Şimdi Ara

Cepden VOIP için Önerileriniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar.Arkadaşlar galaxy s kullanıyorum ve telefonumdan android desteği sunan sağlam ,voip üzerinden arama sunan bir site arıyorum.Yurtdışı için değil ama genelde cepden cebe ve sabit hatlara arama yapacağım.Bildiğiniz veya kullandığınız güvenilir hangi siteler vardır paylaşabilirseniz memnun olurum..

• Sipdroid ile birlikte betamax(nonoh.net,voipwise.com,voipraider.com) klonlarından herhangi birini kullanabilirsiniz.Fakat yurtiçini voip üzerinden aramak o kadar da avantajlı değil.Fiyat avantajı gsm operatörlerine göre az (nonoh.net ile cepleri 20 kuruşa ararken vodafone kamu tarifesiyle 25 kuruşa arıyorsunuz) , kalite çok düşük ve seste gecikme oluyor.Ayrıca internete bağımlısınız.
  • benim istediğim sadece cep telefonundan voip kullanmak,yani android desteği sunan bir site arıyorum.İşim gereği telefon numaramın karı tarafdan ne aranmasını nede mesej atmasını istiyorum dolayısı ile voip bu anlamda güzel bir seçenek,gerçi tcell hattımın böyle bir imkanı varmı,yada tcell hat numaramı değiştirmeden karşı tarafa farklı bir numara ile görünüp (gizli değil)arama imkanım olurmu bilemiyorum,voip benim için tek çözüm gibi görünüyor..
  • backsla.sh/betamax adresine gir. Ratelere bak Turkey Mobile olana bakıcaksın.
    actionvoip 2.5 eurocent mesela. 57bin / 5.7 kuruşa geliyor dakikası gayet hesaplı.
  • türkiyeden hesaplı cepden cebe tarifesi uygulayan firma yokmu acaba?
    komtürk e baktım o pahalı gibi geldi bana,cep hatlar için 0.1190 alıyor sizce bu fazla değilmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARTH_BLACK

türkiyeden hesaplı cepden cebe tarifesi uygulayan firma yokmu acaba?
    komtürk e baktım o pahalı gibi geldi bana,cep hatlar için 0.1190 alıyor sizce bu fazla değilmi?

daha ne diye türk voip firmalarına bakıyorsunuz ki? betamax alıcaksınız ucuz istiyorsanız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.