Şimdi Ara

📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷 (1518. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.907
Cevap
559
Favori
1.736.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15161517151815191520
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Iphone 11 in kamerası da kötü. lcd ekranı gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kurtog kullanıcısına yanıt

Perfect

• Kamerası nerede kötü bilader fanboylugunu kendine sakla ekrana desen amenna ama kamerası iyi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Burada telefon fotoğrafçılığı hakkında çok deneyimli arkadaşlar olduğundan eminim.

Özellikle bu instagramda fenomen, influcer her neyse, arkadaşların paylaştıkları kişisel fotoğraflarda ki canlılığı portre ve normal çekimlerde yakalayamıyoruz.

Acaba instagram paylaşımları için insan portre ve normal çekimlerinde ne tür işlemlerden geçirmeliyiz aynı kaliteyi yakalayabilmek için?

telefon (ip:13)

• Chosen kullanıcısına yanıt
    O senin göz zevkine kalmış birşey,ister iphone kendi galeri de ayar yap düzenle ister snapsed vs

• pasifik. kullanıcısına yanıt

renk düzeninden çok sanki kalite olarak aynı olmuyor, bende belki instagrama daha kaliteli ve net fotoğraf yüklemenin bir hilesi vardır diye sordum.

• Mmertkk kullanıcısına yanıt

Gündüz bile kötü resim çekmiş. Fotoğrafçılıktan anlamıyorsan benim mesajımı cevaplama

• 12 pro max
    +macro lens

[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷

• .BUTTERS STOTCH. kullanıcısına yanıt
    808 ilk çıktığında ikinci el almıştım sıfır ayarında idi çok foto video çektim sonra sattım Lamia 1020 aldım lumia batarya berbattı 1 günü zor çıkarıyordu birde camerası 808 kadar iyi değildi onunla doğru düzgün bir tane foto çektim oda yakın çekim insan fotosu o yakın çekimde 808 den kat be kat güzel foto çekmişti ama dışarda güzel foto çekmiyordu bir kenarı bulanık çıkıyordu… onu sattım bir tane daha 808 aldım o zamanlar 808ler temizdi Onu da şehir dışına satmıştım… 808 de çektiğim çoğu foto kayboldu . Fotoyu zoom yapsanda bozulmuyordu .. videosu çok sarsıntılı çeker … yanılmıyorsan şimdiki tellerde hdr yok 808 orjin hdr filtresi vardı makro çekimi vs çok güzeldir… alınırmı bence alınmaz pek işine yaramaz.. watsap vs destek yok sadece alo dersin .. onun yerine foto makinası almak daha mantıklı … onun harici iPhone’lar camera konusunda baya başarılı ..

• deniz006 kullanıcısına yanıt
    Hdr filitresi demişşin,galiba kamera lensinin önüne düşen perdeyi diyorsun güneşe çevirince şak diye kapanırdı☺️nokıa larda vardı hep zeis lenslerde,3megapikseli bile güzel çekiyordu.

• poco f2 pro stock kamera portre modu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ç324 -- 16 Ekim 2021; 18:53:34 >
  • iPhone 12.

• 12 PRO MAX

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pasifik. -- 16 Ekim 2021; 20:1:56 >
  • Tcl 10 Pro, Kamera konusunda P9'dan sonra tatmin etmedi açıkcası hiç [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷 

internet bağlantısı olmayacak hocam. sim kartta takmayacağım. sadece hobi amaçlı fotoğraf çekeceğim. sahibinden.com da bir tane var ilan çok temiz telefon ama 1000 tl istiyor sahibi. o parayı hayatta vermem.

• .BUTTERS STOTCH. kullanıcısına yanıt
    800 TL olan şebeke kapalıymış herhalde öbürüde fana değil senin dediğin çok temizmiş ama çok para istiyor.. o imei sorunlu arızalı telde temizde, sonuçta arızalı ,arızalı tele göre fiyat çok fazla… bir ara bir tane vardı şimdi ilan sayısı 3 olmuş… tamam telin kamera güzelde fiyatlar çok fazla ..

• [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷

Mi note 10

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷

Mi note 10

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 12 PMX
    PORTRE 65mm telefoto

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pasifik. -- 17 Ekim 2021; 13:30:28 >

pazarlıkta kabul etmiyorlar :D kendileri bilir. o paraları hayatta vermem

• 
Sayfa: önceki 15161517151815191520
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.