Şimdi Ara

Cepten İletişime Zam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
155
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Cepten İletişime Zam
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    7035 Mesaj
    Cep’e zam yolda
    GSM şirketlerinin cep telefonu ve haberleşme hizmetleri ücretlerine uygulayacağı azami tarife sınırlarını yüzde 5.7 oranında artırdı.

NTV
    Güncelleme: 14:10 TSİ 16 Mart. 2013 Cumartesi

İSTANBUL - Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu, Mobil Elektronik Haberleşme Hizmetleri Azami Ücret Tarifesi'ni yeniden düzenledi. Azami tarifede yüzde 5.7 oranında artış yapıldı.

GSM şirketleri, yeni ücretleri belirlerken BTK'nın belirlediği tavan fiyatları aşamayacak.

1 Nisan 2013 tarihinden itibaren geçerli olacak yeni tarifeye göre cep telefonlarından sabit hatlara ve cepten cebe aramalarda ücret tavanı 41.54 kuruştan 43.89 kuruşa çıkartıldı.

Yurtdışını arama ücreti ise 4.38 liradan 4.63 liraya yükseltildi.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25429235/

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    17 Not
    hadi bakalım, aldığımız nefesten vergi almalarını bekliyorum
    |
    |

gigabyte ga-ma785gt-ud3h / athlon2 x4 630 2.8 / kingston hyperx 2x2 1333 / sapphire 5770 vaporx / lg w2230s
    dh kimine göre aile, bana göre sadece bir forum
    dh fosil grubu: 2001-2005 üyeleri / misafir üyelikler kapatılsın.tıkla, destek ver.
    donanımhaber üyelikleri için güvenlik güncellemesi.üyeliklerinizin güvenliği için destekleyin.

• Yüzbaşı
    301 Mesaj
    Tırmala beni kaşı beni.
    |
    |
    para lazım para devlete ucandan kaçandan .. konuş türkiyem konuş. devletin kasası firmaların kasası dolsun onlar yatlarda katlarda rezidanslarda yaşasınlar, bizler onlar için çalışıyoruz. the köle

(mecbur kalmadıkça konuşmuyorum)
    |
    |

Doğayı yıpratmayınız,
    Yeteneklerinizi hobi olarak harcamayın,
    İnsanlar kazandıkca kibarlaşırmış.
  • Yarbay
    3701 Mesaj
    6 lira yapsalar kimsenin sesi çıkmaz.
    |
    |

Bir fanboydan alıntı: "Bence bu olay Playstation markasının da bitişini simgeliyor. Bu olayla birlikte Playstation da Dreamcast gibi tarihin tozlu raflarında yerini alacaktır. Microsoft ve Nintendo, Sony'yi piyasadan silerler diye düşünüyorum."
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
son dakika
haberler
üniversite
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.