Şimdi Ara

CEP TELEFONU SEÇİMİ HAKKINDA YARDIM LÜTFEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Halihazırdaki cep telefonumun arıza yapması üzerine yeni ve ekonomik bir cep telefonu almayı düşünüyorum. Marka tercihim NOKIA veya SONY ERICSSON olacak fakat o kadar çok model alternatifi varki aradığım kriterlere hangi modelin uyduğunu bulabilmiş değilim.

Eminimki sektörde dirsek çürütmüş yada meraklı bir çok arkadaş bana bu konuda yardımcı olacaktır. Kriterlerimi öncelik sırasına göre listelemeye çalışacağım. Bu kriterlerde neler alabilirim bir kaç model tavsiyeniz olursa çok sevinirim.

Olmazsa olmazlar:
    Uzun batarya ömrü
    Radyo
    Bluetooth
    MP3 desteği
    Genişletilebilir hafıza
    Java desteği
    Çok küçük olmayan ve yüksek renk destekli bir ekran
    Min. 1.3MP kamera
    Video çekimi

Olsada olur olmasada olurlar:
    3.5mm kulaklık girişi
    Düz yada slayt tasarım
    E-mail desteği

Olmasınlar:
    Wi-fi
    3G desteği
    Ön yüzde kamera
    İnternet tarayıcı

Bu kriterlere uygun tercih ettiğim markaların max.250TL ye kadar (ikinci elde olabilir) ürünlerini arıyorum.
    Aklımda ikinci el 6303, 6300 gibi iki model var. Aslında 3500 da ekranı küçük olmasa kriterlerim arasına girebilirdi vs.. vs..
    Ne dersiniz?

Vereceğiniz tavsiyeler için şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oronra -- 13 Ağustos 2009; 10:17:14 >

• hocam biraz garip olmş olsada olur olmasa da olur kısımlarına ön yüzde kamera demişsiniz ama olmasınlar da 3g demişsiniz bu biraz beyazın piskopat tiplemesine döndü denize girmeni ama ıslanmamanı istiyorum şeklinde

şaka bir yana benim tavsiyem ikinci el bir w910i 3G var ama emin olun çok memnun kalacaksınız olmazsa olmazlarınızın hpesini ve fazlasını size sunacak bir telefondur şu an sıfır 400 tl ikinci elleri de sizin fiyat aralığınıza giriyor ya da temizliğine göre 20 ile 40 tl gibi üstünde kalıyor ama pişman olmayacağınız bir telefon olduğunu tekrardan söylemek isterim
  • Sevgili @Johnnn haklısın
    Aslında orda demek istediğim 3g kullanımı benim için önem arz etmediğinden grek yok mayetinde yazmıştım. Ön yüz kamerasını olmasına yazacakken bir yukarı kaymış mazur gör lütfen hemen edit ediyorum.

Bu arada W910i yi incelemeye alıyorum.
  • Arkadaşlar başka tavsiyede bulunacak olan yokmu?
    Bu kriterlerde alınabilecek sadece W910i mi vardır?
  • 2008de dünyanın en iyi telefonu seçildi aslında alınabilecek daha bir çok telefon var ama hepsinin artısı ile eksisi başka başka olmazsa olmazlarınızın arasında bile bir seçim yapmanız gerekicek mesela w910i nin şarjı bana en az 4-5 gün dayanyırdu o da konuştuğum ve müzik dinlediğim halde elden ele gezerdi telefon(yurtta kalıyordum da )
  • bende w910i diyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.