Şimdi Ara

Cep Telefonu Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkeze Merhaba Şuan Telefonum olmadığı için Telefon almaya karar verdik. 300-400 TL Arası ama Max 400 TL Bütçe var. Dokunmatik Ekran- Kamera Kalitesi Güzel-Dokunmatiği iyi-Özellik Bakımında Yolda Bırakmayacak birşey arıyorum.Kararsız Kaldım Çok Çeşit Var Piyasada Hangi Marka alsam vb Çok Çok kararsızım.

Önceki Telefonum Samsung C3510 resmi aşağıda bundan biraz daha iyi bir model arıyorum?
    http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTMgLICi307H0R5Jq2UobxOCi7OpDKSkt7lkDVtG1GGrpEH--4tOA

• quote:

Orijinalden alıntı: infinite

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-samsung-s8500-wave-sifir-kutlu-sinirli-sayida-sok-fiyat-67492254/detay?source=promotion_topl

garanti 10 gün ?Sanırım Telefon Degilde Maket Oyuncak satıyo 10 gün garantili olduna göre.
    quote:

ÜRÜN GARANTİSİ :
    Ürünlerimiz 10 gün garantilidir.Fakat firmamızın teknik servisi oluşabilecek arızalara sabit fiyat uygulaması ile müşterilerimize hizmet vermektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Birkhoff -- 17 Ocak 2012; 22:51:59 >

• önerisi olann ???
  • gm ultimate slim , gio , x8 ,t20 alabilirsin o fiyata
  • Samsung Galaxy Gio Aldım İlk İzlenimim Kamera orta seviye beni idare eder ses güzel işlemci 800mhz ve çok süper 3-4 program açtım kasma yapmadı öneride bulunan herkeze teşekkür ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trlog

Samsung Galaxy Gio Aldım İlk İzlenimim Kamera orta seviye beni idare eder ses güzel işlemci 800mhz ve çok süper 3-4 program açtım kasma yapmadı öneride bulunan herkeze teşekkür ediyorum.

Nerden, ne kadara aldınız ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RévivaL

quote:

Samsung Galaxy Gio Aldım İlk İzlenimim Kamera orta seviye beni idare eder ses güzel işlemci 800mhz ve çok süper 3-4 program açtım kasma yapmadı öneride bulunan herkeze teşekkür ediyorum.

Nerden, ne kadara aldınız ?

530 bizim burada tanıdık bir telefoncudan

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

fiyat uygun mu ben araştırdımda ortalama bir fiyat yanında kılıf extra hafıza kartı içinden çıkanın yanında felanda aldım
  • quote:

quote:

fiyat uygun mu ben araştırdımda ortalama bir fiyat yanında kılıf extra hafıza kartı içinden çıkanın yanında felanda aldım

Uygun hocam. Hepsi burada.com'da 570 tl
  • Samsung S5620 monte alabilirsin. dokunmatigi super. ses kalitesi de sorunsuz. kamerasi iyi. wifi var. bence bi arastir.

bu arada bende monteden yaziyorum suan :)
  • 10gün garanti demek yurtdışından gelmiş demektir.

garantisi yok yani garantili olsun taştan çamurdan olsun diyorsan başka telefon alabilirsin.

ama o fiyatta wave'den iyi telefon yoktur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.