Şimdi Ara

cep telefonu nerden alınır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar herkese oncelikle. umarım yardımcı olabilirsiniz. 800 ytl nakiti olan bir bayana telefon önerileri topigim vardı ama bunu 2. bir topikte acmak istedim..

telefon nerden alınır?
    ozellikle de henuz piyasaya tam olarak cıkısı olmamıs, butun firmalar birbirine camur atarken..
    ankarada oturuyorum ve şu istanbul garantisi meselesi nedir o konuda da aydınlatırsanız..

cok tesekkurler şimdiden..

• www.hepsiburada.com
  • www.ereyon.com forumda çok konuşuldu bu konu
  • bu arada hala da karar vemiş degilim n73 mü 7390 mı diye.. ama buyuk ihtimalle gorunum kazanacak ve 7390 :D keske kamerası biraz daha iyi olsaydı, keske carl zeiss olsaydı gercekten (bkz:yalancı nokia)

buyuk ihtimalle 7390 diyelim

su anda tam olarak piyasaya cıkmıs degil

bir yeri arıyorsunuz diyorki bayan:

-cok kesin bilgim var kvk genpa daha 7390 dagıtımına baslamadı (stoklarda varmıs ama dagıtmams)

baska biri:

-bunların garantisinde nokia distribution yazar genpa kvk yazmaz, ayrıca bu l'amore serisi oldugu için jelatinli gelmez o yuzden uzerinde genpa kvk gibi sticker olmaz
    ama tum kvk genpa bakar

bir digeri:
    -uzerinde (kutunun) genpa stickeri var

DİYORSA!!!

AMA İLK KONUSTUGUM BAYAN GENPA ANA BAYİSİYİZ DİYOR ONLAR İSTANBUL GARANTİLİDİR, ZATEN 790 780 NAKİT FİYATI OLAMAZ EN İYİ İHTİMALLE 830 OLUR DİYORSA,,,,,

BİRDE SİZ COK SABIRSIZSANIZ.....

NAPMAK GEREK?

ANKARADA TELEFON NERDEN ALINIR?

HER AN VAZGECİP TELEFON PARAMI GİYSİYE CARCUR EDEBİLİRM DE

• İNTERNETTEN TELEFON ALINIR MI =O
  • İnternetten alınır esas telefon ...beğenmezsende geri gönderirsin ama görerek alırsan böyle şansın yok

Onlarca defa telefon aldım netten ve hiç sorun yaşamadım

Birde lütfen topik açmadan önce arama yapmayı öğrenin

Benzer konular var daha önceden açılmış veya sorularınızı tek bir başlık altında da sorabilirsiniz

Mesele 800 ytl'ye hangi telefon ve nereden alınır şeklinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi over and under -- 8 Şubat 2007; 15:03:55 >
  • AMA BU İKİ SORU FARKLI ZAMANLARDA AKLIMA GELDİ .. TAMAM CANIM KIZMAYIN DAHA YENİYİZ.. ZATEN BAYAN POPULASYONU ÇOK DÜŞÜK GALİBA BENİ DE KAÇIRMAYIN SİTEDEN
  • quote:

Orjinalden alıntı: chocoprincess

bu arada hala da karar vemiş degilim n73 mü 7390 mı diye.. ama buyuk ihtimalle gorunum kazanacak ve 7390 :D keske kamerası biraz daha iyi olsaydı, keske carl zeiss olsaydı gercekten (bkz:yalancı nokia)

buyuk ihtimalle 7390 diyelim

su anda tam olarak piyasaya cıkmıs degil

bir yeri arıyorsunuz diyorki bayan:

-cok kesin bilgim var kvk genpa daha 7390 dagıtımına baslamadı (stoklarda varmıs ama dagıtmams)

baska biri:

-bunların garantisinde nokia distribution yazar genpa kvk yazmaz, ayrıca bu l'amore serisi oldugu için jelatinli gelmez o yuzden uzerinde genpa kvk gibi sticker olmaz
    ama tum kvk genpa bakar

bir digeri:
    -uzerinde (kutunun) genpa stickeri var

DİYORSA!!!

AMA İLK KONUSTUGUM BAYAN GENPA ANA BAYİSİYİZ DİYOR ONLAR İSTANBUL GARANTİLİDİR, ZATEN 790 780 NAKİT FİYATI OLAMAZ EN İYİ İHTİMALLE 830 OLUR DİYORSA,,,,,

BİRDE SİZ COK SABIRSIZSANIZ.....

NAPMAK GEREK?

ANKARADA TELEFON NERDEN ALINIR?

HER AN VAZGECİP TELEFON PARAMI GİYSİYE CARCUR EDEBİLİRM DE

PİLİİİİİZZZZ HEELLPPPP Mİİİ

internetten alamam güvenemiyorum bir turlu bir de annemle gidip alıcaz internetten aldırmazlar bana ya sanmıyorum..

ankarada guvenilir telefoncu bilen yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chocoprincess -- 8 Şubat 2007; 15:13:57 >

• abone merkezlerinden al hıc sorun cıkmaz bilmemne iletişim falan yazmasın ama orda ikinci el alım satım olmaz
  • zaten abone merkezi bu 3 üde

2si t.cell abone merkezi biri avea

turkcellcinin biri kvk genpa piyasada yok diyor fiyat en az 930 olur diyor, obur turkcellci bizde var ama sticker yok zaten sticker taklit edilebiliyor diyor 790 ytl, aveacıda bizim stickerlı diyor 780 ytlye..

ve bu telefoncular armada ankamall gibi yerlerdeler.. yani hepsi birbirine camur atarken.. kafam oyle karıstı ki.. kabusum oldu telefon..uyuyamadım..alsamda kurtulsam bi an once..
  • walla turkcllere guvenilir digerini bilmiyorum
  • ya hepsiburadadan ya da ereyondan alabilirsin,esasında netten alacaksın ben de ankaradayım ulus taraflarında çok ayak çürüttüm ama netteki fiyatların biraz üstünde bulabildim en iyi olarak yani netten al çekinmeden
  • ereyon-erenpazar-hepsiburada gibi gün gün fiyatı dövize göre değişen siteler bence bayagı ucuz..
    yada sıkı pazarlıkla internetten aldığın fiyata indirmek kaydıyla dükkandan..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.