Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

CEP TELEFONLARINDA BU HAFTA KAMPANYAYI KAÇIRMA !! UCUZBUDUR.COM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
38
Cevap
2
Favori
7.925
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> CEP TELEFONLARINDA BU HAFTA KAMPANYAYI KAÇIRMA !! UCUZBUDUR.COM
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      111 Mesaj
      03 Mayıs 2014 02:40:41 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: FIR_Lama

PS4 oyunlarının bölgeleri 2(PAL) mi?

Merhabalar,
      Evet efendim sitemizde satılan oyunların tümü PAL dır.
      Saygılar,
      |
      |

• Onbaşı
      18 Mesaj
      27 Mayıs 2014 10:23:55
      n11'in kampanya sayfasındaki ürünler daha uygun ve sallamatik vs sayesinde kazanılan puanlarla fiyatlar daha da aşağı çekiliyor.

http://www.n11.com/promosyon/konsol-oyunlarinda-firsat-278319?icid=200506_04_b_konsol-oyunlarinda-firsat-278319
      |
      |

• Er
      8 Mesaj
      02 Haziran 2014 20:50:35
      ps4 için donanımhabere özel indirim yapılmalı
      |
      |

• Binbaşı
      1441 Mesaj
      05 Haziran 2014 18:27:16
      hayırlı işler ,kosollar palmidir?

PSN:phenomenoncy
    • Firma Yetkilisi
      111 Mesaj
      05 Haziran 2014 23:40:42 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: fenomenimsi

hayırlı işler ,kosollar palmidir?

Merhabalar,

Tüm konsollarımız PAL dır efendim.

Sadece PS4 de Eurasia garantisi seçerseniz PAL (Eurasia garantili biraz daha pahalıdır). Resmi İthalatçı garantisi seçerseniz ise stok durumuna göre ntsc yada pal gönderilir.
      PS4 de artık tüm oyunlar region free olarak çalışıyor ntsc yada pal ayırımı kalkmıştır bilginize..
      |
      |

• Binbaşı
      1441 Mesaj
      10 Haziran 2014 16:57:50
      http://www.ucuzbudur.com/sony-ps4-500-gb-watch-dogs-ps4-kulaklik-hdmi-kablo-urun116089.html
      bu ürününüz pal mi dir ve garantisi sonymidir,ithalatçımıdır? ayrıca kredi kartıyla alışverişte bonus puan kazanma gibi imkanımız varmıdır?
      kısacası pal konsol almak istiyorum garanti önemli değil ve herhangi bir karta puan imkanı olursa keyifli olur
      PAL olması şart

• Firma Yetkilisi
      111 Mesaj
      11 Haziran 2014 00:42:22 Konu Sahibi
      quote:

http://www.ucuzbudur.com/sony-ps4-500-gb-watch-dogs-ps4-kulaklik-hdmi-kablo-urun116089.html
      bu ürününüz pal mi dir ve garantisi sonymidir,ithalatçımıdır? ayrıca kredi kartıyla alışverişte bonus puan kazanma gibi imkanımız varmıdır?
      kısacası pal konsol almak istiyorum garanti önemli değil ve herhangi bir karta puan imkanı olursa keyifli olur
      PAL olması şart

Merhabalar,
      Ürün sayfasında Garanti Seçenekleri mevcut efendim. Eurasia olan PAL , Resmi ithalat olanı seçerseniz stok durumuna göre NTSC yada PAL gönderiliyor PS4 de Region free olduğu için fark etmiyor aslında ancak siz özellikle PAL istiyorsanız sipariş notuna 'PAL olmasını istiyorum' şeklinde yazmanız yeterlidir.. Karta puan imkanı şu an için yok maalesef.
      Saygılar,

• Binbaşı
      1441 Mesaj
      13 Haziran 2014 01:54:48
      quote:

Orijinalden alıntı: GndBilgisayar

quote:

PAL olması şart

Merhabalar,
      Ürün sayfasında Garanti Seçenekleri mevcut efendim. Eurasia olan PAL , Resmi ithalat olanı seçerseniz stok durumuna göre NTSC yada PAL gönderiliyor PS4 de Region free olduğu için fark etmiyor aslında ancak siz özellikle PAL istiyorsanız sipariş notuna 'PAL olmasını istiyorum' şeklinde yazmanız yeterlidir.. Karta puan imkanı şu an için yok maalesef.
      Saygılar,

iyi geceler tekrar,yarın ürünü sipariş geçeceğim bir aksilik olmazsa,dediğim gibi PAL olması önemli ,1189 tl ile en uygun sizde görünüyor,sorumsa ucuzbudur sitesini ilk kez duyuyorum,bunun haricinde alışverişi yapabileceğim bilenen alışveriş sitelerinde ilanınz varmıdır?
      |
      |

• Binbaşı
      1441 Mesaj
      13 Haziran 2014 16:13:43
      siteden siparişi geçtim,özellikle pal olacak şekilde belirttim,bekliyoruz ,umarım sorun çıkmaz

• Firma Yetkilisi
      111 Mesaj
      14 Haziran 2014 03:03:33 Konu Sahibi
      quote:

siteden siparişi geçtim,özellikle pal olacak şekilde belirttim,bekliyoruz ,umarım sorun çıkmaz

Merhabalar,
      Siparişiniz dün kargoya teslim edildi efendim. PAL olarak bilginize..
      Saygılar
      |
      |

• Yüzbaşı
      636 Mesaj
      14 Haziran 2014 21:55:25
      Kapıda ödeme seçeneği mevcut mudur acaba birde bu super slim ps3 500 gb ve hdmi hediyeli ürün pal mıdır garanti şartları nasıldır? Bazı firmalar içindeki orjinal kolu çıkarıp yerine kalitesiz kolu koyup satıyor fiyatları daha uygun olması için umarım böyle birşey değildir

• Firma Yetkilisi
      111 Mesaj
      15 Haziran 2014 04:04:24 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: UltimateEchelon

Kapıda ödeme seçeneği mevcut mudur acaba birde bu super slim ps3 500 gb ve hdmi hediyeli ürün pal mıdır garanti şartları nasıldır? Bazı firmalar içindeki orjinal kolu çıkarıp yerine kalitesiz kolu koyup satıyor fiyatları daha uygun olması için umarım böyle birşey değildir

Merhabalar,
      Ürün PAL ve 2 yıl GND Bilişim garantilidir. Kapıdan kapıya ücretsiz kargo ile hızlı servis hizmeti vardır. Satmış olduğumuz ürünlerin ve aksesuarlarının tamamı %100 orijinaldir.
      Saygılar,
      |
      |

• Çavuş
      77 Mesaj
      15 Haziran 2014 21:44:25
      Bugün öğlen PS4 siparişi verdim, ben de belirttim not kısmında ne olur ne olmaz diye Pal olmasını istediğimi. :)
      PS4 + FIFA 14 + 2. Kol siparişi verdim, ilginç olan ayrı ayrı alınca PS4 Fifa Bundle Paketinden daha ucuza gelmesiydi. :P
      Ödeme onay bekliyor yazıyor ama sanırım sabaha onaylanır alışveriş, iyi çalışmalar dilerim.
      |
      |

• Çavuş
      49 Mesaj
      24 Haziran 2014 14:33:49
      bunlar mı uygun fiyatlar? Playstation store da yarı fiyatlara alabilirsiniz bu oyunları. CD derdi de yok ayrıca... resmen milleti yemişler....

Notebook:
      DELL Latitude E6230 SSD 250GB

Desktop:
      990FXA UD3 rev.4/AMD FX 8350 4.0 Ghz/Cooler Master 412 Slim/ Sapphire R9 270x Toxic/ Gskill RipjawsX 8GB DDR3 1600Mhz (2x4GB)/ WD Blue 1TB 7200RPM/ Corsair 400R Pro/ Corsair CX 600W/ ASUS DRW-24B5ST/ Acer S230HLBB Super Slim /// iPhone 5s

...Meçhul bir SAP Basis Danışmanı
    • Yarbay
      2829 Mesaj
      26 Haziran 2014 23:02:15
      quote:

Orijinalden alıntı: ercumania

bunlar mı uygun fiyatlar? Playstation store da yarı fiyatlara alabilirsiniz bu oyunları. CD derdi de yok ayrıca... resmen milleti yemişler....

Bana da ps4 oyun fiyatları hiç uygun gelmedi, fiyatlarda güncelleme yapmanız sizin için iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpert86 -- 26 Haziran 2014; 23:02:36 >
      |
      |

• Onbaşı
      21 Mesaj
      01 Ekim 2014 14:19:13
      www.bedestenavm.com adresinede bir bakın derim.
      |
      |

:::::DH MITSUBISHI TAKIMI:::::
      MITSUBISHI 2011 ASX Invite Ametis Siyah
    • Onbaşı
      33 Mesaj
      29 Ekim 2014 23:27:22
      http://www.ucuzbudur.com/sony-ps3-super-slim-12gb-500gb-35-oyun-e3-ode-pro-hdmi-urun132963.html hocam bu ürününüz hakkında bilgi alabilir miyim yanında verdiğiniz hdd nin özellikleri nelerdir bir kırık ps3 ile online oyun oynanabiliyor mu ?
      |
      |

• Er
      1 Mesaj
      05 Ocak 2016 23:58:20
      Önceki sene PS3 aldım ve ürün başka kutuda geldi oyun hediyeli bir kutuda geldi,ürünü açtığımda çizikler vardı kesin açıldığından emin oldum ve aradım iadesini istedim biz ürünü açmadan sağlam birşekilde yollarız dediler.Bende tüketici haklarına şikayet ettim kararı geldi ve İADE kararı çıktı aynı kağıt onlarada gidiyor ben yinede mail olarak attım hesap numarasını attım nasıl iade edeceğim hakkında bilgi vermediler mail cevap vermediler.Karardan 15 gün sonra adli yola başvuracağım elimde Tüketici Haklarının kararı var.Siz siz olun 100 lira daha fazla verin güvenilir siteden alışveriş yapın.

• Binbaşı
      1520 Mesaj
      06 Ocak 2016 00:14:59
      quote:

Orijinalden alıntı: sercan.kocak

Önceki sene PS3 aldım ve ürün başka kutuda geldi oyun hediyeli bir kutuda geldi,ürünü açtığımda çizikler vardı kesin açıldığından emin oldum ve aradım iadesini istedim biz ürünü açmadan sağlam birşekilde yollarız dediler.Bende tüketici haklarına şikayet ettim kararı geldi ve İADE kararı çıktı aynı kağıt onlarada gidiyor ben yinede mail olarak attım hesap numarasını attım nasıl iade edeceğim hakkında bilgi vermediler mail cevap vermediler.Karardan 15 gün sonra adli yola başvuracağım elimde Tüketici Haklarının kararı var.Siz siz olun 100 lira daha fazla verin güvenilir siteden alışveriş yapın.

İnsallah firma yerindedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Reklamlar
web tasarım
web tasarım
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.