Şimdi Ara

Cep telefonu ÖTV'sine iki kat zam geliyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
253
Cevap
0
Favori
15.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    seçimden sonrası için korkuyoruz ya zaten hocam
  • vergiyi KDV ile veriyoruz zaten. ÖTV nedir ? hadi ÖTV de bir şekilde girdi... hayatımıza. ÖTV ye zam nedir arkadaş?

• Ben yoruldum hayat. gelme üstüme artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khrmndgn -- 14 Şubat 2019; 15:48:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: susesa

Bkz. Başlık
  • Belki askerdir, asker ücreti. 😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yorumlarda belâ okuyan var mıydı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 14 Şubat 2019; 15:59:25 >
  • Imei kaydını 600 liraya çıkardılar diye üzülüyorduk.

Sırf üzülmeyelim diye bu zammı yapmışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim aklımda issizligi azaltacak en azindan isgucu olusturacak devletin yapabilecegi fikirler var ama bosuna yazip yorulmaya gerek yok bunlar gidip yerine.baskasi gelirse ugrasirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kucukyenici

Yorumlarda belâ okuyan var mıydı?
    Yok hocam bela okumayin safak operasyonuna kurban gitmeyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her isi ters giden adam kullanıcısına yanıt
    Uyarı için teşekkürler. Biraz düzelttim. 😊
    Robert De Niro canlı yayında, ödül töreninde başkanına alenî küfür etti. Şafak operasyonuna uğramadı. Bizdeki demokrasi, gücü elinde tutan ne kadarına müsaade ederse. 🙄

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 14 Şubat 2019; 15:59:59 >
  • kucukyenici K kullanıcısına yanıt
    öyle birsey yemez şimdi hocam yoksa kan alırlar bizden
  • Don giydin vergisi yakindirrr

• bu kitap vergisi kitapyurdu, dr gibi sitelerde devam mi ediyor yani
    yoksa ben mi yanlis anladim
    devam ediyorsa ne anlami var ki bunun, ben gidip yayinevinden mi alicam kitabi

• Seve seve ödeyeceğiz burda kendimizi paralamaktan öteye geçemiyoruz. Seçimler dede bişey değişmiyecek al birini vur öteki ne.

Bu nu değiştirecek ne seöim ne beklenti. Sadece bizim real tepkimiz. Almıyacaksınız malınızı kırılana kadar bozulana kadar tamir edip devam edene kadar kullanmak. Bu ithal bütün mallar için geçerli.

Arabadan telefona kadar bakın bu kalemlerden satış oranları azalsın ötv yi bırak kdv den oalcakları için ötv alınmaycak bile. Bu işler talep işi. %45-160 ötv olmuş araçlardaki satış azaldımı hayır sadece döviz kuru yüzünden azalma yaşandı. Bu da akabinde ötv indirimi %5 lik yapıldı.

• arapaşığı A kullanıcısına yanıt
    Hocam askeri ücretlileri pek etkilemez bu onların maaşlar fena değil.Asgari ücretli de bir şekilde alır yine telefonu veya diğer ihtiyaçlarını.Yalniz soru şu.Gercekten bir telefonun 15bin fiyat etiketine yaklaşması normal mi geliyor?Ne zamandır bu ülkenin insanından tercihlerini gerekçe göstererek bu kadar nefret eder oldunuz?

• Ama %50 az değil mi? Her ne kadar muhafazakâr görünsekte geniş bir milletiz biz; %500 verin, yetmez ama evet.
  • SHADOW kullanıcısına yanıt
    zaten oda ayrı saçmalık hocam kaşıkla verıyolar gibi kitapda %8 kdvyı kaldırıyor dıger alanlara %50 ekliyolar neye sevınelim bilemedim
    kaçıkla verip çömçe ile alıyolar
  • yetmez ama evet

• arapaşığı A kullanıcısına yanıt
    İyi o zaman asgari ücretli 3 sene aç gezip alamasın diye arabalara da yüzde 50 zam yapsınlar, bu nasıl bir mantık?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.