Şimdi Ara

CEP TELEFONU TAVSİYE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle hepinize iyi forumlar. Kullanmakta olduğum telefonum (Nokia 6500 slide) bozulduğu için yeni telefon almam gerekli. Kafam da ki 3 model:

1- Sony xperia sp

2- lg l90

3- samsung galaxy grand 2

bunlardan hangisini önerirsiniz. Bir de bunlarla benzer fiyat aralığında hangi telefona bakılabilir.

Telefonda aradığım 2 özellik: oyun ve internet performansı.

Cevaplar için şimdiden teşekkürler

• Kesinlikle xperia sp

Edit: ayrıca bütçe tam olarak nedir ? En üst seviye bütçe 1000 tl civarı sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheRad67 -- 18 Haziran 2014; 1:12:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRad67

Kesinlikle xperia sp

Edit: ayrıca bütçe tam olarak nedir ? En üst seviye bütçe 1000 tl civarı sanırım

Bütçe 1000-1100 tl civarı.
  • ınfiniti red bull racing kullanıcısına yanıt
    Xperia Sp
    Lumia 925
    Lg l90
  • Xperia sp alacak gibiyim bide beyler internetten ucuza bulursam bazı yerlerde 1300 tl'ye rastladım. Biraz daha bekleyip xperia z ye bakmam uygunmudur. Aralarında çok fark var mı? Yoksa direk sp almak daha mı uygun.
  • Sp mi 1300 liraya baktin z falan alma sp iyidir ararsan 900 e falan bulursun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haldir54

Sp mi 1300 liraya baktin z falan alma sp iyidir ararsan 900 e falan bulursun

sp yi 900-1000 tl civarına buldum fakat sp'nin internet fiyatıyla mağaza fiyatı arasında fark çok belirgin değil gibi geldi. z daha çok kar ettiriyor ondan beklesem mi diye kararsız kaldım.
  • xperia sp
  • beyler cevaplarınız teşekkürler. SP de karar kıldım.
  • hepside 850 tl
    sp iyi cihazdır tavsiyem
  • 6 haziran 2014 te "Turkcell cuma candır kampanyasında " bu telefon 599 TL ye satılmıştı.Ama alamadık.Mağlesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsserTiVe

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-sahibinden-satilik-sony-xperia-sp-pazarlik-payi-vardir-168738274/detay/ ARKADAŞLAR DÜŞÜNEN VARSA PAZARLIK PAYI VARDIR

Garantisinin bitmesine de 8 ay kalmış gibi gözüküyor.Almak isteyen için ek bilgi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.