Şimdi Ara

📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷 (1210. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.900
Cevap
559
Favori
1.736.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12081209121012111212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam tebrikler! gerçekten çok güzel bir fotoğraf
  • P9 aldim kamera gercekten tatmin etti beni z5ten sonra. Fakat pro modda kullanmayi bilmiyorum diyebilirim. Tavsiye edebileceginiz videolar var midir? 4-5 adimda nasil kullanabilecegimi ogrenmek istiyorum farkli cevre sartlarinda

[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• o.boztepe O kullanıcısına yanıt
    LG G4 hocam. Oynama yoktur.

• 517 kullanıcısına yanıt
    Kendin'de öğrenebilirsin kolaylıkla, Çeşitli ayarlarda denemeler yap çıkan sonuçlara göre zaten anlayacaksın neyin ne olduğunu.
    Yinede şöyle videolar var başlangıç için yardımcı olabilir;https://www.youtube.com/watch?v=PNP7prlKQvY
  • Tesekkur ederim, sagolun

• reojuve R kullanıcısına yanıt
    Bravo

• [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷
    Small blue bird 🐤🐦 by Faruk Arslan, on Flickr

• iPhone 6s

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Note 5+ snapseed

• Faruk Bey merhaba,

Son 10-15 sayfadır sanıyorum sizin kadar kayda değer bir şey paylaşan yok. "Fotoğrafçılık" anlamında paylaşımlarınız için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anonymousilver

Faruk Bey merhaba,

Son 10-15 sayfadır sanıyorum sizin kadar kayda değer bir şey paylaşan yok. "Fotoğrafçılık" anlamında paylaşımlarınız için teşekkür ederim.

Tesekkurler

Ama diger arkadaslar da cok guzel fotograflar paylasiyolar.Herkese iyi calismalar

• [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷

5580...oto mod

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcebi001 -- 15 Ağustos 2017; 15:34:22 >

• Üzerlerinde ufak duzenlemeler yapıldı.
    Huawei P9

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 517 -- 15 Ağustos 2017; 15:9:22 >

• iPhone SE ile çekildi. Kedili fotoğrafta oynama yoktur.

• [sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷

Xperia Z2 + Snapseed

• x compact

• Dosya sunucuya gönderilemedi.

• Zamanında K790i ile neler çekerdik. Yani bakıyorum hep SE telefonlar. Sony bu işi berbat etmeyi nasıl becerdi aklım almıyor. En iyisiydin ya kamera dedin mi SE bir numaraydı.
    Yani K790i Xenon flash olan bir telefondu üstelik. Şuan hiçbir akıllı telefonda xenon yok. Led ışığı dayadılar bize teknoloji diye. 3.2 mp kamerası vardı K790i'min. Yemin olsun şuan milyarlık cihazlar ile aynı. 16 20 mp yapıyorlar ama 3.2 mp K790i'min gece çekimleri daha iyi. Gündüz zaten iyi.

Sony mobil bölüm başkanı kim acaba. Yani bir firma K790i'den nasıl olur da XA'ya dönüşür.
  • Nokia 808

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

Zamanında K790i ile neler çekerdik. Yani bakıyorum hep SE telefonlar. Sony bu işi berbat etmeyi nasıl becerdi aklım almıyor. En iyisiydin ya kamera dedin mi SE bir numaraydı.
    Yani K790i Xenon flash olan bir telefondu üstelik. Şuan hiçbir akıllı telefonda xenon yok. Led ışığı dayadılar bize teknoloji diye. 3.2 mp kamerası vardı K790i'min. Yemin olsun şuan milyarlık cihazlar ile aynı. 16 20 mp yapıyorlar ama 3.2 mp K790i'min gece çekimleri daha iyi. Gündüz zaten iyi.

Sony mobil bölüm başkanı kim acaba. Yani bir firma K790i'den nasıl olur da XA'ya dönüşür.

Maalesef artik insanlarda ram,islemci,android sürümü takintisi olusmaya basladi dogal olarak.Yani kimse demiyor ki neden bu kameralar böyle diye.Böyle olunca firmalar da kamera konusuna önem vermiyo.

İnsan ister istemez eskileri özlüyo.Eskiden "ooo abi seninki su yeni nokia degil mi ya hani 5 mp kamerasi olan,vay bee ,versene bi foto cekiyim" diyodum.Çunku o zamanlar kimse birbirine "knk senin ram kac" veya "cok kasiyo mu ya" gibi sorular sormuyodu.

• 
Sayfa: önceki 12081209121012111212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.