Şimdi Ara

📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷 (651. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
32.831
Cevap
558
Favori
1.732.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 649650651652653
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷
  • iPhone 5 ile çekildi
    [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷
  • [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷
    nokia 808 kalite düşürülmüştür. alttakinden shop vardır üsttteki orjinaldir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4everMost -- 4 Temmuz 2014; 20:59:49 >
  • [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷

Huawei Ascend P6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CooRDeLia -- 5 Temmuz 2014; 1:00:24 >
  • 925 ve M8'den ufak bir karşılaştırma daha.

925

M8

925

M8

925

M8

M8 HDR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Utku -- 5 Temmuz 2014; 2:18:42 >
  • Utku kullanıcısına yanıt
    M8 in bu kadar kötü olması garip 925 den daha iyi çekmesi lazım hadi gece yi geçtik gündüz çekimlerinin en azından daha iyi olması gerekir
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

M8 in bu kadar kötü olması garip 925 den daha iyi çekmesi lazım hadi gece yi geçtik gündüz çekimlerinin en azından daha iyi olması gerekir

Ne yazık ki değil. Özellikle gündüz ışıkları patlatıyor.
  • SirPhilosophy kullanıcısına yanıt
    O kadar para veriyorsun elde ne var bence hiç yazık gerçekten o paralara sırf andoid diye
  • quote:

O kadar para veriyorsun elde ne var bence hiç yazık gerçekten o paralara sırf andoid diye

Androidin kendisi de beş para etmez. Verilen para markaya ve malzemeye. (Kasa vs.)
    Tabi orası ayrı tabi ama o kadar para verip kamerasının çok daha ucuz olan bir telefondan kötü çekmesi çok saçma
  • Htc kamera işini bıraksın. acayip kötü ya 2500 liralık telefondan beklenmicek kalite
  • G2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Tabi orası ayrı tabi ama o kadar para verip kamerasının çok daha ucuz olan bir telefondan kötü çekmesi çok saçma

Lg g3 ü de inceledim ekran tepkisi çok geç basıyorum iz sonradan çıkıyor. Tamamen kolpa olan Quad hd ekranı oldukça kalitesiz gözüme hiç hoş görünmedi. Htc'den ümitliyidim hatta benim için bir Sony bir Htc vardır başkasını tanımam ama Htc hayal kırıklığına uğrattı.
    Açıkcası bence 2k ekran tamamen saçmalıktan öte birşey değil En fazla FHD olmalı diye düşünüyorum ekranların 720p gayet yeterli ve güzel görüntü sağlıyor alt tarafı telefon bunlar, dediğin gibi htc beni de şaşırttı bu performansla Lld den çok beklentim yok G2 fiyat performans olarak güzeldi sadece
  • Açıkçası gündüz çekiminden çok gece çekimleri beni hayal kırıklığına uğrattı. Daha büyük pikselleri sayesinde yüksek iso başarımının 925'ten iyi olmasını beklerdim; fakat 925 çok daha başarılı. Tabi M8 bu konuda yine de hemen hemen bütün android cihazlardan daha başarılı.

Ama dinamik Aralık ve yüksek iso başarımı konusunda 925 çok başka bir noktada gerçekten. Keskinlik konusunda biraz geri kalsa da, bu konularda fark artıyor resmen.

925'in 2000 isoluk fotoğrafı, G2 ve Note 3'un 1000 isoluk fotoğrafından daha temiz. 925 yine Z1'den de başarılı bu konuda. Z2'den umutluydum ama anlaşılan o da bekleneni vermeyecek. Bir de sadece gün ışığı fotoğraflarına bakarak bu cihazları 1020 ile kıyaslayanlar var.

5S de yüksek isoda daha başarılı android cihazlarda göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Utku -- 5 Temmuz 2014; 18:30:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Utku

Açıkçası gündüz çekiminden çok gece çekimleri beni hayal kırıklığına uğrattı. Daha büyük pikselleri sayesinde yüksek iso başarımının 925'ten iyi olmasını beklerdim; fakat 925 çok daha başarılı. Tabi M8 bu konuda yine de hemen hemen bütün andır cihazlardan daha başarılı.

Ama dinamik Aralık ve yüksek ido başarılı konusunda 925 çok başka bir noktada gerçekten. Keskinlik konusunda biraz geri kalsa da, bu konularda fark artıyor resmen.

Youtube'da izlediğim bir karşılaştırmada Z2 M8 den gece çekiminde de daha iyiydi hocam.
  • motorola xt910 snap kamera ile çekildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mozgelan -- 7 Temmuz 2014; 1:47:42 >
  • Nokia 808

Sony Z1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolyo -- 8 Temmuz 2014; 5:29:27 >
  • geçen akşam yürürken nokia 808

• Nokia 808 PureView.Nurhak-Elbistan yolu. iso 100 ,nd filtre açık,beyaz dengesi bulutlu.
  • 
Sayfa: önceki 649650651652653
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.