Şimdi Ara

Cep telefonlarındaki TRT vergisine önemli düzenleme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
3.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu millete neo luyor anlamak zor... cep telefonlarında 170-200TL gibi bir indirim bekleniyor diye bir haber okusa yine cep telefonlarına zam geliyor diye milleti kışkırtmaya çalışıyor.

ULAN ZAM GELİYOR DİYE HABER OLSA OOOOOOO ZAM GEKİYOT DİYORSUNUZ
    İNDİRİM GELİYOR FİYATLAR UCUZLAYACAK DİYE HABER GELSE YİNE ZAM GELİYOR NARALARI ATIYORSUNUZ..

HANGİ KAFAYI YAŞIYORSUNUZ SİZ? NE İÇİYORSUNUZ NEREDE YAŞIYORSUNUZ? NASIL BİR AKILDIR MANTIKDIR ANLAMIYORUM.. ZAM GELSE ANANI... İNDİRİM GELSE ANANI.. ULAN DAHA NE .İKİM İSTİYON!!!

• altından bir şey çıkar.
  • Fiat multipladan sonra en çirkin araba

• biz iflah olmayız..

iktidarı desteklersin ama bu yüzden muhalefete göre sen yobaz geri kafalının tekisindir... muhalefeti desteklersin, iktidar yanlılarınca kafir ilan edilirsin...

chp li bir vekil halkın yararına bir iş yapar, takdir etmek yerine karalama kampanyası yaparsın...

saygı duymayı ve takdir etmeyi öğrenmediğimiz sürece bi halt olamayız...

geri kafalı bir yobaz olarak konu ile ilgili kanaatim, uygulamaya konulacağından şüpheliyim... konulsa bile başka bir isimle başka vergiler eklemek hiçte zor olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emmare -- 26 Haziran 2017; 1:22:08 >
  • Batuist B kullanıcısına yanıt
    Türkiye kafası. Yani çok normal insanların böyle düşünmesi. Çok olmadı yurtdışı alışveriş vergi limiti 150 euro olacak dendi sonra hooop 35 euro yaptık mı ne dendi. Yani sen böyle deyince üzerinde yaşadığım ülkeden şüphe ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir kere bu trt seyretsem gam yemiyecem de

• quote:

Orijinalden alıntı: cinemaker

türkiyedeki muhalefet hiç bir zaman halkın yararına iş yapmadığı için emin olamıyoruz bütün hayatı yalanla geçiyor bizim muhalefetin

Turkiiye'de durust siyasetci mi var ki? Meclis, Brezilya dizisi gibi. Tek anlastiklari konu kendilerine yaptiklari zam.
  • hayret danıştay nasıl iptal etmiş şaşırdım.

• Sonunda muhalefet, muhalif söylem üretmekten başka bir şey yaptı....Bravo

• Sn Dh yetkilileri teknoloji haberinden çok asparagas propaganda haberleri yayınlamaktasınız , bilmem farkındamısınız , birde ısıtıp ısıtıp her ay aynı hürkuş , altay , bilmem fırtına obüsü , iha aracı ,sanki teknoloji değil siyaset ve sivil savunma formu DH

• O 150-200 liranın üstüne teknoloji mağazaları bir güzel konarlar, fiyatlar aşağı düşmez. Adamlar diyecek ki zaten, zamlar kimin umurunda ki indirimden kimin haberi olucak.

• Fazla sevinmeyin başka gelir kapısı bulmuşlardır kesin yoksa durduk yere kimse vergi kaldırmaz

• coskuncay C kullanıcısına yanıt
    Suyu da unutmayalım.. işleri güçleri vatandaşı soymak.Elbet bir gün hesabını burda yada öteki tarafta verecekler

http://www.sozcu.com.tr/2015/gunun-icinden/bu-fatura-ne-gokcek-788008/

• telefon alacaktım ne zaman etkili olur bu indirim?

• Güzel haber.Peki iktidar partisi bu vergiyi niye kendi kaldırmıyor illa muhalefet partisinin itiraz etmesi mi lazım vatandaştan ne koparsam kardır anlayışımı bu oh ne güzel trt ben devletin kanalıyım deyip benden para alıp dursun sonra seçim zamanı sadece iktidar partisine ekranlarında yer versin diğer partilere hiç söz hakkı vermesin haksızlık bu

• TRT o kadar kendinden büyük projeler yapıyor ki tam bir kara delik, yahu sen devlet kanalısın. Sen ne diye dizi çekip oyunculara yüksek maaş verirsin veya zamanında hakan şükür gibi sunuculara yüksek ücretler verirsin ki? Haber yap, ülkemizin yörelerini tanıt, Türk ve dünya kültürüne ait programlar yap ve bunları yaparken tarafsız ol. Ben olsam en kısa sürede sayıştayın TRT kurumunu elden geçirmesini fazlalıklarından kurtulmasını ve kar eden bir kamu kuruluşu yapılmasını sağlardım..

• milletin hayrına ne oluyorsa hep muhalefet sayesinde oluyor zaten. er geç bu beladan kurtulacağız da yeter ki millet uyandığında kurtaracak bir şey kalmış olsun.

• Herhalde 15 Temmuz'da "darbe bildirisi" yayınladıklarından dolayı böyle bir "ödülü" uygun gördüler!

Cuntacıların darbe bildirilerinin tek adresi TRT!

Ha; 1988'de "Kuruluş" gibi çok iyi bir işe imza attılar o ayrı...

Niye eleştirdim:

Elin BBC'si halkından bu kadar vergi almamasına rağmen;
    "Planet Earth"ı çeker...
    "Life"ı çeker...

Dünyada gündem olur, takdir edilir, örnek gösterilir...

TRT de canlı yayında yayımladığı "darbe bildirileriyle" gündem olur dünyada...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.