredi kartım var mesaj attım katılımınız alındı diye cevap geldi. Herhangi bir marketten 100 lira alışveriş yapsam 20 lira aide mi edilecek. Kesin bilgisi olanlar cevap verirse sevinirim. İyi forumlar

• yunusemrenarin kullanıcısına yanıt
    kredi kartı dahil mi ki ? banka kartı diye yazıyorda.

• arkadaşlar kredi kartı değil ,banka kartı ile yapacaksınız ,cepteteb kredi kartı olmaz unutmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackkjack

büyük ihtimal 1 gün sonraya sarkacak

Bugün geldi ve akabinde gerekli bilgiler mesaj olarak geldiği için alışveriş yapabildik.

• Arkadaşlar sonuç olarak mesaj gelmeyen üyeler kampanyadan faydalanamıyor mu ? Mesajla katılım talebinde bulunmak isteyenlerden olumlu dönüş alan oldu mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: NewAqePrince

Arkadaşlar sonuç olarak mesaj gelmeyen üyeler kampanyadan faydalanamıyor mu ? Mesajla katılım talebinde bulunmak isteyenlerden olumlu dönüş alan oldu mu ?

KAMPANYA KATILIM TALEBINIZ ALINMISTIR. B003

Demesi yeterli sanırım

• 2016 da bunun benzeri bi kampanya olmuş (forumda konusu var). O zaman kendisine ilk mesaj gelmeyenlere kampanya olmamış. Risk sizin.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.