Şimdi Ara

📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷 (1258. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.924
Cevap
559
Favori
1.737.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12561257125812591260
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: macsimust

Google Camera çok başarılı, bir de Powercam i beğeniyorum çok.

Bunlar sanırım android için, app store da yoklar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smaug

quote:

Orijinalden alıntı: xyz35

yeri burası mı bilmiyorum ama burdan yardımcı olabilecekler yorum yaparsa sevinirim.şu an alınabilecek en iyi kameraya sahip telefon nedir?

DxOMark skorlarını koyayım şuraya. En tepede Pixel 2 var.

[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷

iPhone 6 var ama 6S yok ?

• straptezlo S kullanıcısına yanıt
    Bu listelere inanmayın zaten hocam parayı veren düdüğü çalıyor ben bu şekilde düşünüyorum, Lumia 1020 listede bile yok
  • straptezlo S kullanıcısına yanıt
    Benimde komiğime gitti 5s var SE yok😂😂😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Edit; Arkadaşlar bu mesaja resim ekleme olayı nasıl oluyor, resim eklemek için tıklayın bölümüne girip resmi seçiyorum ortada bir şey görünmüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman_Begins -- 23 Şubat 2018; 21:35:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mücahit_

Edit; Arkadaşlar bu mesaja resim ekleme olayı nasıl oluyor, resim eklemek için tıklayın bölümüne girip resmi seçiyorum ortada bir şey görünmüyor

bazen sıkıntılı calisiyo hocam

bende de oluyo aynisi

en garantisi flickr veya hizliresim

• quote:

Orijinalden alıntı: straptezlo

quote:

Orijinalden alıntı: Smaug

quote:

Orijinalden alıntı: xyz35

yeri burası mı bilmiyorum ama burdan yardımcı olabilecekler yorum yaparsa sevinirim.şu an alınabilecek en iyi kameraya sahip telefon nedir?

DxOMark skorlarını koyayım şuraya. En tepede Pixel 2 var.

iPhone 6 var ama 6S yok ?

Daha önce iki kişiye açıkladım, listenin ilk 10'dan sonrası göstermelik dolduruluyor. Eğer incelemesi varsa site içinde arayarak veya Google'a "X cihaz DxOMark" yazarsanız çıkıyor.

• test yapmadılarsa listede olmaması normal değil mi? listede anormal gördüğünüz telefon hangisi pixel2 mi?
  • Dxomark tam anlamıyla akıllı telefon denebilecek daha modern işletim sistemlerini kullanan cihazları ele alıp sitesine taşıyor nokialarin olmaması bu yüzdendir herhalde, ve kamerayı her yönüyle değerlendiriyorlar. Mesela nokialari genelde sarimtrak çekiyor ve manuel ayarlar kısıtlı pozlama süresinin azlığı ya da 808deki pozlamanin isoya bagimli olması gibi vs vs özelliklerle çok yönlü değerlendirmeler yapılıyor.

Parayla yapılan bir sistem kurulsa Samsung basar parayı geçerdi, daha önce bir çok inceleme sitesine yaptığı gibi.

Fakat şu an en en iyi kamera pixel 2'de. Müthiş bir dinamik aralığa sahip mesela, hiç bir cihazda yok bu durum.

Videolar vslerle karşılaştırmalar izlenebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arizona Dream -- 24 Şubat 2018; 10:44:17 >
  • Listede bir ara vardı Lumia 1020 ama bilmem kaçıncı sıralarda idi, Ayrıca evet en iyi kameranın pixel'de olduğunu düşünmüyorum dinamik aralık iyi olabilir ama ne kadar detay verebilir orası tartışılır, 808'de bir çok ayar kısıtlı doğru ama listede J5, S5 gibi modellerin arkasında burada bir çok kullanıcı fotoğrafı gördük bu cihazlarla kimse gelip demesin S5, 808'den daha iyi fotoğraf çekiyor diye, Tabi bunlar benim görüşlerim benim için testlerden ziyade kullanıcı fotoğrafları önemli, Bir ara bir arkadaş Pixel 2 ile bir fotoğraf eklemişti ilk yazdığım gibi dinamik aralık iyiydi ama detay konusunda diğer üst seviye modeller gibi parasını hak etmeyen bir model, Eski kullandığım N8 çoğundan iyi detay konusunda.
  • [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷
    DSC_0376 by Faruk Arslan, on Flickr

• Güzel fotoğraf ama yan taraflarda bulanıklık var senmi yaptın bunu? Bulanıklık olmasa daha güzel bir fotoğraf olurmuş bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Güzel fotoğraf ama yan taraflarda bulanıklık var senmi yaptın bunu? Bulanıklık olmasa daha güzel bir fotoğraf olurmuş bence

yuruyen merdiven hizli ilerliyodu ondan oldu hocam

• Ben sabit durup çektiğini sandım o yüzden yazdım, Manuel ayar varsa bir daha denk gelirsen enstantane hızını yükseltip çekersen bu sorun olmaz
    METRO STATİON 2 by Faruk Arslan, on Flickr

20180224_120745 by Faruk Arslan, on Flickr

• quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Ben sabit durup çektiğini sandım o yüzden yazdım, Manuel ayar varsa bir daha denk gelirsen enstantane hızını yükseltip çekersen bu sorun olmaz

maalesef note 4 de pozlama süresini ayarlayamiyoruz hocam keske olsa

• quote:

Orijinalden alıntı: mobiluzman26

METRO STATİON 2 by Faruk Arslan, on Flickr

20180224_120745 by Faruk Arslan, on Flickr

Türbanlı olmasa çok daha iyi olabilirmiş

Movie Effect by Servet Özcan, on Flickr

• iPad 2017 [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mybo37 -- 24 Şubat 2018; 16:21:19 >
  • 
Sayfa: önceki 12561257125812591260
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.