Şimdi Ara

Cep Telefonu Fotoğrafçılığı Yarışması 7. ETAP BİTKİ(makro) oylama başladı (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
892
Cevap
4
Favori
38.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki

Cep Telefonu Fotoğrafçılığı Yarışması 7. ETAP BİTKİ(makro) oylama başladı

(En Son Oy Tarihi: 25.8.2015)
Giriş

Orijinalden alıntı: électronic

biri galaxy s2 yle gelecek alacak buraların tozunu

S2 var zaten ..
  • oyum ThE LoSt 'a
  • 5 mesaj ust de fotografi eklemeya calistim ama beceremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: desertylmz

oyum ThE LoSt 'a

teşekkür ettim
  • Konumuzda görüyorum ki ilgi artmış ilk günden 50 oy görülmemiş birşey ..
    edit : ilk günden demişim yarım günde 50 oy oldu 3 günde 100oy barajı genelde aşılmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Musketeer. -- 9 Ağustos 2011; 12:53:56 >
  • @ThE LoSt

Hocam kolay gelsin başarılar diliyorum
  • @the lost

ayıp hocam bune aşşağılar gibi azcık bize dağıt
  • Oyum ThE LoSt'a gitti de fena bir ezme durumu oluşmuş Genelde ezilenin yanında olurdum ama olsun artık hak eden kazansın
  • Oy verirken çok tereddütte kaldım, sonra bastım ThE LoSt'a.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Educ

Cesme ildiri manzara cafe gozleme pide Iphone 4

Telefondan fotografi yukleyemedim

Fotoğrafları burada paylaşıyoruz:http://goo.gl/aQ1hV ...

• ARKADAŞLAR ;

Ufak bir yanlış anlaşılma oluşmuş . Daha önceki turlarda buna dikkati çekmemiştik ama şimdi gerek duydum .

HERHANGİ BİR GRUBA VEYA KONUYA DESTEK OY TALEBİNDE BULUNMUYORUZ. Hem etik değil hemde adil bir oylama olmuyor. Biz bize konunun içinde aktif rol alan arkadaşlar tarafından oylama işleminin gerçekleşmesi çok daha güzel ve çekişmeli geçmesini sağlıyor. Bu turdan itibaren böyle ufak bir uygulamamız daha olacak. Yoksa herkes konu dışında kendinin böyle bir yarışmaya girdiğini belirtirse burada çok alakasız sonuçlarda görebiliriz. Böyle bir kanıya nereden vardığım aşikar . Ama ThE LoSt ilede görüştüm kendisinin bu konuyu bilmediğini söyledi ki haklı böyle birşeyi belirtmemiştik . 6 turda maximum 130 oy görmüş konumuz yine içinde ufak takviyeler vardır . Ama bu oy 4günde toplanmıştı ardından oylama günün 3e düşürdük ve 100oya zor ulaşıyoruz . Bu hızla oylama devam ederse 300-400 oy görecek bu tur . 2 saatte 50 oy gelmiş konumuza buda görülmemiş birşey. Kimse kusuruma bakmasın.

Haklı ve adil bir oylama olması tek dileğim bu konuda sizinde DESTEĞİNİZE ihtiyacım var. Ufak bir yarışmada rekabet gözetmeden keyfimizi bozmadan eğlenmeyi bilelim dostlar . Hepinizin samimiyetimden emin olduğunuzu düşünüyorum . Kimseyi suçlamıyorum sadece belirtmek istiyorum . Teşekkürler ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Assasinate

ARKADAŞLAR ;

Ufak bir yanlış anlaşılma oluşmuş . Daha önceki turlarda buna dikkati çekmemiştik ama şimdi gerek duydum .

HERHANGİ BİR GRUBA VEYA KONUYA DESTEK OY TALEBİNDE BULUNMUYORUZ. Hem etik değil hemde adil bir oylama olmuyor. Biz bize konunun içinde aktif rol alan arkadaşlar tarafından oylama işleminin gerçekleşmesi çok daha güzel ve çekişmeli geçmesini sağlıyor. Bu turdan itibaren böyle ufak bir uygulamamız daha olacak. Yoksa herkes konu dışında kendinin böyle bir yarışmaya girdiğini belirtirse burada çok alakasız sonuçlarda görebiliriz. Böyle bir kanıya nereden vardığım aşikar . Ama ThE LoSt ilede görüştüm kendisinin bu konuyu bilmediğini söyledi ki haklı böyle birşeyi belirtmemiştik . 6 turda maximum 130 oy görmüş konumuz yine içinde ufak takviyeler vardır . Ama bu oy 4günde toplanmıştı ardından oylama günün 3e düşürdük ve 100oya zor ulaşıyoruz . Bu hızla oylama devam ederse 300-400 oy görecek bu tur . 2 saatte 50 oy gelmiş konumuza buda görülmemiş birşey. Kimse kusuruma bakmasın.

Haklı ve adil bir oylama olması tek dileğim bu konuda sizinde DESTEĞİNİZE ihtiyacım var. Ufak bir yarışmada rekabet gözetmeden keyfimizi bozmadan eğlenmeyi bilelim dostlar . Hepinizin samimiyetimden emin olduğunuzu düşünüyorum . Kimseyi suçlamıyorum sadece belirtmek istiyorum . Teşekkürler ...

Açıklama gayet yerinde ve güzel bu etaptan sonra kesinlikle dikkate alınacaktır..

• @cianni
    @Şehr-i Hüzün

Çok teşekkürler
  • Isterseniz oylama bu tur için yeniden baslatilsin.lost buna gerek yoktu bence

benim oyumda sana idi
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • aynen kusur suz fotograflar çekiyorsun Lost sanaydı oyumuz . Oyum THe LoSt a
  • oyum the lost'a
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukkk

Isterseniz oylama bu tur için yeniden baslatilsin.lost buna gerek yoktu bence benim oyumda sana idi

Kimsenin desteğini almadanda 55 oy toplayacağına 25 oy topar 1. olur . Gerçekten gerek yok biz bize haklı kazanını buluyoruz zaten.
  • İhaleye fesat karışmış galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: HanRa

İhaleye fesat karışmış galiba

Fesat demeyelim. @Thelostun kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum. O bu olayın serbest olduğunu düşünmüş inşallah birdaha yaşamıyacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukkk

Isterseniz oylama bu tur için yeniden baslatilsin.lost buna gerek yoktu bence benim oyumda sana idi

Hocam saol varol fakat böyle birseyin yapılmadığını bilmiyordum diger etaplara katılamadık malum oylama kisminda yasak kurallara aykırı olaraktan notta düşülmeyince diger konulardaki arkadaşlara bi merhaba diyim dedim konu ile ilgili arkadaslar gereğini yapsin tekrar başlayabilir sonuçlanabilir veya alternatif baska birsey bana her yol paris sizlerinde dediği gibi bu etapta iddaliydim kesin 1.im diyordum ha bu 100 oyla olmaz 50 olur
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.