Şimdi Ara

Sınırsız ev interneti ayda 14.90 ₺. Üstelik ilk üç ay Faturanız Bizden!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.585
Cevap
9
Favori
44.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sınırsız evde iternernet ada 14.99 ₺ den başlayan fiyatlarla siz düşünen hocalarıma isteyen olursa benimle iletişime geçebilirler..

20 gb kotali 4 mbps hızınde sınırsız internet 14.90 ₺
    Ekstra 5 lira vergi parasi ile 20₺ olur kampanya ilk uc ay 14.90 ₺ sonraki 21 ay 29.90 ₺ ve ustelik ilk uc aylik faturanizi biz oduyoruz...

Kurulum ucreti vesaire ekstra bir ucret yok anahtar teslim kurulum

YENI FREEZONE GENCLIK TARIFELERI

29₺ 750 Dk 5000 SMS ve tam 8 GB interner (4+4) Gecis icin ( Fesnek8 yazip 7000e yollayin)

Yada

39₺ 1000 DK 1000 SMS ve tam 12 GB (6+6) (Fesnek12 ----> 7000

Sadece 750 dk ve 250 mb internet 18 lira SUPER600 yazip 7000e yollayip tarifeye gecis yapabilirsiniz.

--------------------------------------------------------------------------

Faturalı hat düşünen arkadaşların geçebileceği uygun tarifeler;

25 yaş altı Freezonelu musteriler icin bol internetli tarife

750 dakika
    1000 sms
    10 gb internet (5+5) 40 ₺

İşini bilen Esnaf 6GB

Vodafone ve sabit hatlarla sınırsız konuşma
    Her yöne 1000 dakika 1000 sms ve 6 Gb internet 32 ₺
    ekstra 3 ₺ ye durma ozelligini acabilirsiniz tarifenizdeki icerikler bitince otomatik durur.

Ben internetsiz yaşayamam diyenler için

Red 20

Vodafone sinirsiz
    Her yone 4000 dakika
    20 Gb internet
    1000 sms 84 ₺
    İlk yil youtube sinirsiz (sadece 480p video izlemede 480p uzeri olursa kendi kotanizdan yer)

Facebook
    Instagram
    Twitter
    Whatsapp
    Karnaval
    Powerapp
    Facebook messenger
    Kaldiginiz sure boyunca sinirsiz kullanabilirisniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crysiz -- 17 Temmuz 2018; 12:35:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kanka hangi departmanda çalışıyosun bizim mahallede çekmiyo 3 aydır bişeyde yapmıyolar forumdan şikayet ettim benden sonra şikayet eden tekrar yazdı planlarımıza alındı yazdılar bana hala planlarımıza almaya düşünüyoruz yazıyolar

• quote:

Orijinalden alıntı: ihsanturkk

Kanka hangi departmanda çalışıyosun bizim mahallede çekmiyo 3 aydır bişeyde yapmıyolar forumdan şikayet ettim benden sonra şikayet eden tekrar yazdı planlarımıza alındı yazdılar bana hala planlarımıza almaya düşünüyoruz yazıyolar

kanki satis elamaniyim sizin memeleket nere alt yapida sorun vardir

• hocam bu vodofone da kendi telefonum 3g de cok hizli şarjı eriyor ve cok isiniyor ayrıca hiz da cok yavas bu 64 bitlik simkart istemiyorum 128 lik istiyorum bu sorun çözüldü mu? dönmek istiyorum

• Crysiz kullanıcısına yanıt
    Hangi ilde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • digiturkplay ya da spotify anlaşması olmayacak mı? vodafone ingilterede taraftar pakedi hediyesi bu sene de var.
  • Red pass 20gb tarifesini en ucuz fiyatlı şekilde nasıl kullanabilirz? Yani bayilerin ve temsilcilerin ayrıca bir indirimi oluyor mu? Ailemde vodafonlu yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Crazy Goat

hocam bu vodofone da kendi telefonum 3g de cok hizli şarjı eriyor ve cok isiniyor ayrıca hiz da cok yavas bu 64 bitlik simkart istemiyorum 128 lik istiyorum bu sorun çözüldü mu? dönmek istiyorum

malesef o sorun bendede var 3g de sarj dayanmiyor ve telefonum asiri isiniyor vodafone bunun icin hala bir cozum bulmus degil

• quote:

Orijinalden alıntı: DeacoN

digiturkplay ya da spotify anlaşması olmayacak mı? vodafone ingilterede taraftar pakedi hediyesi bu sene de var.

diguturkplay ya da spotify ile ilgili bir anlasma suan da olacak mi bilmiyorum e posta yoluyla eger olacaksa bizi bilgilendiriyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: ByMean

Red pass 20gb tarifesini en ucuz fiyatlı şekilde nasıl kullanabilirz? Yani bayilerin ve temsilcilerin ayrıca bir indirimi oluyor mu? Ailemde vodafonlu yok

evet oluyor musteri temsilcisiyle gorusme yapip bu paketi alirsaniz daha indirimli alirsiniz ama bayiden alirsaniz soyledigi fiyata kullanirsiniz ailende vodafonlu olmamasi sorun degil vodafonelimisin yoksa tasima mi yapacaksin

• Merhabalar,

Bende yeni red 15 paketi düşünüyorum, ailem de Vodafone kullanmakta (Red tarifesi değil).

Bu durumda %30 aile indiriminden faydalanabilir miyim ? Müşteri hizmetlerine sordum, geçişi ancak bayiler üzerinden yapabilirsiniz dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crysiz

quote:

Red pass 20gb tarifesini en ucuz fiyatlı şekilde nasıl kullanabilirz? Yani bayilerin ve temsilcilerin ayrıca bir indirimi oluyor mu? Ailemde vodafonlu yok

evet oluyor musteri temsilcisiyle gorusme yapip bu paketi alirsaniz daha indirimli alirsiniz ama bayiden alirsaniz soyledigi fiyata kullanirsiniz ailende vodafonlu olmamasi sorun degil vodafonelimisin yoksa tasima mi yapacaksin

Şu an TT liyim. Hat taşıma işlemi yapacağım. Müşteri temsilcisi ile alacağımız fiyat ne olur ? Ayrıca kesin indirimli fiyat alabilir miyim? Türk Telekom'da çünkü bazı arkadaşlara indirim verirken ben alamamıştım. Teşekkürler

• Merhaba hocam turkcellden geçiş yapacağım yeni red 10 denilen tarife sunuyor bayi 2000 dk 1000 sms 10 gb internetten baktığımda 69 tl fiyatı ama 49 tl dediler var mıdır doğruluğu

• crystal71 C kullanıcısına yanıt
    Niye doğruluğu olmasın ki? Aynı tarifeyi ben de 4 aydır 45 tl'ye kullanıyorum. Turkcell'den hattımı taşıdım sizin gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ranilin

Merhabalar,

Bende yeni red 15 paketi düşünüyorum, ailem de Vodafone kullanmakta (Red tarifesi değil).

Bu durumda %30 aile indiriminden faydalanabilir miyim ? Müşteri hizmetlerine sordum, geçişi ancak bayiler üzerinden yapabilirsiniz dediler.

Evet alabilirsiniz o indirimi dedigi gibi bayiden yapabilirsiniz hicbir sorun olmaz ailede redli olunmaside bir avantaj

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Crysiz

quote:

Şu an TT liyim. Hat taşıma işlemi yapacağım. Müşteri temsilcisi ile alacağımız fiyat ne olur ? Ayrıca kesin indirimli fiyat alabilir miyim? Türk Telekom'da çünkü bazı arkadaşlara indirim verirken ben alamamıştım. Teşekkürler

bayidekinin 5/10 lira indirimlisini alabilirsiniz musteri hizmetlilerinden indirimden yararlanirsiniz sorun olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: crystal71

Merhaba hocam turkcellden geçiş yapacağım yeni red 10 denilen tarife sunuyor bayi 2000 dk 1000 sms 10 gb internetten baktığımda 69 tl fiyatı ama 49 tl dediler var mıdır doğruluğu

var kardesim dun yenilenmis haliyle tablo sekli geldi bize 49 lira ev is vodafone sinirsiz heryone 2000 dk 10 gb internet 49 lira bi ekstra 5 lira ucrette gelecek o da kart parasi, hani faturasiz almak istersen 60/70 lira sim kart ucreti varya faturalilarda bu kart parasini her ay 5 lira ekleyip aliyorlar

• konu editlendi

• Abi bu haftalık cepnet paketi var. 6Tl ye adamın biri bana yaptı bana tabi tek kullanımlık olduğu için tekrar yapamıyorum bunu nasıl yaparım bidaha .

• Ben red 10 u 55 tl ye kullanıyorum daha ucuz nasıl alabilirim hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.