Şimdi Ara

CEP TELEFONU İÇİN TELESKOP,DÜRBÜN (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
6.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sadece Nokia için mi olcak bu olay ? SE telefonlara da üretilse feci gider bu piyasada
  • Şu an için sadece Nokia.
  • Ben 6680 kullanıcısıyım bu aleti alırken yanında 6680 icin baska arka kapakta veriyorlarmı yoksa kapagı sonradan mı temin ediyoruz
  • Kapak da veriliyor.
    Kapak ve teleskop ikisi bir arada çünkü teleskobun telefona bağlanması için özel kapak gerekiyor.
  • Sagol dostum
  • n73 için olsa keşke.
  • yav bu arada fotograf makinalarının objektiflerinden bildiğim kadarıyla bunlar kameraya gelen ışığı azaltıyor yani güneşli günlerde iyi fotoğraflar alabilirsiniz haberiniz olsun.
  • Peki n series e ne zmn çıkacağı bellimi ben şimdiden bi n72 için olandan sipariş vereyim
  • Hayır...Sony Ericcson larında Var. Link:http://www.mobimag.com/haber_detay.asp?haber_id=666
  • ya bunun direk italatçısı var zaten burdan bulabilirsiniz www.amedya.com burada var ama yine de üst modeller için yok ne yazıkki fiyatı ise :22 ytl
  • Kadıköyde yazıcıoğlunun orda hep görüyorum bunu denişik bi şey
  • Samsung D600 için olsaydi keşke :(
  • siemens sxg75 de 7 kat zoom var ama bu güzelmiş. fiyatı pahalı yalnız. yani 20-30 liraya küçük bir dürbün alıp biraz masraf ile böyle bir mercek yapılabilir. ama monte edilmeyen türden olur o başka.
  • up up

kullanan var mı?
  • Arkadaşlar bu ürünü kullanan var mı? Dikkatimi çekti de
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.