Şimdi Ara

Cep Telefonu Fotoğrafçılığı Yarışması 7. ETAP BİTKİ(makro) oylama başladı (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
892
Cevap
4
Favori
38.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki

Cep Telefonu Fotoğrafçılığı Yarışması 7. ETAP BİTKİ(makro) oylama başladı

(En Son Oy Tarihi: 25.8.2015)
Giriş
  • Manzara olabilir.. (doğa yeşillik falan)

Edit : sayfa başı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThE LoSt -- 31 Temmuz 2011; 16:47:01 >
  • ThE LoSt manzara dedi.. yokmu arttıran
  • 6.Etap konusu yapı(bina) olabilir
  • fotoğraf çekme konusunda bizi biraz bilgilendirimisiniz dostlar ama abile arc ın fotoğraf çekimi çok hoş ben baktımda n8 in çekimleri okadar iyi değil şuan piyasadaki fotoğraf çeken telefonlarda sony ericsson arcı tek geçerim fotoğraflar istenilen seviyede değiller bence saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: paixufuk

fotoğraf çekme konusunda bizi biraz bilgilendirimisiniz dostlar ama abile arc ın fotoğraf çekimi çok hoş ben baktımda n8 in çekimleri okadar iyi değil şuan piyasadaki fotoğraf çeken telefonlarda sony ericsson arcı tek geçerim fotoğraflar istenilen seviyede değiller bence saygılar

N8 iyidir
  • quote:

fotoğraf çekme konusunda bizi biraz bilgilendirimisiniz dostlar ama abile arc ın fotoğraf çekimi çok hoş ben baktımda n8 in çekimleri okadar iyi değil şuan piyasadaki fotoğraf çeken telefonlarda sony ericsson arcı tek geçerim fotoğraflar istenilen seviyede değiller bence saygılar

Fotoğraf konusunda N8 daha iyidir kardeş de sen neyin bilgisini soruyosun ben onu anlamadım telefon mu alacaksın?
  • 6. etabın konusu daha genel olsun bence.... (manzara,meyve,sebze vs.. gibi) ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolyo

quote:

Fotoğraf konusunda N8 daha iyidir kardeş de sen neyin bilgisini soruyosun ben onu anlamadım telefon mu alacaksın?

Bilgilendirme istemiş ama cümlenin sonunda nokta var

• quote:

Orijinalden alıntı: mirekret

6. etabın konusu daha genel olsun bence.... (manzara,meyve,sebze vs.. gibi) ...

Mirekret arkadaşımı destekliyorum
  • Dediğime geliceksiniz gençler Manzara akar (doğa ağırlıklı olursa güzel görüntüler görürüz)
  • Şahsi fikrim,

Son iki etaptır makro modu kullanıldı. Bu etapta makro dışında bir mod kullanılabilir. Manzara modu olabilir mesela. Konu olarak da Doğa, Yeşillik, Şehir Manzarası olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThE LoSt

Dediğime geliceksiniz gençler Manzara akar (doğa ağırlıklı olursa güzel görüntüler görürüz)

Sahalara döndün bakıyorum Bencede manzara iyi olabilir. Gerçi çekecek yerim yok ama bakalım ...
  • Bir kaç güne bir köye gidicem ordan bir kaç yer çeker eklerim..
  • derdaket süper yakalamışsın oyum sana.6. etap tilt shift efekti olabilir

http://webdesignledger.com/wp-content/uploads/2009/12/tilt_shift_5.jpg
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gubar-ı Gam

derdaket süper yakalamışsın oyum sana.6. etap tilt shift efekti olabilir

http://webdesignledger.com/wp-content/uploads/2009/12/tilt_shift_5.jpg

teşekkürler..
    herkes manzara falan diyor... ama sana daha önce çektiğim bir tane sunayım.
    tilt shift

• camera 360 ultimate uygulamasındaki tilt shift efektinde net olan bölgenin büyüklüğünü ayarlayabilyor muyuz ? uygulamayı ilk yüklediğimde çok küçük bir aralıktı ama sonra yanlışlıkla değiştirdim ben o genişliği, nasıl yaptım bilmiyorum bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba ?
  • derdaket cok guzel hocam. Tilt shift efekti ile video cekimleri var bilmeyenler baksinlar kesinlikle super birsey:) yarismada olmali bence:)
  • Herkesin gözler de renkli maşallah. Oyum, derdaket'e.
    Bi' sonraki etap bence de manzara olmalı. İlle de yeşillik olmasına gerek yok. Dağ manzarası da olur, şehir de. Makro ağırlıklı çekimler yapıldı şimdiye dek.

• 3 kişi üçüncü durumda...

• derdaket e verdim oyumu, bir sonraki etap manzara ya da çiçek olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.