Şimdi Ara

Sınırsız ev interneti ayda 14.90 ₺. Üstelik ilk üç ay Faturanız Bizden!! (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.585
Cevap
9
Favori
44.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wolf silver

mrb arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır vodafone de Blackberry paketi kullanıyordum ve birkaç gün önce kapandı. kısaca özetleyeyim vodafone de sınırsız internet var mı? eğer yoksa gelecek pazar günü türk telekoma 29 tl ye 8 gb paketine gidiyorum. 1 yıldır vodafonenin saçmalıklarına Blackberry paketi için katlanıyordum.

efsane bis sınırsız interneti kapandı demek

yoksa yenilemeyi falan unuttunuz da mı kapandı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Paket kendiliğinden kapandı. Bu paketin kapandığına öyle çok üzüldüm ki 40 gün önce 1.5 yıllık sevgilimden ayrıldım bu kadar koymadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: wolf silver

Paket kendiliğinden kapandı. Bu paketin kapandığına öyle çok üzüldüm ki 40 gün önce 1.5 yıllık sevgilimden ayrıldım bu kadar koymadı.

Benim de bu sınırsız paketlerden yana hiç şansım tutmadı haftalık cepneti 1 ay kullanabildim turkcellinkini de 1 hafta :)
  • __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Benimki 1 yıl dolduğu için yenilenmedi. Paket yıllık olarak yenileniyormuş.

• wolf silver W kullanıcısına yanıt
    Yıllardır kullananlar varmış hocam, kapanmayanlar da son yılını yaşıyor demek o zaman.
  • Merhaba bittikcedolan midi tarifesindeyim, cepkazan ayrı bir tarifemidir? 25 tl yükleyince şebeke içi otomatik mi dk geliyor yoksa sms ile mi katılınıyor? Katılsam var olan tarifem devam edip sadece şebeke içi dk mı ekleniyor? Teşekkürler.

• hocam. actigin konun ve yardimlarin için allah razi olsun. ben de 500dk,1000sms ve 2gb 18tl ile bir kac. yil. önce bu pakete gectim. sonra bunu 20tl yaptilar. ancak 2gb bana yetmiyor. akşamları wifi var ama gündüz 4gb olsa cok iyi. arkadaslarimda ayni. paketin 4gb olani 24tl kullaniyorlar vodafoneda musteri temsilcisine sordum ara ara kampanyalar oluyor deyip gecistirdi. 24tl ye 4gb nasıl gecebiliriz

• Konu sahibine sorum var. İki fatura sonra taahütüm sona erecek.

Red10 tarifesindeyim ama 80tl ödüyorum üzerine cihaz olup yeni müşteri olmadığım için. Aynısını arkadaş 45 50 tl gibi bir şeye kullanıyor. Sorum şu: taahüt yenileme için aradıklarında mesela şu paraya şunu yaparsanız uzatın yoksa geçiş yapicam gibi şeyler demek etkili olur mu?

• çarkta bu hafta da 1gb çıktı, üst üste 14 hafta, tebrikler vodafone, 500mb çıksa sevincem bu ne la
  • 15 martta taahhütüm bitiyor. RED 10 tarifesindeyim. Benzer hangi tarifeyi önerirsiniz? Bir de nasıl geçerim? Telefonla arayın dediler.

• Crysiz kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni gördüm yazdığınızı soyisim tutmasına gerek yok arkadaş üzerinden aldım inceliğini bilmiyorum ama yaptılar :)

• Brnim tahutte bitti biticek wadofon dan gelen teklif 1000dk..1000sms.5gb internet vergilerle 33 tl dedi bu kampanyaya gecmis oldum bende varmi baska onerebileceginiz kampanya 1000 dk bana cok zaten dk az olan internet cok olan kampanya bakiniyorum

• Kardeşim kolay gelsin ben red 10 kullanıyorum Mart 31 de bitiyor 45 TL dedilerdi 52 felan oduyordum hep önemli değil. Fakat ben red 20 ye geçmek istiyorum pass paketleri vs ler dahil en son 84 TL ye iniyorlar ki buda 95 TL gibi bir fatura demek ben bir ay önce aradım bayan 71 TL ye ayarlariZ dedi fakat şimdi yüzümüze bakan Yok tempo müşteri hizmetleri ni aradım karşıma bı kazma çıktı resmen adam başka operatöre git demediği kaldı varmıdır bunun bir yolu blöf falan yapsam miki kontörlü yapın felan desem hattımı veya taahhüt biter bitmez arayıp hattımı taşıyorum falan mı desem varmıdır bilgisi olan şimdiden teşekkürler

• Blackberry paketi yapabiliyor musun kardeşim?

• 1000DK + 1000 SMS + 10 gb+ Müzik pass + iletişim pass =47 tl. Taahhütsüz. Güzel anlaşma yaptık.
  • ben vodafone yeni faturasız hat almak istiyorum ne kadar acaba?
    2 veya 3 gb internetli
    en az 500 dk
    sms si önemsiz bir tarife almak istiyorum (20 lira civarı). anlattığım gibi tarife var mı vodafone da?
    Yada numaramı taşirsam da olur aslinda.18-20 lira civari tarife varsa
    ayrıca
    Bursa merkezde / metroda çekmede sorun oluyor mu bursada yaşayan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CKarakan85 -- 20 Mart 2018; 1:24:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Altuntaç

Merhaba bittikcedolan midi tarifesindeyim, cepkazan ayrı bir tarifemidir? 25 tl yükleyince şebeke içi otomatik mi dk geliyor yoksa sms ile mi katılınıyor? Katılsam var olan tarifem devam edip sadece şebeke içi dk mı ekleniyor? Teşekkürler.

Cep kazana gecerseniz eger mevcut tarifeniz iptal olur cep kazan tarifesinde 25 tl yuklemeye vf ici 1000 dk hediye verilir ve mevcut cepliranizda durur

• quote:

Orijinalden alıntı: mücahit_0

hocam. actigin konun ve yardimlarin için allah razi olsun. ben de 500dk,1000sms ve 2gb 18tl ile bir kac. yil. önce bu pakete gectim. sonra bunu 20tl yaptilar. ancak 2gb bana yetmiyor. akşamları wifi var ama gündüz 4gb olsa cok iyi. arkadaslarimda ayni. paketin 4gb olani 24tl kullaniyorlar vodafoneda musteri temsilcisine sordum ara ara kampanyalar oluyor deyip gecistirdi. 24tl ye 4gb nasıl gecebiliriz

Sagol kardesim senden de

Simsi vodadonede mevcut abonesin 4 gblik paketi 29 liraya kullanabilirsin, freezondada 4 gb lik paker bulunuyor ama 2+2 gecmek istersen frezonda Fesnek4 yazip 7000e

29 luk paket icinde BDMEDIUM yazip 7000e gonderebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: kamilkamilov

Konu sahibine sorum var. İki fatura sonra taahütüm sona erecek.

Red10 tarifesindeyim ama 80tl ödüyorum üzerine cihaz olup yeni müşteri olmadığım için. Aynısını arkadaş 45 50 tl gibi bir şeye kullanıyor. Sorum şu: taahüt yenileme için aradıklarında mesela şu paraya şunu yaparsanız uzatın yoksa geçiş yapicam gibi şeyler demek etkili olur mu?

Cihaziniz oldugu icin 80 oduyorsunuz cihaziniz bitince zaten sizi ararlar daha uygun bir tarife icin teklif sunarlar tabi sizinde uygulayacaginiz bir kac taktik onlar uzerinde etkili olur

• quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

çarkta bu hafta da 1gb çıktı, üst üste 14 hafta, tebrikler vodafone, 500mb çıksa sevincem bu ne la

Ciktimi 500 :))

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.