Şimdi Ara

Cep Telefonu Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar cep telefonu almaya karar verdim.Acaba hangi telefonu öneririsiniz.Mp3,3G cart curt herşeyi olursa iyi olur.

Güzel zarif birşey arıyorum.Ayrıca fazla pahalı olmasa iyi olur.

• İphone diyeceğima ama fiyat olarak ne dersin bilemem.
  • Sony Ericson w910i nasıl arkadaşlar alayımmı?
  • w910i alıcağına 2. el n95 tavsiye ederim yada sıfır n78 i550 bir bak bu telefonlara
  • n78 yada temiz bi n95 e bak.
  • İyi güzelde 2.el bulamam burda.W910i hoşuma gitti şekli şemali ve mp3 kalitesi bakımından.

Samsung i550 de iyiymiş ama w910i bana göre daha hoş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: VipLimE

İyi güzelde 2.el bulamam burda.W910i hoşuma gitti şekli şemali ve mp3 kalitesi bakımından.

Samsung i550 de iyiymiş ama w910i bana göre daha hoş.

Beğendiysen al dostum aklın kalmasın w910i de güzel telefon
  • Nokia 6301
  • 2.el temiz bi n95 olur aslında
  • En fazla 300ytl vereceğimde Samsung d900i almayı düşnüyorum.Sizce D900i nasıl özellikleri güzele benziyor ama birde sizlerin görüşlerini alalım.
  • quote:

En fazla 300ytl vereceğimde Samsung d900i almayı düşnüyorum.Sizce D900i nasıl özellikleri güzele benziyor ama birde sizlerin görüşlerini alalım.

Hocam d900i güzel model ben kullandım 320 liraya sıfır aldım ve hayal kırıklığı yaşayarak 95tl'ye sattım yani ikinci el piyasası düşük birde benim gibi telefonu çok kurcalayan bir insansn tavsiye etmem bazen hafıza kartını tanımıyor hafıza kartında resimler tam ekran olmuyor ses çok çıkmıyor ancak ben bir program sayesinde halletim bunu yani genel olarak tavsiye etmem ancak kasası kızağı çok şık tema atamıyorsun oyun atıyorsun ama atmak için kapasite olması lazım çok uzun bir iş ve zahmetli haa birde ram'i düşük olduğu için yavaş yani tavsiye etmem bunun yerine sony ericsson w810i al derim gerçekten güzel

• w910i en iyi seçim olur bence
  • D900i aldım.Aldığımada pişman olmadım.Güzel telefon.Tam bana uygun birşey.Ben oyunla felan uğraşmam müzik dinlerim mesaj atarım vs vs bunların hepsinide güzel bir şekilde telefon karşılıyor.

Resimlerin tam ekran olmaması kötü oldu tek sorun bu..
  • quote:

D900i aldım.Aldığımada pişman olmadım.Güzel telefon.Tam bana uygun birşey.Ben oyunla felan uğraşmam müzik dinlerim mesaj atarım vs vs bunların hepsinide güzel bir şekilde telefon karşılıyor.

D900i'nin soyulma sorunu var kılıfla kullanmanda fayda var hayırlı olsun telefonun
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nike

quote:

D900i aldım.Aldığımada pişman olmadım.Güzel telefon.Tam bana uygun birşey.Ben oyunla felan uğraşmam müzik dinlerim mesaj atarım vs vs bunların hepsinide güzel bir şekilde telefon karşılıyor.

D900i'nin soyulma sorunu var kılıfla kullanmanda fayda var hayırlı olsun telefonun

Teşekkür Ederim.Saol

• ı phone & w910i
  • quote:

Arkadaşlar cep telefonu almaya karar verdim.Acaba hangi telefonu öneririsiniz****,3G cart curt herşeyi olursa iyi olur.

Güzel zarif birşey arıyorum.Ayrıca fazla pahalı olmasa iyi olur.

N73 MUSİC EDİTİON
  • HORT yöneticiler konuyu kilitlese iyi olur.
  • Konuyu açan 22 ocakta telefonu almış siz hala tavsiyede bulunuyorsunuz ya...
  • 2009 da n95 en iyi telefondu 6 sene geçmiş şimdi en iyi telefon samsung galaxy s6 Edge
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.