Şimdi Ara

Sınırsız ev interneti ayda 14.90 ₺. Üstelik ilk üç ay Faturanız Bizden!! (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.585
Cevap
9
Favori
44.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yagokhan

15 martta taahhütüm bitiyor. RED 10 tarifesindeyim. Benzer hangi tarifeyi önerirsiniz? Bir de nasıl geçerim? Telefonla arayın dediler.

Sizi aradilar hic daha uygun bir tarife yada ayni tarifeyi ayni fiyattan devam ettirmek icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cahit_99

Brnim tahutte bitti biticek wadofon dan gelen teklif 1000dk..1000sms.5gb internet vergilerle 33 tl dedi bu kampanyaya gecmis oldum bende varmi baska onerebileceginiz kampanya 1000 dk bana cok zaten dk az olan internet cok olan kampanya bakiniyorum

12 gblik 49 tl faturali paketler var ama yeni hat ve numara tasima olmaniz ya da faturasizdan faturaliya gecisinizde yararlanirsiniz red 10

• quote:

Orijinalden alıntı: mega27

Kardeşim kolay gelsin ben red 10 kullanıyorum Mart 31 de bitiyor 45 TL dedilerdi 52 felan oduyordum hep önemli değil. Fakat ben red 20 ye geçmek istiyorum pass paketleri vs ler dahil en son 84 TL ye iniyorlar ki buda 95 TL gibi bir fatura demek ben bir ay önce aradım bayan 71 TL ye ayarlariZ dedi fakat şimdi yüzümüze bakan Yok tempo müşteri hizmetleri ni aradım karşıma bı kazma çıktı resmen adam başka operatöre git demediği kaldı varmıdır bunun bir yolu blöf falan yapsam miki kontörlü yapın felan desem hattımı veya taahhüt biter bitmez arayıp hattımı taşıyorum falan mı desem varmıdır bilgisi olan şimdiden teşekkürler

Taahhut bitiminizin gunu faturasiza cevirin bi baktiniz orda red 20ye guzel bir fiyat bictiler kabul edersiniz yok vermediler siz faturasiza gecis yapin ertesi gun tekrae bayiye gidip faturasizdan faturaliya gecmek istiyirum red 20ye 84 tlden alirsiniz (ailenizde vodafone faturali hat olmassa indirimden yararlanamazsiniz soyadi tutan bir akrabada olur referans icin)

• quote:

Orijinalden alıntı: afyonluhasann

Blackberry paketi yapabiliyor musun kardeşim?

Yok be kardesim ben ise girdikten bir ay once abone alimina kapanmis ti

• quote:

Orijinalden alıntı: Cella

1000DK + 1000 SMS + 10 gb+ Müzik pass + iletişim pass =47 tl. Taahhütsüz. Güzel anlaşma yaptık.

Taahhutsuz olduguna eminmisiniz eger tahahutsuzse tabiri caizse bal dok yala :))

• quote:

Orijinalden alıntı: CKarakan85

ben vodafone yeni faturasız hat almak istiyorum ne kadar acaba?
    2 veya 3 gb internetli
    en az 500 dk
    sms si önemsiz bir tarife almak istiyorum (20 lira civarı). anlattığım gibi tarife var mı vodafone da?
    Yada numaramı taşirsam da olur aslinda.18-20 lira civari tarife varsa
    ayrıca
    Bursa merkezde / metroda çekmede sorun oluyor mu bursada yaşayan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim

Yeni hatlarda minimum fiyat 60 lira

750 dk 1000 sms 3 gb 23 liradan alabilirsiniz

Yok nette istemiyorum derseniz 750 ve 250 mb 18 lira

• quote:

Orijinalden alıntı: Crysiz

quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

çarkta bu hafta da 1gb çıktı, üst üste 14 hafta, tebrikler vodafone, 500mb çıksa sevincem bu ne la

Ciktimi 500 :))

yok 1 gb devam her hafta

• Crysiz kullanıcısına yanıt
    Hocam tam da bu taktik nedir onu sormak için yazdım

Hatta bugün konuya baktım buraya. Size sitem edecektim cevap yok diye. Tavsiyeleriniz neler o taktikler konusunda biraz net olur musunuz?

• quote:

quote:

1000DK + 1000 SMS + 10 gb+ Müzik pass + iletişim pass =47 tl. Taahhütsüz. Güzel anlaşma yaptık.

Taahhutsuz olduguna eminmisiniz eger tahahutsuzse tabiri caizse bal dok yala :))

Hocam sadece 3 ay durma zorunluluğu var o da pass paketleri için. Hoş taahhütsüz olsa bile bu paketi bu fiyata verecek tarife yok. Oldukça memnun kaldım.

• faturalı hattın devir ücreti ne kadar acaba ?

önce faturasıza geçsek daha mı uygun olur?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 yasındaki kardeşimin kullandığı faturasız hattımı vodafone onayım olmadan faturalı çevirmiş bu nasıl olabilir...
  • Faturasız vodafone hattım var babamın üstüne kendi üstüme almak istiyorum.Vodafone ye gittim yardımcı olmadılar.533 lü hat vodafone den devir olur mu?Olursa nasıl?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

çarkta bu hafta da 1gb çıktı, üst üste 14 hafta, tebrikler vodafone, 500mb çıksa sevincem bu ne la

Ciktimi 500 :))

yok 1 gb devam her hafta

Hahahaahh

• quote:

Orijinalden alıntı: kamilkamilov

Hocam tam da bu taktik nedir onu sormak için yazdım

Hatta bugün konuya baktım buraya. Size sitem edecektim cevap yok diye. Tavsiyeleriniz neler o taktikler konusunda biraz net olur musunuz?

Kusura bakmayin ya hesabima giris yaparken sifre yanlis diyordu sifre sifirlama koduda telefonuma gelmiyordu dun hesabimi alabildim ancak mesela mh gorusmesinden sonra bir degerlendirme mesaji geliyoe ona 1 puan vereceginizi ve nedeninede benimle hic ilgilenmeyip isteklerimi karsiliksiz biraktiginizi yazacagim diyin ya da adima bes alti hat var baska operatore tasoyacam diyin hattimi faturasiza cevirin diyin onlar ikna icin ozel tarife soylerler:))

• quote:

quote:

quote:

Hocam sadece 3 ay durma zorunluluğu var o da pass paketleri için. Hoş taahhütsüz olsa bile bu paketi bu fiyata verecek tarife yok. Oldukça memnun kaldım.

Bence gayet harika :))

• quote:

Orijinalden alıntı: helluri

faturalı hattın devir ücreti ne kadar acaba ?

önce faturasıza geçsek daha mı uygun olur?

Farurasizs cevirip yapsaniz 40/45 lira faturadayken yapsaniz 40/50 lira arasi faturaniza yansir bide faturalida devir yaptiginiz icin 12 ay boyunca faturaniza 5 lira vergi yansiyacak

• Crysiz kullanıcısına yanıt
    Hocam ay sonu 15gb ye geçeceğim. Sosyal pass dahil 60tl olacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selo33

12 yasındaki kardeşimin kullandığı faturasız hattımı vodafone onayım olmadan faturalı çevirmiş bu nasıl olabilir...

Vodafone yanimda uygulamasinda olsun ya da yazili mesajlarda yollanan mesajlardan olsun gelen talebe onay verilince faturali hatta gecis oluyor tabi buna itiraz hakkiniz var 542 yi arayip itirasinizi olusturun nasil gecilmis diye eger aranmis ve gecirilmissiniz derlerse ses kayitlarinin dinlenmesini kopyasininda size yollanmasini talep edin

• quote:

Orijinalden alıntı: Kamilhan10

Faturasız vodafone hattım var babamın üstüne kendi üstüme almak istiyorum.Vodafone ye gittim yardımcı olmadılar.533 lü hat vodafone den devir olur mu?Olursa nasıl?

Hat vodafone ise devir yapabilirsiniz bayide ne gibi yardimci olmadilar nedenini soylermisiniz hattin yasal sahibi gelmeden islem yapamayiz mi dediler eger oyle demislerse hicbir bayi hattin yasal sahibi gelmeden devri yapmaz hocam musait bir zamanda siz ve babaniz ugrayin islemlerinizi 15 dakikada hallederler

• quote:

Hocam ay sonu 15gb ye geçeceğim. Sosyal pass dahil 60tl olacak.

Musteri hizmetlilerden ozel tarifemi yoksa hocam?

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.